NINE Mājas Piederumi

Atklājiet smalko skaistumu un funkcionālo izsmalcinātību, ko piedāvā NINE mājas piederumu produkti. Skaisti darināti dekanteri un stikla trauki, skulpturālas vāzes, mazas mēbeles un stilīgas plauktu sistēmas - šī kolekcija var pārveidot jebkuru mājokli. Dizaineri un amatnieki no visas pasaules, kas radījuši šos izstrādājumus, ir radījuši kolekciju, kurā apvienoti kvalitatīvi izstrādājumi ar modernu un pārlaicīgu estētiku. Katrs izstrādājums ir radīts ar rūpību un uzmanību pret detaļām, lai ikvienā mājoklī radītu ekskluzīvas elegances sajūtu.

Skaties arī NINE lampas šeit!
Inline Wall Shelving Large H90 3 Shelves - NINE
RRP EUR 439,00
Paredzams in: 4 - 6 dienas
Inline Wall Shelving Small H90 3 Shelves - NINE
RRP EUR 299,00
Paredzams in: 4 - 6 dienas
Inline Floor Shelving 3 Shelves Natural - NINE
RRP EUR 1 099,00
Paredzams in: 4 - 6 dienas
Milk set of 1 Carafe + 2 Glasses Aqua - NINE
Atgriezts noliktavā uz: 04-12-2023
Bolt Shelving 1000 2 Shelves Grey - NINE
Atgriezts noliktavā uz: 04-12-2023
Rādīt 30 no 30 produktiem

Funkciju un formu daudzveidība

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties uzlabot savu ēdienkarti ar NINE dekanteriem un glāzēm, piešķirt skaistumu ar vāzēm vai izveidot funkcionālāku un stilīgāku telpu ar nelielām mēbelēm un plauktiem, NINE ir ideāli produkti, kas atbilst jūsu vajadzībām. To izstrādājumi ir izstrādāti tā, lai skaisti iederētos jebkurā interjerā un piešķirtu jebkurai telpai unikālu greznuma pieskārienu.

Viņu mājas piederumu izstrādājumi ir sinonīms pārlaicīgai elegancei un funkcionālam izsmalcinātumam, un to kolekcijā ir plašs izstrādājumu klāsts, kas paredzēts, lai pārvērstu jūsu mājokli par stila un komforta oāzi.

Ekskluzīvs dizains no visas pasaules

NINE produktus ir radījusi prasmīgu dizaineru un amatnieku komanda no visas pasaules. Šī daudzveidīgā sadarbība rada labāko amatniecības un modernās estētikas kombināciju. Katrs elements ir rūpīgi izstrādāts ar rūpību un uzmanību detaļām, radot ekskluzivitātes un izcila dizaina sajūtu.

Neatkarīgi no jūsu interjera dizaina stila vai vajadzībām, jūs atradīsiet, ka NINE izstrādājumi ir daudzpusīgi un skaisti izstrādāti. No elegantiem dekantētājiem un glāzēm, kas uzlabo jūsu ēdienkarti, līdz skulpturālām vāzēm, kas piešķir jūsu mājoklim māksliniecisku pieskārienu, līdz mazām mēbelēm un plauktiem, kas nodrošina funkcionalitāti ar stilu - NINE ir kas piemērots jebkurai gaumei un telpai.
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!