Muuto Mājas Piederumi

Muuto dienas gaismu ieraudzīja 2006. gadā, un dažu īsu gadu laikā uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem mēbeļu un dizaina zīmoliem Skandināvijā. Sadarbība ar vadošajiem skandināvu dizaineriem nodrošina, ka Muuto filozofija tiek pastāvīgi interpretēta un vizualizēta. Tā saknes meklējamas skandināvu dizaina tradīcijās - estētikā, funkcionalitātē un stabilā amatniecībā, un uzņēmums rada unikālus mēbeļu un interjera dizaina risinājumus.

Muuto kolekcijā ir tādi aksesuāri kā populārie Muuto Dots āķīši, kas ir piemēroti lietošanai visās telpās. Dots āķi ir izgatavoti no māla trauka ar dažādu krāsu glazūrām. Tas veicina unikālu un māksliniecisku izpausmi, kas piešķir interjeram personību un raksturu. Novietojiet tos pie ieejas blakus Muuto Framed Mirror, lai iegūtu pievilcīgu un ekskluzīvu izskatu, kas piešķir dekoratīvu izteiksmību.

Izpēti neatvairāmās Muuto lampas šeit
Kink Vase Gaisma Zils - Muuto
Paredzams in: 4 - 6 dienas
Rādīt 36 no 216 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!