Piet Hein Lampas

Piet Hein lampas nav tikai apgaismes ierīces - tie ir arhitektūras mākslas darbi, kas unikālā veidā apvieno estētiku un funkcionalitāti. Piet Hein vārds saistās ar inovāciju un elegances mantojumu, un tas skaidri atspoguļojas katrā viņa vārdā nosauktajā lampā. Neatkarīgi no tā, vai tā ir Piet Hein galda lampa vai kulons, katrs izstrādājums izstaro pārlaicīgu skaistumu un izcilu uzmanību detaļām. Ar savu unikālo dizainu un izcilo meistarību Piet Hein lampas ir bagātinošs papildinājums jebkuram interjeram, uzlabojot gan telpas atmosfēru, gan tās estētisko pievilcību - kopumā dāņu dizains savā labākajā kvalitātē!
RA 250 P Hroms - Piet Hein
Paredzams in: 3 - 5 dienas
RA 250 P Balts - Piet Hein
Paredzams in: 3 - 5 dienas
Bikube 290P Piekaramā Lampa Opal/White - Piet Hein
RRP EUR 416,00
Paredzams in: 3 - 5 dienas
Bikube 290P Piekaramā Lampa Opal/Black - Piet Hein
RRP EUR 416,00
Paredzams in: 3 - 5 dienas
RA 250 P Melns - Piet Hein
Paredzams in: 3 - 5 dienas
Funco Galda Lampa - Piet Hein
Paredzams in: 3 - 5 dienas
Rādīt 36 no 39 produktiem

Piet Hein lampas - ikonisks formas un funkcijas apvienojums


Piet Hein lampas ir dažādu formu un izmēru, taču tām visām ir kopīga pamatīpašība - tās ir veidotas tā, lai radītu ērtu un aicinošu apgaismojuma vidi. Starp populārākajiem dizainparaugiem ir Piet Hein galda lampas un piekaramie gaismekļi, kas ar savu eleganto siluetu un maigo gaismu piešķir izsmalcinātu akcentu jebkuram interjeram.

Piet Hein - polihistors un dizaina meistars


Piet Hein, dāņu polihistors, bija pazīstams ar savu spožo prātu un dziļo izpratni par dizainu. Viņš bija meistars matemātikas un estētikas apvienošanā, un šī izsmalcinātā juteklība atspoguļojas katrā lampā, kas nes viņa vārdu.

Slavenais dāņu dizainers bija ne tikai apgaismojuma mākslas radītājs, bet arī ievērojama personība vairākās radošās disciplīnās. Pīts Heins dzimis Dānijā 1905. gadā un bija vizionārs domātājs, kurš viegli orientējās starp matemātiku, filozofiju, dzeju un dizainu. Viņa ģēnijs neaprobežojās tikai ar vienu jomu; viņš bija polihēnijs, kura devums sniedzās no leģendārās spēles formas "Sifka" izgudrošanas līdz slavenās Grook dzejas formas izstrādei.

Pita Heina dizaina filozofijā dziļi sakņojās harmonijas un līdzsvara meklējumi, ko iedvesmoja viņa interese par matemātiku un ģeometriju. Viņš bija "Superellipses" - formas, kas ir starpposms starp apli un taisnstūri un vēlāk kļuva par galveno elementu daudzos viņa dizainparaugos, tostarp lampās, - konstruēšanas iniciators. Pirmo reizi Pīts Heins izmantoja superelipsi 1959. gadā projektā Sergels Torv Stokholmā. Turpmākajos gados viņš izmēģināja citus šīs harmoniskās figūras izmantošanas veidus. To vidū bija superelīnijas, sporta arēnas, paplātes, tekstilizstrādājumi un daudzas citas aizraujošas lietas. Pamata forma ir tik noturīga pret laika plūdiem, ka mums paliek dizains, kas ir pāri modes kaprīzēm un vienaldzīgs pret tendencēm un pagājušā gada modeļiem.

Viņa pieeja dizainam bija ne tikai estētiska, bet arī funkcionāla. Viņš uzskatīja, ka skaistums jāsavieno ar lietderību, kas atspoguļojas viņa lampās, kuras ir ne tikai vizuāli pievilcīgas, bet arī praktiski un efektīvi gaismas avoti. Pīta Heina spēja integrēt matemātiskos principus un estētiskās vērtības radīja pārlaicīgus dizainus, kas turpina pārsteigt un iedvesmot arī mūsdienās.

Ar Piet Hein lampām viņa gars turpina dzīvot kā piemineklis viņa talantam un inovācijām. Viņa dizaini, tostarp tādi ikoniski darbi kā kulons Sinus, kulons Super, kulons Super ola un galda lampa RA, joprojām tiek slavēti to skaistuma, funkcionalitātes un estētiskās pievilcības dēļ. Pjeta Heina kā viena no nozīmīgākajiem 20. gadsimta dizaineriem mantojums ir neizdzēšams, un viņa devums gan mākslā, gan zinātnē tiks pieminēts vēl gadu desmitiem.

RA galda lampa - izsmalcinātības izpausme


Pieta Heina lampu kolekcijā ir arī elegantā RA galda lampa. Šī galda lampa ar savu minimālisma dizainu un smalkajām detaļām izstaro cildenu eleganci, ko grūti nepamanīt. Galda lampa RA nav tikai funkcionāls priekšmets, tas ir mākslas darbs, kas ar savu maigo un patīkamo gaismu un unikālo estētiku pilnveido jebkuru telpu.

Piet Hein piekaramie gaismekļi - apgaismes revolūcija


Starp Piet Hein gaismekļiem ir arī iespaidīgu piekaramo gaismekļu izlase, kas ietver tādus ikoniskus dizainus kā Sinus piekariņš, Super piekariņš un Super olu piekariņš. Šie piekaramie gaismekļi ir ne tikai apgaismojuma avoti, bet arī unikāli interjera dizaina elementi, kas piešķir raksturu un stilu jebkurai telpai. Piekaramais dekors Sinus ir līdzsvarota dizaina meistardarbs, kurā harmoniski apvienojas forma un funkcija. Izliektā forma un maigā gaisma rada patīkamu atmosfēru, kas ir ideāli piemērota gan privātmājām, gan sabiedriskajām telpām. Piekaramo gaismekli Super raksturo glīts un elegants dizains, kas no griestiem sniedzas ar gandrīz peldošu vieglumu. Tā minimālisma estētika un spilgtā gaisma padara to par populāru izvēli modernā interjera dizainā. Piekaramais kulons Super Egg ir ikoniska Piet Hein lampa, kas apvieno organisku formu un izcilu gaismas kvalitāti. Olu formas skulpturālais piekaramais dekors rada maigu un ērtu apgaismojumu, kas jebkurai telpai piešķir siltumu un eleganci.

Ar savām gludajām formām, novatorisko dizainu un izcilo gaismas kvalitāti Piet Hein piekaramie gaismekļi ir noteikuši jaunus apgaismojuma standartus un turpina iedvesmot un aizraut dizainerus un apgaismojuma entuziastus visā pasaulē.

Jūs varat arī apmeklēt Piet Hein tīmekļa vietni šeit
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!