&Tradition Mājas Piederumi

Izveidojiet mājīgu atmosfēru savās mājās ar &tradition spilvenu vai metienu. Neitrālās krāsas ir ziemeļnieciskas savā izpausmē un piešķir skandināvu interjeram siltu, maigu pieskārienu. Tāpat kā &tradition lampu klāsts, arī šie mājas aksesuāri ir radīti, galveno uzmanību pievēršot kvalitātei, savukārt funkcionalitāte, materiālu izvēle un forma apvienojas katrā no unikālajiem produktiem. &tradition ir unikāls mēbeļu, mājas aksesuāru un lampu klāsts. To izstrādājumi ienes jūsu mājās klusas greznības sajūtu, izmantojot pārlaicīgu dizainu un jaunus materiālus. Ja meklējat &tradition lampas, tās varat atrast šeit.
Collect Caraf SC62 Dzintars - &Tradition
RRP EUR 47,00
Pašlaik ir noliktavā
The Moor Rug AP7 200x300 Beige Dew - &Tradition
RRP EUR 2 130,00
Pašlaik ir noliktavā
Plate SC55 Unfil LED Travertine - &Tradition
RRP EUR 480,00
Pašlaik ir noliktavā
Collect Bedspread SC31 Slate - &Tradition
RRP EUR 408,00
Pašlaik ir noliktavā
Collect Vase SC37 Dūmi - &Tradition
RRP EUR 357,00
Pašlaik ir noliktavā
Momento Vase JH40 Cream - &Tradition
RRP EUR 123,00
Ir noliktavā tagad
Momento Jug JH38 Ivory - &Tradition
RRP EUR 165,00
Ir noliktavā tagad
Sillon Mirror SH5 Ø66 Misiņš - &Tradition
RRP EUR 576,00
Paredzams in: 3 - 5 dienas
The Moor Rug AP5 170x240 Zaļš Pine - &Tradition
RRP EUR 1 442,00
Paredzams in: 3 - 5 dienas
The Moor Rug AP5 170x240 Beige Dew - &Tradition
RRP EUR 1 442,00
Paredzams in: 3 - 5 dienas
The Moor Rug AP5 170x240 Sarkans Heather - &Tradition
RRP EUR 1 442,00
Paredzams in: 3 - 5 dienas
Rādīt 36 no 60 produktiem

&Tradicionālās mēbeles - tradicionāla meistarība un mūsdienīgs dizains


Kad ir jāatrod piemēroti mājas aksesuāri jūsu interjeram, var būt sarežģīts uzdevums saskaņot savas vajadzības ar to, kas ir arī estētiski pievilcīgs, lai tas varētu būt apskatāms arī tad, kad netiek lietots. Tāpēc vienmēr ir droši izvēlēties kaut ko tradicionālu un klasisku, kas var izturēt laika pārbaudi un nekad neiziet no modes. Tāds zīmols kā &Tradition ir acīmredzama izvēle, jo viņu izsmalcinātais svečturu, segu vai pārklāju, spilvenu, spoguļu, spoguļu, paplātes, dekanteru, dzeramo glāžu, podiņu augu, mēteļu pakaramo un daudz citu izstrādājumu klāsts būs piemērots visiem interjera dizaina stiliem, neatkarīgi no tā, vai tas ir atsevišķi vai kombinācijā ar citiem. Iespējams, jūs meklējat arī &tradicionālu paklāju vai &tradicionālu vāzi, kam arī izdodas piešķirt telpai eleganci bez piepūles, neatkarīgi no tā, vai tie tiek izmantoti vai ne.

Vāzes - pārlaicīgs skaistums un funkcionalitāte


&Tradition vāzes ir ideāls līdzsvars starp estētiku un funkcionalitāti. Katra vāze ir rūpīgi un precīzi izstrādāta, lai piešķirtu telpai smalku eleganci. No vienkāršām cilindriskām formām līdz sarežģītākiem ģeometriskiem dizainiem - šīs vāzes ir ideāli piemērotas ziedu kompozīciju demonstrēšanai vai kā atsevišķi mākslinieciski elementi. Materiālu klāsts ir no keramikas līdz stiklam un metālam, un katra vāze ir izvēlēta tā, lai papildinātu jebkuru interjera stilu.

Svečturi - vienkārši un eleganti fokusa punkti


&Tradition svečturi ir svētki vienkāršībai un elegancei. No minimālisma dizaina līdz dekoratīvākām un skulpturālākām formām - svečturi piedāvā iespēju radīt atmosfēru un apgaismojumu jebkurā telpā. Materiāli ir misiņš, tērauds un dažāda veida koks, kas veicina to unikālo raksturu un izturību. Šos &Tradition svečturus var izmantot kā atsevišķus dekoratīvus priekšmetus vai grupās, lai radītu vizuālus centrālus punktus mājās.

Vilveni un dvieļi - komforts un stils


&Tradition spilveni un dvieļi nodrošina gan komfortu, gan stilu jūsu mājās. Spilveni ir dažādu faktūru un krāsu, kas var piešķirt personību jūsu dīvānam vai krēslam. Aizmetņi, kas izgatavoti no tādiem materiāliem kā vilna vai kokvilna, jebkurai telpai piešķir ne tikai siltumu, bet arī greznības sajūtu. Šie tekstilizstrādājumi ir izstrādāti gan kā funkcionāli, gan dekoratīvi, tāpēc tie ir ideāli piemēroti mājīgas un viesmīlīgas atmosfēras radīšanai.

&Tradition paklāji - mūsdienīgs dizains apvienojumā ar tradicionālo meistarību


&Tradition paklāji apvieno tradicionālo meistarību ar mūsdienīgu dizainu. Katrs paklājs ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, un tas ir veidots tā, lai būtu izturīgs un ērts. No austiem vilnas paklājiem līdz modernākam un minimālisma dizainam - paklāji piedāvā plašu izvēli, lai papildinātu jebkuru interjera stilu. Šie paklāji ne tikai piešķir siltumu grīdai, bet arī skaistu vizuālo dziļumu telpai.

Paklāji un trauki - funkcionāla elegance jebkurai gaumei


&Tradition paplātes un trauki piešķir jūsu mājoklim funkcionālu eleganci. Šie priekšmeti ir lieliski piemēroti ēdienu un dzērienu pasniegšanai vai nelielu priekšmetu sakārtošanai uz galda. Materiālu klāsts ir no koka līdz keramikas izstrādājumiem, kas ļauj izvēlēties jūsu gaumei un interjera dizaina stilam atbilstošu stilu. Šie paplātes un trauki ir ne tikai praktiski, bet arī skaisti noformēti, lai būtu uzkrītoši jebkurā vidē.

Krāpji un mēteļu pakaramie - organizēšana ar stilu


&Tradition pakaramie un mēteļu pakaramie apvieno funkcionalitāti un stilu. Šie dizaina priekšmeti ir lieliski piemēroti apģērbu, somu vai atslēgu pakāršanai, vienlaikus piešķirot sienai dekoratīvu dimensiju. Katrs dizains ir rūpīgi atlasīts, lai piešķirtu telpai smalku, bet praktisku uzglabāšanas un organizēšanas risinājumu. Šie āķīši un mēteļu pakaramie ir piemērs tam, kā mazas detaļas var radīt lielu atšķirību mājas dekorā.

&Tradition piedāvā plašu mājas piederumu klāstu, kas ne tikai apmierina funkcionālās vajadzības, bet arī piešķir estētisku pievilcību un personību jebkurai telpai. Katrs izstrādājums ir rūpīgi un precīzi izstrādāts, ļaujot jums radīt unikālu un aicinošu atmosfēru jūsu mājās. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties vāzi, svečturi, spilvenu, paklāju, paplāti, āķi vai mēteļu pakaramo, katrs izstrādājums ir ieguldījums gan stilā, gan komfortā.
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!