Lampemesteren - iepazīstieties ar mums sociālajos tīklos un meklējiet iedvesmu, piedalieties konkursos un saņemiet izdevīgus piedāvājumus.

Lampemesteren mēs mīlam dizaina lampas! Ja jūs aizrauj interjera dizains, lampas no visām pasaules malām un lieliski stāsti, sekojiet mums sociālajos tīklos un abonējiet mūsu jaunumus.

Mums patīk iedvesmot citus ar iedvesmu, ko saņemam no jums - mūsu klientiem.

To var izdarīt dažādos veidos, un turpmāk varat izlasīt vairāk par mūsu klātbūtni sociālajos plašsaziņas līdzekļos.
<! billed >


FACEBOOK


Facebook vietnē atrodiet dāvanu akcijas par visskaistākajiem produktiem, nemaz nerunājot par lieliskiem piedāvājumiem un daudz iedvesmas. Mēs regulāri publicējam jaunumus, lai jūs vienmēr būtu informēti par jaunākajiem mūsu produktiem.
Neatkarīgi no tā, vai mēs publicējam konkursu vai atmosfērisku fotoattēlu, mums patīk, kad jūs komentējat, un dažkārt mēs iedvesmojamies no lietām, ar kurām jūs dalāties. Galu galā jūs esat mūsu eksperti.

Vai zinājāt, ka varat ar mums sazināties, izmantojot mūsu Facebook lapu?
Izmantojiet šo funkciju, lai saņemtu pamata informāciju par klientu apkalpošanu, piemēram, cenu atbilstības garantiju, jaunāko informāciju par jūsu pasūtījumu un citus ātrus un vienkāršus jautājumus.
Pievienojieties mūsu visumam

<! Instagram >INSTAGRAM


Ja vēl neesat redzējuši, ko mēs darām Instagram, tagad ir jūsu iespēja! Atrodiet krāšņākās fotogrāfijas, ko bieži iesnieguši mūsu klienti. Mēs publicējam arī stāstus no mūsu ceļojumiem pie dažādiem piegādātājiem, tāpēc pievienojieties Lampemesteren aizkulisēm un ielūkojieties nākamās sezonas produktos.

Sekojiet mums Instagram

Mūsu Instagram lapā ir daudz pārsteidzošu konkursu - daži no tiem tiek rīkoti mūsu pašu spēkiem, citi sadarbībā ar labākajiem un iedvesmojošākajiem influenceriem.

Kā jau teicām, mums ļoti patīk jūsu BRAKSTĪGO dizaineru lampu fotogrāfijas, tāpēc nekautrējieties dalīties ar tām ar mums!

Tas ir vienkārši - vienkārši fotogrāfijā atzīmējiet @lampemesteren vai izmantojiet tēmturus #lminspiration vai #lampemesteren.

Varat izmantot arī hashtag # jālampemesteren
Šīs birkas izmantošana dod mums atļauju izmantot jūsu fotoattēlu mūsu mārketingā un mūsu tiešsaistes veikalā. Vairāk par noteikumiem un nosacījumiem varat izlasīt šeit.

Ja sniedzat mums atļauju izmantot jūsu fotoattēlu, mēs to varam izmantot žurnālā, informatīvajā biļetenā vai Instagram ierakstā, un, iespējams, ka mēs to pat izmantosim savā tiešsaistes veikalā.

Šeit varat aplūkot, kā mēs esam izmantojuši citu mūsu klientu fotogrāfijas..

Sekojiet mums Instagram

<! Pinterest + Youtube >

PINTEREST


Daudz iedvesmas var smelties arī mūsu Pinterest lapā, kas ir piepildīta ar krāšņiem noskaņu fotoattēliem no dažādiem mūsu piegādātājiem.

Piespraudiet, atzīmējiet “patīk”un kļūstiet par daļu no mūsu visuma.

Atrodiet mūs šeit.


YOUTUBE


Mūsu YouTube kanālā ir pieejami ceļveži, iedvesmojoši mūsu piegādātāju videoklipi, kā arī padomi un ieteikumi. Iepazīstieties ar produktu, dizaina vēsturi un daudz ko citu mūsu kanālā.
Lampemesteren YouTube kanālu atradīsiet šeit.SCAM - ēnas puse


Pēdējā laikā esam novērojuši, ka Instagram un Facebook tīklā ir pieaudzis surogātpasta kontu skaits, kas uzdodas par mums. Mēs darām VISU, kas ir mūsu spēkos, lai pēc iespējas ātrāk tos slēgtu.

Ja pret jums vēršas krāpnieki, ZIŅOJIET:
  • Savos sociālo mediju kanālos mēs nekad nelūdzam sniegt personisku informāciju.
  • Ja jūs uzvarēsiet konkursā, par to tiks paziņots sākotnējā ierakstā, un mēs gaidīsim, lai jūs sazinātos ar mums pa e-pastu.
  • Mēs neprasām jūsu adresi un tālruņa numuru nosūtīšanas nolūkos, kamēr jūs neesat sazinājies ar mums pa e-pastu.
Ja jums ir aizdomas, ka kaut kas varētu būt krāpšana, sazinieties ar mums!


Atrodiet mūs tieši šeit: