Ambit

Dāņu studijas Muuto kolekcijā Ambit ir lampas, kas nevainojami apvieno klasiku un mūsdienīgumu. Vienkāršā izteiksme ir vienlaikus tradicionāla un tai raksturīga mūsdienīga, minimālisma pieeja dizainam kopumā.

Kolekcija piedāvā visu, sākot no atsevišķām piekarināmām lampām skaistās, putekļainās krāsās un beidzot ar Ambit Rail, kas sastāv no trim mazākām piekarināmām lampām, kuras uzmontētas uz sliedes. Dažādie elementi kopā veido vienkāršu un estētisku lampu, kas lieliski izgaismo garākus galdus. Pieejamas melnā, baltā un pelēkā krāsā.

Visas Ambit kolekcijas lampas ir izgatavotas no alumīnija un pēc tam ar rokām apgleznotas pieklusinātās krāsās. Atsevišķi piekaramie gaismekļi ir pieejami divos dažādos izmēros, kuru apkārtmērs ir attiecīgi 25 cm un 40 cm. Citiem vārdiem sakot, Muuto Ambit kolekcijā ir piekarināmā lampa, kas piemērota visām vajadzībām. Piekariet piekaramos gaismekļus virs virtuves galda un uzstādiet Ambit Rail virs ēdamgalda.
Rādīt 33 no 33 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!