Normann Copenhagen Mājas Piederumi

Normann Copenhagen piedāvā funkcionālu un estētisku mājas piederumu klāstu ar vienkāršiem siluetiem un organiskām formām, kas ir pilns ar atsaucēm uz skandināvu dizainu. Dekoratīvie Normann Copenhagen putni no koka vai košās krāsās piesaista uzmanību un piešķir interjera dizainam rotaļīgu izteiksmi. Vienkāršais siluets īpaši papildina minimālisma stilu, savukārt Normann Copenhagen bļodas un svečturi jūsu mājās ienes siltumu un mājīgumu.

Dānijas zīmolu 1999. gadā dibināja Jans Andersens un Pols Madsens, un gadu gaitā tas ir saņēmis vairāk nekā 80 dizaina balvas. Normann Copenhagen sortimentu veido mēbeles, lampas, tekstilizstrādājumi un mājas aksesuāri, un tas ir pieejams vairāk nekā 80 pasaules valstīs. Iedvesiet savam interjeram personību un jaunu dzīvību ar siltā koka, vēsā metāla un modernu krāsu aksesuāriem. Pārlaicīgā elegance lieliski iederas jebkurā stilā un vienlaikus ir iedvesmojusies gan no modernās klasikas, gan mūsdienu tendencēm.

Ievietojiet Normann Copenhagen lampas šeit
Rādīt 36 no 183 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!