Ferruccio Laviani

Radies: 1960. gadā
Izplatītākie darbi: Lampas no Kartell, Foscarini un Flos. FL/Y piekaramie gaismekļi, Supernova piekaramie gaismekļi, E' sienas lampas, Cindy galda lampas, Ge´pendant lamp, Take galda lampas, Toobe galda lampas, Bourgie galda lampas, Easy piekaramie gaismekļi, The Blooms series
Izglītība: Arhitekts, Milānas Politehniskā universitāte

Izcelsme
Ferručo Laviani dzimis 1960. gadā Kremonā, Itālijā. No 1997. līdz 2005. gadam viņš bija daļa no radošās vadības uzņēmumā Flos, kur pētīja un izstrādāja jaunu interpretācijas sistēmu apgaismojuma programmai. Viņš bija tādu gaismekļu kā FL/Y, Supernova, E´, Cindy, Ge´, Take, Toobe, Bourgie, Bloom un Easy dizainers, kas radīti Kartell, Foscarini un Flos.

1984. gadā viņš ieguva Milānas Dizaina politehnikuma diplomu, bet 1986. gadā pabeidza arhitektūras maģistra studijas Milānas Politehniskajā universitātē.

No 1986. līdz 1991. gadam viņš bija Studio De Lucchi srl partneris, kā arī strādāja par projektu vadītāju dažādos citos dizaina uzņēmumos.

Galda lampa Cindy - Ferruccio Laviani for Kartell


Viena no Ferručo Lavianiani populārākajām lampām ir spīdīgā Cindy galda lampa. Asaras piliena formas pamatne ir skaisti savienota ar konusveida abažūru. Vienkāršais siluets piesaista uzmanību ar savu spīdīgo hromam līdzīgo apdari, kas piesaista uzmanību neatkarīgi no apkārtējās vides.

Pateicoties Kartell revolucionārajam darbam ar plastmasu, kas piešķir materiālam cēlu un greznu izskatu, lampai piemīt stilīga izteiksmība. Unikālā lampa nodrošina ērtu gaismu un mūsdienīgu akcentu jebkura stila interjeram.

Kopš 1991. gada viņš ir bijis Kartell mākslinieciskais direktors, izstrādājot Kartell izstāžu stendu dizainu tādām izstādēm kā Salone del Mobile Milānā, IMM Ķelnē un ICFF Ņujorkā.

Kopš 1992. gada viņš ir sadarbojies arī ar Foscarini Murano, veidojot lampas Orbital (1992), Dolmen (1996), Bit (1993) un Supernova (2001).
Viņa daudzveidīgajā karjerā ietilpst arī sadarbība ar slaveno dizaineru grupu MEMPHIS, darbs pie Groningera muzeja Holandē kopā ar arhitektu Alessandro Mendini, flīžu kolekcija uzņēmumam Bisazza un modes skates dizains Dolce & Gabbana Alta Moda Milānā.
Rādīt 36 no 138 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!