Virtuves lampas - iedvesma krāšņai gaismaiLAMPAS VIRTUVEI

Mēs daudz laika pavadām virtuvē - atpūšoties, strādājot vai gatavojot ēdienu. Tāpēc tādai telpai kā virtuve ir nepieciešams labs apgaismojums, kas darbojas visos šajos atsevišķajos gadījumos. Katrā virtuvē jābūt trīs veidu apgaismojumam - pamatgaismai, darba gaismai un atmosfēras gaismai. Virtuvē nepieciešams labs apgaismojums, lai jūs varētu pārredzēt gan pašu virtuvi, gan tās plauktus un skapjus. Mums ir lampas visiem virtuves apgaismojuma veidiem, un turpmāk esam apkopojuši dažus iedvesmas piemērus, lai palīdzētu jums noskaidrot, kas ir piemērots jūsu virtuvei, ņemot vērā stilu, spuldzes izvēli un dažādos virtuves apgaismojuma veidus.


CENTRĀLAIS APGAISMOJUMS:
Pamata apgaismojums bieži tiek veidots, izmantojot griestu lampu vai piekaramo gaismekli. Šīs lampas rada galveno gaismu telpā, kas izgaismo pašu telpu, vienlaikus veicinot atmosfēras veidošanu virtuvē.

DARBA LIGHT:
Virtuvē ir ļoti svarīgi, lai būtu laba darba gaisma, jo tā ir gaisma, ko izmantojat, gatavojot ēdienu uz virtuves letes. Darba gaismai ir efektīvi jāapgaismo darba telpa ar spilgtu mirdzumu un atbilstošu krāsu temperatūru. Darba gaisma var nākt no augšas vai tieši uz priekšu, taču ir svarīgi izvairīties no ēnām, lai maksimāli palielinātu gaismas efektivitāti. Darba gaismas jānovieto virs virtuves letes, plīts un izlietnes.

ATMOSFĒRISKAIS GAISMATS:
Sniedz mājīgu noskaņu, ko bieži vien var kombinēt ar pamatgaismas gaismu, izmantojot gaismas reostatslēgu. Radiet fantastisku atmosfēru savā virtuvē ar atmosfērisko gaismu.
.


Kublāja virtuvei - klasiska, retro vai moderna?
Kad runa ir par virtuves galdu un piekaramiem gaismekļiem, atcerieties paturēt prātā piekaramo gaismekļu augstumu. Parasti lampām jābūt 75-80 cm virs galda virsmas, lai nodrošinātu vislabāko darba apgaismojumu. Lai izvairītos no ēnām, izmēriet virsmas platumu un izdaliet to ar 3. Izmantojiet iegūto rezultātu, lai izmērītu attālumu no sienas - tieši šajā vietā piekaramajam gaismeklim vajadzētu karāties, lai izvairītos no ēnām. Protams, šis ir tikai vispārīgs padoms, un var gadīties, ka jūsu mājās ir nepieciešams cits uzstādījums. Jūs vienmēr esat laipni aicināti sazināties, lai saņemtu padomu par montāžu un lampas izvēli.

Laba ideja ir uzstādīt vairākas lampas vienu blakus otrai ar nelielu atstarpi starp tām, jo tas nodrošina vienmērīgu mirdzumu. Ir daudz iespēju, kā virtuvē izmantot piekaramos gaismekļus, un tie ir pieejami visdažādākajos stilos.

PH 2/1 kulons no Louis Poulsen ir īsta dizaina klasika, ko radījis Poul Henningsen. Tas ir elegants un mūžīgs kulons ar klasisku dizainu, kas, pateicoties savam vienkāršajam, bet unikālajam raksturam, iederas daudzos interjera stilos.

PH saimē ir daudzi modeļi, tostarp tādi klasiskie, kā attēlā redzamais, un dažādas modernas, savdabīgas versijas.

PH kolekcija nodrošina lielisku gaismu, pateicoties atstarojošajai trīs toņu sistēmai. Lielākā daļa gaismas tiek vērsta uz leju, radot maigu un izkliedētu mirdzumu.


Foto autors ir mūsu jaukais klients @valdealma, kurš to ir ievietojis vietnē Instagram.

Beat Light kolekcija no Tom Dixon ir forša un aizraujoša 80. gadu iedvesmota piekariņu kolekcija. Kolekcija ir retro, bet saglabā mūsdienīgu izteiksmi. Tā iedveš jaunu elpu virtuvē, īpaši, ja jūs izmantojat vairākas kolekcijas lampas.

Tom Dixon kolekciju iedvesmojusi misiņa skulpturālā vienkāršība, un Beat Light nodrošina augstas kvalitātes gaismu. Katra Beat Light lampa ir unikāla, pateicoties ar rokām darinātajam misiņa materiālam.

Foto no Pinterest
Marla Piekaramā Lampa Dūmi no Lindby ir stilīgs un unikāls dizains ar modernu izteiksmi, kas nevainojami iederas virs virtuves salas. Lampai ir trīs unikālas formas piekariņi no dūmu krāsas stikla, kas atklāj gaismas avotus iekšpusē, vienlaikus atstarojot apkārtējo vidi. Dažādās formas rada interesantu dinamiku, kas ir īpaši pievilcīga un aizraujoša. Šī lampa ir funkcionāls gaismas avots un estētisks papildinājums jūsu virtuvei, kas noteikti pārsteigs jūsu draugus un ģimeni.
Cosmina 4 Piekaramā Lampa Gaismas Sliede Melns/Zelts no Arcchio ir moderns un elegants dizains ar industriālu apdari, kas ir populārs un ļoti dekoratīvs. Ziemeļu minimālisma raksturīgais zīmols nozīmē, ka lampa piešķir telpai vieglumu un vienkāršību, kas apvienota ar neapstrādātu un estētisku izteiksmību, kas ir piemērota gan modernām, gan klasiskām virtuvēm. Visiem četriem piekaramajiem gaismekļiem ir jauks zelta krāsas interjers, kas piešķir lejamajam apgaismojumam siltuma, mājīguma un mājīguma sajūtu, kas izplatās visā telpā.
Arnik Piekaramā Lampa L140 Niķelis no Lucande iemieso eleganci, vienkāršību un funkcionalitāti vienā. Lukturim ir moderns un ekskluzīvs izskats, kas to padara ideāli piemērotu uzstādīšanai virs virtuves salas. Tas ir arī neticami elastīgs, jo to var pacelt un nolaist pēc vajadzības, lai vienmēr nodrošinātu maigu, neapžilbinošu gaismu tieši tur, kur tā nepieciešama. Arnik seši gaismas avoti izstaro patīkamu vienmērīgu mirdzumu, kas veicina ērtu un aicinošu atmosfēru, kas pulcē kopā visu ģimeni.
Sanne Piekaramā Lampa Betons no Lindby ir unikāls un ļoti dekoratīvs virtuves dizains. Četri piekaramie gaismekļi ir vienkāršības un elegances iemiesojums, jo tie vienlaicīgi šķiet rustikāli un izsmalcināti, tāpēc lieliski iederas lielākajā daļā virtuvju. Lampa ir neticami estētiska neatkarīgi no tā, vai tā ir ieslēgta vai ne, tāpēc tā garantēti piesaistīs jūsu viesu uzmanību neatkarīgi no dienas laika. Piekaramie gaismekļi izstaro silti baltu lejupvērstu gaismu, radot mājīgu, nesteidzīgu atmosfēru, kas noteikti piesaistīs jūsu draugus un ģimeni virtuvē.
Wanessa 4 Griestu Lampa Koks/Balts no Lindby ir klasiska kombinācija no dabīga silta koka, vēsām metāla detaļām un silti baltiem abažūriem. Šī kombinācija ir satriecoši piemērota jebkura stila interjeram, jo tā izstaro siltumu un mājīgumu neatkarīgi no tā, vai tā ir ieslēgta vai nav. Turklāt četras lampas var pagriezt un noliekt, lai gaisma vienmēr būtu tieši tur, kur jums to vajag un vēlaties. Gaismas abažūri nodrošina maigu, silti baltu kombinētu augšējo un apakšējo gaismu, kas virtuvi padara par ideālu mājīgu tikšanās vietu visai ģimenei.


LED spuldzes virtuves lampām
LED spuldzes ir lieliski piemērotas virtuves lampām, jo tās izstaro komfortablu darba gaismu, kas ir ideāli piemērota šai mājas daļai. Papildus tam, ka LED spuldzes izstaro labu gaismu, tās ir arī energotaupīgas, kas atspoguļosies jūsu rēķinā par elektrību, un to kalpošanas laiks ir ilgs - aptuveni 15 gadi. Virtuvē LED spuldzes nodrošina augstas kvalitātes gaismu un lielisku krāsu atveidi.
LED gaismas avots nodrošina augstas kvalitātes gaismu, un tā krāsu atveidojums ir ideāli piemērots virtuvei. LED spuldzēm ir arī lieliska krāsu temperatūra, kas ir svarīgi virtuvē.

    • Praktiskai gaismai ir nepieciešama neitrāli balta gaisma ar 3500-400 Kelvīnu temperatūru.
    • Atmosfēras gaismai nepieciešama silti balta gaisma ar temperatūru 2600-2900 Kelvīnu.

Virtuvē nepieciešama silta matēta gaisma ar labu krāsu atveidi, lai jūs varētu saskatīt gatavotos ēdienus. Mūsu kolekcijā ir dažādas lampas ar iebūvētām LED spuldzēm vai iespēju pievienot LED spuldzi, tāpēc dodieties tālāk un ienirstiet mūsu plašajā virtuves lampu klāstā.

Flowerpot VP1 no zīmola &Tradition ir patiešām skaists un stilīgs kulons, kuram ir mūsdienīgs izskats, tomēr joprojām ļoti klasisks dizains, kas labi iederas skandināvu mājās.

Šeit jūs redzat lampu matēti baltā krāsā, tomēr šis piekaramais dekors ir pieejams kopumā 14 elegantās krāsās. Šī ir lampa, kas nodrošina patiešām labu apgaismojumu virtuvē, vienlaikus ar savu brīnišķīgo dizainu tā arī izgaismos jūsu dienu. Puķupods apkārtējai videi piešķir siltu gaismu, kas lieliski iederas tādā telpā kā virtuve.

attēls ir no mūsu dārgā klienta @homehappydk, kurš šo attēlu ievietoja vietnē Instagram.
Šī lampa ir elastīga un funkcionāla, kas ir divi vārdi, kuri ļoti labi sader ar tādu telpu kā virtuve. Aim piekaramais gaismeklis melnā krāsā no zīmola Flos ir lampa, kuras augstumu var regulēt bezpakāpju režīmā, kas var palīdzēt pielāgoties jūsu apgaismojuma vajadzībām.

Šis vienkāršais un krāšņais piekaramais gaismeklis ir ideāli piemērots virtuvē gan kā darba gaisma, gan kā centrālais apgaismojums. Turklāt šim fantastiskajam piekaram ir iebūvēta LED gaisma, kas ir gaismas avots, kurš vislabāk darbojas virtuvē, kad runa ir par darba apgaismojumu.

attēls ir no Pinterest  
Zero sērija ir stilīga, minimālistiska un klasiska sērija, kas var viegli iederēties jebkurā mājas telpā. Tā ir lampa, kas ir pieejama dažādos izmēros un krāsās. Zaro S1 LED Piekaramā Lampa no šī zīmola LIGHT-POINT, un tas rada gaismu, kas izplatās uz leju un pār virtuves galdu. Zero sērija sastāv no LED lampām, kas nodrošina perfektu apgaismojumu darbam pie virtuves letes vai virtuves salas.

Zero sērija ir pieejama 4 dažādos izmēros, kā arī krāsās, tostarp melnā, zelta, baltā un mokas krāsā.

attēls ir no Pinterest
Zīmola Louis Poulsen jaunais produkts The Doo Wop, kas ir pieejams misiņa, kobera un tērauda krāsās, kas patiešām ir piemērots virtuvei. Tas ir nepretenciozs un vienkāršs piekariņš, kas rada dzīvību un interjeram piešķir svaigu elpu.

Tas ir kulons, kuram var izvēlēties LED spuldzīti, kas uzlabos gaismas rezultātu virtuvē. Tā ir lampa, kas telpā rada labu, maigu un lejupvērstu apgaismojumu, un balti lakota abažūra iekšpuse piešķir tam iekšējo atstarotāju. Abažūrs pats veicina augšupvērstu apgaismojumu, kas atstarojas abažūrā, kurš vienlaikus sūta to uz leju. Šī ir ideāla lampa virtuvei.

attēls ir no Pinterest

Lampa, kas atgādina attēlā redzamo, ir Griestu lampa Solo Square, kas ir no zīmola LIGHT-POINT. Tā ir skaista un vienkārša lampa, kas ir diezgan ideāli piemērota virtuvei. Griestu lampa ir melnā, zelta un baltā krāsā un apaļas formas, kas veicina tās neuzkrītošo un vienkāršo dizainu. Turklāt tajā ir iebūvēts LED apgaismojuma avots, kas ir gaisma, kura vislabāk darbojas virtuvē.

Vēl viena lieliska griestu lampa virtuvei ir LIGHT-POINT Focus sērija, kas sūta silti baltu gaismu, izmantojot iebūvēto LED apgaismojuma avotu. Šī ir lampa, kas liek lietām pievērst uzmanību, kas ir arī lampas nosaukuma pamatā. Tai ir vienkāršs un stilīgs dizains, kas iederas daudzās vietās visā mājoklī.

attēls ir no Pinterest


Apsveriet savu gaismu virtuvē; griestu lampa, piekaramais vai sienas lampa

Virtuvē ir neskaitāmas apgaismojuma iespējas, piemēram, griestu lampas, piekaramie vai sienas lampas. Lai virtuvē radītu labu darba vidi, ir daudz praktisku lietu, kas jāņem vērā, bet, protams, viss ir atkarīgs no jūsu vēlmēm un vajadzībām. Apsverot apgaismojuma iespējas, ir svarīgi ņemt vērā to, kā ir iekārtota virtuve.

Sienas lampas pašlaik ir ļoti populāras, kad runa ir par virtuves interjera iekārtojumu. Tā ir lampa, kas ir ļoti praktiska, runājot par virtuvi, jo to bieži vien var pagriezt, pārvietot un noliekt atkarībā no tā, kur virtuvē nepieciešama gaisma. Sienas lampa ļauj iegūt gaismu tieši tur, kur jūs, iespējams, strādājat vai gatavojat ēdienu. Sienas lampas ir mūsdienīgas un elastīgas virtuves lampas.

Piekaramie gaismekļi ir vispopulārākās lampas, kad runa ir par virtuves apgaismojumu. Izvēloties piekaramo gaismekli, ir ieteicams izvēlēties ne pārāk lielu abažūru, jo tas var ātri kļūt apgrūtinošs. Griestu lampas ir praktiskas un viegli lietojamas, tās ir tikai jāuzstāda pie griestiem, un pēc tam tās parūpēsies pašas par sevi. Izvēloties apgaismojumu virtuvē, ir svarīgi, lai lampa būtu elastīga.

Ir patiešām svarīgi rūpīgi apsvērt apgaismojumu virtuvē, jo gaismai jābūt labai gan darba, gan vispārējai gaismai pāri virtuves letei. Turklāt virtuvē ir nepieciešams arī centrālais apgaismojuma avots, kas nodrošina vispārēju un apkārtējo gaismu visā virtuvē.
Ja jums ir nepieciešama elastība un funkcionalitāte, 265 Sienas Lampa no Flos ir ideāli piemērota tieši jums. Šī sienas lampa ir tik elastīga, ka ar to var viegli aizstāt griestu lampas un piekaramos gaismekļus. Tai ir divu metru gara roka, kas ļauj pārvietot gaismu, lai tā vienmēr būtu tieši tur, kur jums tā nepieciešama.

Tā ir aizraujoša un skaista lampa, kas nevainojami iederas minimālisma stila virtuvē. 265 sienas lampa ir pieejama trīs krāsās: melnā, baltā un zilā.

Fotogrāfija, kuras autors ir mūsu jaukais klients @sofieweinreichengell, kurš to ir ievietojis vietnē InstagramVēl viena elastīga un funkcionāla lampa ir 304L40 sienas lampa no Lampe Gras. Šai sienas lampai ir kustīga roka, kuru var regulēt, lai gaisma vienmēr būtu tieši tur, kur tā nepieciešama. Tā ir stilīga un vienkārša lampa, kas ir pieejama piecās skaistās krāsās.

Lampe Gras ir vesela skaistu regulējamu lampu kolekcija, kas mums, patērētājiem, padara dzīvi patīkamu un vienkāršu. To patiešām ir vērts apskatīt. Lampe Gras ar laiku ir kļuvusi tikai populārāka, un neizskatās, ka šī trajektorija drīzumā mainīsies.

Foto autors ir mūsu jaukais klients @hosmajorskan, kurš to ir ievietojis vietnē Instagram
Semi kulons no dāņu zīmola GUBI ir skaists kulons ar atšķirīgu un jauku dizainu. Tas ir lieliski piemērots, ja meklējat lampu, kas nodrošina labu gaismu. Semi kulona emaljētais abažūrs izstaro izkliedētu un vienmērīgu mirdzumu, kas ir ideāli piemērots virtuves galdiem un salām.

Šim piekariņam ir unikāls, pārlaicīgs dizains, kas pieejams astoņās krāsās un trīs izmēros, tāpēc ikviens atradīs kaut ko piemērotu sev.

Picture from Pinterest
Being griestu lampa no Philips Hue ir lieliska griestu lampa ar stilīgu un vienkāršu dizainu. Jūs varat pats iestatīt spilgtumu, kas ir praktiska pamatlampas vai darba gaismas funkcija. Lai nodrošinātu perfektu darba apgaismojumu, lampu var regulēt līdz aptuveni 4000 Kelvīniem, turklāt lampu var arī aptumšot. Šī ir funkcionāla lampa, uz kuru jūs ātri vien paļausieties.

Griestu lampai Being ir daudz funkciju, un tā rada labu lejupvērstu gaismu, kas izplatās uz sāniem. Lampa ir pieejama melnā un baltā krāsā.
ATRODIET MŪSU VIRTUVES LAMPU KLĀSTU ŠEIT