Aromas Del Campo Lampas

Aromas del Campo, atzīts apgaismojuma zīmols no Spānijas, ir spīdoša zvaigzne tirgū kopš tā dibināšanas 1986. gadā Valensijā. Aromas del Campo vienmēr ir centies piedāvāt produktus, kas apvieno stilu, funkcionalitāti un pieejamību. To dizaina filozofija ietver tīras līnijas un vienkāršas formas, taču vienmēr ar Aromas unikālās estētikas piesitienu. Īpaša iezīme to sortimentā ir tādu materiālu izmantošana, kas apgaismojuma nozarē tradicionāli netiek ņemti vērā, piemēram, marmors, koks un keramika, kas lampām piešķir papildu elegances un izsmalcinātības dimensiju. Tomēr metāls un stikls joprojām ir galvenie elementi, kas rada līdzsvaru starp to dizaina masīvumu un vieglumu. Iepazīstieties ar viņu izcilo klāstu zemāk!
Rādīt 33 no 33 produktiem

Aromas del Campo vēsture - no potpourri līdz spožiem jauninājumiem


Uzņēmums aizsākās kā pieticīgs uzņēmums, kas ražoja kaltētu ziedu potpourri un aromātiskos produktus. Taču laika gaitā uzņēmums attīstījās un sāka pētīt apgaismojuma pasauli, radot skaistas stikla galda lampas, kas pildītas ar tiem pašiem kaltētajiem ziediem. Pēc tam, kad uzņēmums bija nostiprinājis savu pozīciju tirgū, tas pārcēla ražošanu uz gleznaino Bēteras pilsētu Valensijā, kur varēja centralizēt savu darbību un starptautisko izplatīšanu.

Uzturīgums - Aromas del Campo apņemšanās veidot zaļāku nākotni


Ilgtspēja ir Aromas del Campo uzņēmējdarbības modeļa stūrakmens. Viņi tic uzņēmumu lomai pārmaiņu veikšanā ceļā uz zaļāku nākotni, tāpēc ir ieviesuši visaptverošu stratēģiju, lai veicinātu ilgtspēju savā uzņēmējdarbībā. Tā ietver koncentrēšanos uz savu produktu izturību, apgaismojuma sistēmu efektivitāti un iespēju atkārtoti izmantot, pārstrādāt un pareizi utilizēt pēc produkta kalpošanas laika beigām.

Nooi Pendant - mūsdienīgs minimālisms ar jaudīgu apgaismojumu


Uzņēmuma sortimentā atradīsiet plašu galda lampu, piekaramo gaismekļu, stāvlampu, sienas lampu un griestu gaismekļu klāstu, kuros eleganti apvienota funkcionalitāte un estētika, kas tos padara piemērotus visdažādākajiem interjera dizaina stiliem. Piekaramais gaismeklis Nooi ir lielisks piemērs tam, ka Aromas del Campo cenšas panākt modernu minimālismu apvienojumā ar spēcīgu apgaismojumu. Tā gludais siluets un vienkāršās līnijas nodrošina tīru un izsmalcinātu izskatu, kas ir ideāli piemērots modernām mājām vai birojiem. Taču zem tā elegantā ārējā izskata slēpjas spēcīgs gaismas avots, kas rada ērtu un efektīvu apgaismojumu, ideāli piemērotu gan darba, gan atpūtas videi.

Abbacus sienas gaismeklis un piekaramais gaismeklis - apvienota funkcionalitāte un skaistums


Abbacus sērija demonstrē Aromas del Campo spēju iespaidīgā veidā apvienot funkcionalitāti un estētiku. Sienas gaismeklis piedāvā smalku un elegantu gaismas avotu, kas jebkurai telpai piešķir izsmalcinātību, savukārt piekaramais gaismeklis piesaista uzmanību ar savu pārsteidzošo izskatu un spēcīgo gaismas kūli. Abos izstrādājumos apvienots Aromas raksturīgais dizains un praktiskums, tāpēc tos iecienījuši dizaina entuziasti visā pasaulē.

Elli stāvlampa un Elma sienas lampa - pārlaicīgs skaistums un elegance


Gan Elli stāvlampa, gan Elma sienas lampa ir piemēri Aromas del Campo spējai radīt pārlaicīgus apgaismojuma risinājumus. To skaistais dizains un smalkais apgaismojums jebkurai telpai piešķir elegances un skaistuma auru. Pateicoties izturīgajai konstrukcijai un izcilajai meistarībai, šīs lampas ir ne tikai funkcionāls elements, bet arī skaista interjera dizaina detaļa, kas neapšaubāmi piesaistīs jūsu viesu uzmanību un apbrīnu.

Aloa kulons - Aromas del Campo lampa ar organiski iedvesmotu skaistumu un relaksējošu atmosfēru


Aloa kulons ir ievērojams Aromas del Campo klāsta papildinājums ar organiski iedvesmotu dizainu un maigu, patīkamu gaismu. Unikālā forma un tekstūra rada harmonijas un miera sajūtu jebkurā telpā, padarot to ideāli piemērotu atpūtai un mājīgumam. Ar Aloa piekariņu Aromas del Campo ienes mājās dabas skaistumu un mieru.

Aromas del Campo turpina būt vadošā figūra apgaismojuma nozarē, unikālā un iedvesmojošā veidā apvienojot estētiku, funkcionalitāti un ilgtspējību. Ar savu skaisto un inovatīvo gaismekļu klāstu viņi turpina izgaismot dažādus interjerus visā pasaulē, vienlaikus sniedzot pozitīvu ieguldījumu zaļākas nākotnes veidošanā.
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!