Jasper Morrison

Radies: 1959. gadā
Izplatītākie darbi: Hannoveres tramvajs, Luxmaster lampa, Glo Ball piekaramie gaismekļi, Smithfield piekaramais gaismeklis, Saliekamais gaisa krēsls, Low Air galds, Podi un pannas Alessi.
Izglītība: Dizainers no Kingstonas Politehniskās dizaina augstskolas Londonā.                    

Vēsture
Džespers Morisons dzimis Londonā I 1959. gadā un ir dizainers, kas izstrādājis Luxmaster Lamp un Glo Ball piekaramās lampas itāļu uzņēmumam Flos. Viņš ir ieguvis bakalaura grādu dizainā Kingstonas Politehniskās dizaina skolā Londonā un vēlāk pēcdiploma studijās Karaliskajā mākslas koledžā (The Royal College of Art).

1986. gadā viņš Londonā nodibināja savu dizaina uzņēmumu. Viņš sāka veidot dizainu tādiem lieliem uzņēmumiem kā SCP, FSB, Vitra un Cappellini. Kopā ar lielu jauno dizaineru grupu 1992. gadā viņš izstrādāja lielu sadzīves tehnikas sēriju Cappellini. 1995. gadā Jaspera Morisona birojam tika uzticēts uzdevums projektēt jauno "Hannoveres tramvaju", kas tobrīd bija lielākais šāda veida tramvajs Eiropā. Pirmais transportlīdzeklis tika izstādīts Hanoveres rūpniecības izstādē 1997. gadā un ieguva lielu dizaina balvu.

Lampemesteren atrodiet Jasper Morrison lampas un mājas aksesuārus. Sadarbībā ar vadošajiem zīmoliem Morrison ir radījis virkni veiksmīgu produktu, sākot ar populārajām Glo-Ball lampām no Flos un beidzot ar inovatīviem mājas aksesuāriem no Vitra. Visiem ir skandināvisks un minimālisma dizains, kas nevainojami iederas mūsdienu interjerā.
Glo -Ball F2 Stāv Lampa - Flos
Paredzams in: 14 - 16 dienas
Glo -Ball F3 Stāv Lampa - Flos
Atgriezts noliktavā uz: 26-04-2024
Cone Bāze Clock - Vitra
Paredzams in: 150 - 180 dienas
Rotary Tray Pale Rose - Vitra
Paredzams in: 150 - 180 dienas
Night Clock Misiņš/Melns - Vitra
Paredzams in: 150 - 180 dienas
Rādīt 36 no 42 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!