Lampemesteren konkursu nosacījumi

Mums patīk rīkot jums paredzētus konkursus, un mēs rīkojam daudzus no tiem. Turpmāk varat izlasīt mūsu konkursa noteikumus un nosacījumus, lai piedalītos mūsu konkursos.


Facebook konkursi

Piedaloties Facebook konkursā, jūs piedalāties konkursā, rakstot komentāru komentāru sadaļā. Lai uzzinātu, kā piedalīties konkursā, vienmēr varat izlasīt konkursa ierakstu.

Jūsu komentārs ir kā piekrišana, ka mēs sazināsimies ar jums Facebook un publicēsim jūsu vārdu Facebook ierakstā gadījumā, ja izrādīsies, ka jūs esat laimīgais uzvarētājs.
Instagram konkursi

Instagram konkursi


Piedaloties Instagram konkursā, vienmēr varat atrast dalības kritērijus pašā Instagram ierakstā. Jūsu dalība konkursā bieži vien būs saistīta ar komentāru, un šis komentārs kalpos kā piekrišana mums publicēt jūsu vārdu stāstā un Instagram ierakstā gadījumā, ja izrādīsies, ka jūs esat laimīgais uzvarētājs.

Ar uzvarētāju sazināsimies, izmantojot tiešo ziņu.


Jaunumu abonēšanas konkursi

Kad mēs rīkojam konkursus, kuros nepieciešams pierakstīties uz mūsu biļetenu, jūs automātiski tiksiet pierakstīts uz mūsu biļetenu/uzticības klubu. Tas nozīmē, ka mēs sāksim sūtīt jums e-pastus, kas būs pilni ar iedvesmu, piedāvājumiem, kampaņām un jaunumiem.

Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no jaunumu vēstuļu saņemšanas, noklikšķinot uz saites, kas atrodas jaunumu vēstuļu apakšā, ko esat saņēmis no mums. Ja jums rodas problēmas ar atteikšanos no abonēšanas, vienmēr varat sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu, kas pēc iespējas ātrāk jūs izņems no saraksta.

Dažreiz mēs organizējam konkursus ar ārējiem sadarbības partneriem, kuros, lai tajos piedalītos, jums ir jāpiesakās, un šādā gadījumā jūs automātiski tiksiet pierakstīts gan mūsu, gan mūsu sadarbības partnera jaunumu saņemšanai. Konkursā būs skaidri norādīts, uz ko jūs abonēsiet.

Ja esat piedalījies konkursā, piesakoties mūsu biļetenam, uzvarētājs netiks publicēts, bet gan ar viņu sazināsimies tieši pa e-pastu.

Saziņa ar uzvarētāju

Mēs vienmēr sazināsimies ar uzvarētāju un lūgsim sniegt šādu informāciju, lai nosūtītu viņam balvu. Šī informācija tiek izmantota tikai un vienīgi nosūtīšanas vajadzībām, lai balva varētu tikt nogādāta pie jums. Jūsu e-pasta adresi un tālruņa numuru izmanto vai piegādes partneris, lai jūs informētu par nosūtīšanas procesu.

Pilnais vārds un uzvārds
Adrese
Pasta indekss + pilsēta
Valsts

E-pasts
Tālruņa numurs

Ja uzvarētājs ar mums nesazinās

Ja 14 dienu laikā pēc izlozes un sazināšanās ar uzvarētāju mēs ar viņu nesazināsimies, mēs neizvēlēsim jaunu uzvarētāju, bet izmantosim šo balvu citā konkursā vēlāk. Uzvarētājs ir atbildīgs par savu ziņojumu pieprasījumu, komentāru un nevēlamās vēstules pārbaudi.
Balvu nosūtīšana

Balvu nosūtīšana


Cik drīz vien iespējams pēc tam, kad būsim saņēmuši piegādes adresi u.c., mēs nogādāsim balvu laimīgajam uzvarētājam. Mēs cenšamies, lai mūsu balvas būtu noliktavā, lai uzvarētājam nebūtu lieki jāgaida. Saistībā ar konkursiem, kas ļauj izvēlēties kādu no modeļiem vai krāsām, var nākties gaidīt piegādi. Uzvarētājs vienmēr ir laipni aicināts sazināties, lai noskaidrotu paredzamo piegādes laiku.

Mēs vienmēr sūtām tieši uz uzvarētāja adresi. Ja vēlaties piegādi uz savākšanas punktu vai citu adresi, lūdzam par to informēt, sazinoties ar mums.

Garantija

Protams, jebkurai konkursā vinnētajai lampai ir divu gadu garantija. Sīkāk par mūsu garantijas politiku varat izlasīt šeit.

Ja vēlaties iesniegt sūdzību par jebkuru konkursā vinnētu lampu, lūdzam sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Bezmaksas spuldze

Iepērkoties Lampemesteren veikalā, mēs bieži pievienojam bezmaksas spuldzīti. Tas neattiecas uz DRAUGIEM.

Jautājumi

Rīkojot konkursus, mēs VIENMĒR cenšamies ievērot spēkā esošos noteikumus. Ja uzskatāt, ka mēs pārkāpjam noteikumus un regulējumu, vai jums ir kādi jautājumi par mūsu konkursu un tā nosacījumiem, jūs vienmēr esat laipni aicināti sazināties ar mums, rakstot e-pastu uz info@lampemesteren.lv. Mēs apstrādājam pieprasījumus tikai angļu valodā