Portatīvās lampas

Kategorijā To Go lampas jūs atradīsiet plašu portatīvo lampu ar iebūvētām baterijām klāstu. Bezvadu lampas ir ģeniāli piemērotas vietām, kur nepieciešama mājīga gaisma, bet nav tuvu kontaktligzdai. Bezvadu lampas ir lieliski piemērotas arī lasīšanai vai ideālas atmosfēras radīšanai mājīgā nostūrī.

Zemāk ir iekļauta pārnēsājamo lampu izvēle pieaugušajiem un bērniem. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams mājīgs bezvadu apgaismojums ēdamgalda galdam vai apgaismojums, kad mazie bērni spēlējas un būvē segu cietokšņus, jūs atradīsiet lampu, kas atbilst tieši jūsu vajadzībām. Daudzas no bezvadu lampām ir piemērotas pat lietošanai ārpus telpām, tāpēc tās var ņemt līdzi uz pludmali, verandu vai pikniku. Pārliecinieties, ka esat atradis lampu, kas atbilst jūsu vajadzībām. Lielākā daļa To Go lampu ir viegli uzlādējamas, izmantojot USB, un nodrošina gaismu vismaz četras stundas.
Rādīt 36 no 682 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!