Flos

Flos dibināja Dino Gavina un Čezare Kasīno 1962. gadā Itālijas pilsētā Merano. Uzņēmums joprojām ražo dažus no saviem oriģinālajiem, klasiskajiem modeļiem. Tā galvenā atrašanās vieta ir Bovezzo, Itālijā. Flos ražo dažādus stāvlampas, galda lampas, galda lampas, piekarināmās lampas, svārsta lampas un āra lampas gan privātai, gan komerciālai lietošanai.

Jau no pašiem pirmsākumiem Flos ir bijis pazīstams ar savu augstas kvalitātes pieeju lampu ražošanā, dizainā un ražošanas procesos. Daudzas īpaši komerciālai lietošanai paredzētās lampas ir vieni no slavenākajiem un veiksmīgākajiem ražojumiem rūpnieciskā dizaina tirgū - un par to uzņēmums jāpateicas Achille Castiglioni un viņa brālim Piergiacomo Castiglioni.

Flos 2097 lustra, autors - Gino Sarfatti

Ja meklējat lustru ar unikālu piedāvājumu, iepazīstieties ar Gino Sarfatti 2097 lustru. Iespaidīgā lustra ir pieejama trīs izmēros un ar trim apdares variantiem, tāpēc ideāli piemērots variants ir pieejams. - Lustra 2097 atrodama šeit
Rādīt 36 no 571 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!