Anglepoise Lampas

Šis mūžīgais britu zīmols ir vislabāk pazīstams ar Original 1227 arhitekta lampu - skaistu lampu ar minimālisma dizainu. Mūsdienās Anglepoise 1227 kolekcija ir papildināta ar piekarināmo lampu, galda, grīdas un sienas lampu. Vienkāršā industriālā izteiksmība padara visu kolekciju ideāli piemērotu mūsdienīgam interjeram.

Ir bijuši dažādi šīs ikoniskās lampas modeļi. Anglepoise 2014. gadā laida klajā Anglepoise Type 75 no 1968. gada četrās jaunās pievilcīgās krāsu kombinācijās. Jaunās versijas tika izstrādātas sadarbībā ar britu modes dizaineru Polu Smitu, kurš ir pazīstams ar savu atšķirīgo vīriešu apģērbu. Viņa krāsu meistarība ir skaidri redzama apbrīnojamajā Type 75 reinterpretācijā.

Anglepoise jau vairāk nekā 80 gadus rada lampas, kas tiek uzskatītas par britu dizaina klasiku. Katrs kolekcijas lukturis ir elastīgs un praktisks, pateicoties atšķirīgajai, revolucionārajai balansēšanas mehānismam. Kolekcija ir ideāli piemērota rakstāmgaldiem, naktsskapīšiem un praktiskam apgaismojumam, lai izgaismotu jebkuru iedomājamo darba vietu.
Rādīt 36 no 81 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!