Āra lampas - viss par āra telpu apgaismojumu

Āra lampas ir praktiskas un noderīgas, izgaismojot mūsu āra telpas, kad iestājas tumsa un mums nepieciešams papildu apgaismojums. Āra lampas ir visdažādāko formu, izmēru un materiālu, tāpēc atrast piemērotu lampu jūsu situācijai var būt mulsinoši.  Lai palīdzētu, esam sagatavojuši šo ceļvedi par mūsu klientu iecienītākajiem āra lampu veidiem, kā arī informāciju, kas, mūsuprāt, palīdzēs jums meklēšanā.

Āra apgaismojums ir gan dekoratīvs, gan noderīgs, jo īpaši tad, kad rudenī un ziemā sāk pagarināties ēnas un iestāties naktis. Visām mūsu piedāvājumā iekļautajām āra lampām ir ilgs kalpošanas laiks un visaugstākā kvalitāte, kas ir svarīgas iezīmes, ja runa ir par gaismas ķermeņiem, kas ārā atrodas visu gadu. Mūsu piedāvājumā ir risinājumi ēku fasāžu, ieejas durvju, puķu dobju un dārza elementu, piebraucamo ceļu, terašu un terašu apgaismošanai un daudz kam citam.

Kā izvēlēties pareizo āra apgaismojumu? Vispirms noskaidrojiet, vai jums nepieciešams fasādes apgaismojums, zemes apgaismojums vai abi. Mums ir pieejami augstākās kvalitātes āra lampas, kas atbilst jūsu prasībām.

Āra lampas - iecienītākās pie sienas vai gultas

Šeit, Lampemesteren, mums ir daudz iecienītāko āra lampu, tāpat kā mūsu lieliskajiem klientiem. Esam izvēlējušies dažas no populārākajām lampām, kuras var izmantot uz fasādes, dobē un gar piebraucamo ceļu. Āra apgaismojums var izgaismot tumšu stūri, radīt patīkamu atmosfēru āra telpās un sagaidīt viesus ar jautru un ērtu apgaismojumu.
Cube LED āra sienas lampa no LIGHT-POINT ir viena no mūsu populārākajām āra lampām. Tā lieliski izskatīsies uzstādīta uz fasādes vai pat uz žoga. Cube ir aizraujoša lampu programma, kas ir vai nu ar iebūvētu LED gaismas avotu, vai bez tā, taču mēs uzskatām, ka LED versijas izvēle ir praktiskāka un ļaus ietaupīt enerģiju.

Cube ir pieejams melnā, baltā un sudraba krāsā, un jūs varat izvēlēties starp versijām, kas projicē gaismu vai nu tikai uz leju, vai vienlaikus gan uz augšu, gan uz leju. Tas ir izsmalcināts un stilīgs lukturis, kas noteikti apmierinās jūsu āra apgaismojuma vajadzības.
AJ 50 āra sienas lampa, ko projektējis Arne Jacobsen un ražojis Louis Poulsen, ir īsta apgaismojuma dizaina klasika. Šai ārkārtīgi populārajai lampai ir iebūvēts LED gaismas avots, padarot to par praktisku izvēli āra telpu apgaismojumam.

Šīs AJ āra lampas stiprinājuma galviņu var regulēt 60° leņķī no vienas puses uz otru, tāpēc tas ir arī elastīgs risinājums. Šī populārā un iecienītā sienas lampa ir pieejama melnā, baltā un pelēkā krāsā.
Cube XL Stand āra lampa no dāņu ražotāja LIGHT-POINT ir vēl viena mūsu klientu iecienīta āra lampa. Šis stabiņš ir lielisks risinājums gan dobēm, gan gar piebraucamajiem ceļiem vai celiņiem, vai jebkur citur, kur vien ienāk prātā.

Cube XL Stand ir pieejams melnā, sudraba un baltā krāsā. Tas ir aprīkots vai nu ar E27 ligzdu, lai jūs varētu izvēlēties, kāda tipa spuldzīti izmantot, vai arī ar iebūvētu enerģiju taupošu LED gaismas avotu.
Punktveida lampas ir ļoti populāras puķu dobēs un ap tām, kā arī dekoratīvos stādījumos. Sublampu sērija no LIGHT-POINT sastāv no zemē iebūvētiem punktveida punktiem no nerūsējošā tērauda. Sub ir praktiska lampa, kas nodrošina ērtu augstas kvalitātes apgaismojumu jūsu dārzā vai citās āra telpās.

Šis spots ir pieejams gan apaļā, gan kvadrātveida formā, un tam ir stilīgs, taču nekomplicēts dizains, kas nepievērš sev pārāk lielu uzmanību.  Sub ir aprīkots ar iebūvētu LED gaismas avotu, padarot to par īpaši praktisku enerģijas taupītāju, kas lieliski izskatīsies jūsu dārzā.

Āra apgaismojums un LED priekšrocības

Mūsuprāt, LED gaismas avoti ir nepārprotami favorīti, ja runa ir par āra apgaismojumu, un mūsu veikalā ir plašs āra lampu ar iebūvētiem LED gaismas avotiem klāsts. LED gaismas diodes ietaupa enerģiju, un to kalpošanas laiks ir ļoti ilgs - no 10 līdz 25 gadiem.

Izmantojot LED gaismas avotus, jūs varat samazināt enerģijas patēriņu un izmaksas par enerģiju un vienlaikus sagaidīt savus viesus ar siltu un ērtu apgaismojumu, kas nerada atspīdumus.

Izvēloties āra apgaismojumu, vienmēr ir vērts paturēt prātā krāsu temperatūru, un šī ir tikai viena no daudzajām jomām, kurās LED ir izcilākie, jo tie ir pieejami ar dažādām krāsu temperatūrām. Pievērsiet uzmanību Kelvina rādītājam, kas ir krāsu temperatūras mērīšanas standarts - 2600° Kelvina nodrošina ļoti komfortablu gaismu. Visu par gaismas krāsu varat izlasīt šeit.

LED priekšrocības

•Enerģijas taupīšana - atšķirību redzēsiet uz sava rēķina par elektroenerģiju.
•Ilgs kalpošanas laiks.
•Ieslēdzas uzreiz pēc slēdža pārslēgšanas.
•Inexpensive when you take their lifespan into account.
•Lētas, ja ņem vērā to kalpošanas laiku.
•Lieliski piemērotas situācijās, kad gaisma ir ieslēgta ilgu laiku.
Šī jaukā un atšķirīgā āra sienas lampa ir lieliska izvēle āra telpām. 304 XL Āra Sienas Lampa no Lampe Gras ir klasiski eleganta lampa, kas lieliski izgaismo apkārtni. Tā ir aprīkota ar E27 ligzdu, un mēs iesakām izmantot praktisku un enerģiju taupošu LED spuldzi.

304 XL ir izgatavota no tērauda - lieliska izvēle lietošanai ārpus telpām. Lampe Gras ražo vairākas dažādas āra lampas - tās var apskatīt šeit.
Šim pievilcīgajam lukturīša stabam ir elegants izskats, kas labi noderēs dārzā, gar piebraucamo ceļu vai mājas priekšā. Fakkel no dāņu zīmola Seslef ir aprīkots ar enerģiju taupošu LED moduli, un to var izmantot pat kā īstu lukturīti, pievienojot ieliktni, kurā var iepildīt lampu eļļu.

Fakkel ir pieejams trīs dažādās apdares krāsās - melnā, cinkotā un rūsas krāsā. Tas izgaismo apkārtni ar patīkamu, silti baltu gaismu.
Nautiluz Square LED āra sienas lampa no Lumiere ir jauka un ļoti moderna gultas lampa, kas jebkuram dārzam piešķirs stilu. Tā ir antracīta pelēkā krāsā un piesaista uzmanību ar savu vienkāršību. Tā ir aprīkota ar izturīgu iebūvētu LED moduli.

Vienkārši novietojiet šo glīto lampu savā zālienā, pagalmā vai dārzā un ļaujiet tai spīdēt savā gaismā!

Jauki zināt par āra lampām

Mēs esam aplūkojuši dažus dažādus āra lampu veidus, taču ir vēl daudz citu. Tās nodrošina gan dekorāciju, gan drošību jūsu āra telpām, jo īpaši pie ieejas durvīm, uz fasādes, gar piebraucamo ceļu un ap terasi. Spīdošas āra lampas ir lielisks veids, kā sagaidīt cilvēkus jūsu mājās.

Izvēloties jaunu āra apgaismojumu, ir svarīgi ņemt vērā materiālus un apdari. Piemēram, ja dzīvojat okeāna tuvumā, jums būs nepieciešamas lampas, kas var izturēt sāli gaisā.

Apskatot āra lampas, bieži sastopams vārds "cinkots". Cinkošanas procesā dzelzi vai tēraudu pārklāj ar cinka kārtu, kas novērš koroziju un laika gaitā saglabā metāla izskatu.

Paturiet prātā trīs V: vējš, ūdens un laikapstākļi. Jūs vēlaties būt pārliecināti, ka varēsiet priecāties par saviem āra lampas ilgus gadus. Neaizmirstiet arī par noturību pret ielaušanos, ko apzīmē ar IP kodu, jo āra lampām ir jāiztur lietus, sniegs un viss pārējais, ko laikapstākļi tām var sagādāt. Vairāk par IP kodiem varat izlasīt šeit.
Eggy Pop sērija no CPH Lighting ir unikālu lampu sērija, kas ir absolūti ideāli piemērota lietošanai ārpus telpām. Eggy ir dekoratīva lampa, kas izskatās tikpat lieliski gan uz jūsu zāliena, gan uz terases galda. Tai ir organiska forma, un tā izstaro siltu, izkliedētu un neapžilbinošu gaismu.

Šo ļoti funkcionālo lampu var pārvietot jebkur, kur nepieciešams papildu apgaismojums, un tā ir pieejama trīs diametros - 32, 55 un 70 cm.
Šī sienas lampa ir īsta klasika, un to var redzēt uz fasādēm visā Skandināvijas garumā un platumā. Tas ir vienkāršs, funkcionāls un pievilcīgs. Rørhat sienas lampa no LIGHT-POINT ir pieejama astoņās dažādās krāsās, tāpēc noteikti atradīsiet kādu, kas būs piemērota tieši jūsu mājoklim.

Rørhat ir paredzēta uzstādīšanai tieši pie sienas, kur jūs un jūsu viesi varēsiet baudīt tās mūžīgo eleganci.

Papildus dažādajām āra lampu grupām, kas paredzētas fasādēm, puķu dobēm, ieejas durvīm u. c., ir vēl viena lampu grupa, kas lieliski piemērotas izmantošanai ārpus telpām - To Go lampas. Šīs lampas ir ļoti praktiskas, ja, piemēram, vēlaties baudīt vasaras vakaru uz terases. To Go lampas ir uzlādējamas, tāpēc, pavadot laiku ārā, nav jāuztraucas par vadiem.
FollowMe no Marset ir pieejami divi izmēri, un tā ir praktiska un elastīga galda lampa, ko var ņemt līdzi jebkur. Izmantojiet to uz terases, dodoties uz pludmali, uz segas zālienā vai piknikā mežā. Tās uzlādējamā baterija var darboties līdz pat 20 stundām ar noskaņojuma apgaismojuma līmeni vai līdz apm. 5 stundas, ja darbojas ar pilnu jaudu. Tam ir iebūvēts LED gaismas avots.
Carrie no Audo ir burvīga maza lampiņa, kas ir lielisks sabiedrotais, kad esat ceļā. Tās vienkāršais un racionālais dizains nozīmē, ka tā iederēsies gandrīz visur. Tā ir elastīga un praktiska, un ar vienu uzlādi var nodrošināt patīkamu noskaņu apgaismojumu 5 stundas.
Šī lampa atšķiras no citām To Go lampām, jo tajā ir iebūvēts skaļrunis - tā var atskaņot mūziku, vienlaikus izgaismojot apkārtni, radot divreiz lielāku "hygge" sajūtu. Colors LED Sound Jar lampa no Colors by Copenhagen ir pieejama trīs dažādās krāsās, un tās uzlādējamā baterija nodrošinās tās darbību līdz pat 10 stundām.

Mēs ceram, ka šis nelielais āra apgaismojuma ceļvedis jums ir noderīgs. Ja jums ir kādi jautājumi vai nepieciešami papildu norādījumi, laipni aicinām sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.

Visi attēli ir no Pinterest.