#JāLAMPEMESTEREN

#jāLAMPEMESTEREN
Mums visiem patīk smelties iedvesmu un pētīt krāšņās mājas, kas publicētas Instagram, Pinterest un Facebook. Tas ir aizraujoši un rosina domāt! Mēs vēlamies saņemt atļauju dalīties ar jūsu attēliem mūsu tīmekļa vietnē, sociālajos plašsaziņas līdzekļos un informatīvajos biļetenos, protams, norādot jūs.Ja esat apmierināts, ka mēs dalāmies ar jūsu attēliem, atzīmējiet tos ar hashtag #JāLampemesteren. Tas ir vienkāršs veids, kā mūs brīdināt, ka jūs mums atļaujat izmantot attēlus un piekrītat šādiem nosacījumiem:

  • Jūs atļaujat Lampemesteren izmantot attēlus, kas apzīmēti ar #JāLampemesteren, mūsu tīmekļa vietnē, sociālajos tīklos un informatīvajos biļetenos. Šis līgums ir neekskluzīvs un bez atlīdzības.
  • Mēs esam lūguši jūsu atļauju izmantot attēlus mūsu interneta veikalā un sociālajos medijos. Šī atļauja aizsargā jūsu attēlus
  • Mēs nekad nepieprasīsim īpašumtiesības uz jūsu attēliem, bet izmantosim tos mārketinga nolūkos Lampemesteren tīmekļa veikalos un mūsu sociālajā tīklā.


Pašlaik šajos tirgos mums ir interneta veikali:


Dānija, Norvēģija, Zviedrija, Somija, Vācija, Austrija, Šveice, Nīderlande, Beļģija, Francija, Polija, Portugāle, Ungārija, Īrija, Čehija, Slovākija, Itālija, Grieķija, Bulgārija, Rumānija, Slovēnija, Latvija, Lietuva un Spānija. Pārējai pasaulei mums ir arī interneta veikals angļu valodā - Lampemesteren.com.  


Mēs aktīvi darbojamies šādos kanālos:
Facebook, Instagram, Pinterest, Youtube, E-pasta mārketings


Jūsu atļauja nozīmē, ka jūs saglabājat tiesības uz saviem attēliem un ka visas personas, kas redzamas šajos attēlos, ir piekritušas, ka Lampemesteren tos izmantos tiešsaistes mārketingā. Tajā pašā laikā jūs piekrītat, ka jūsu attēlu izmantošana nepārkāpj trešo personu tiesības vai likumu.


Mēs ar nepacietību gaidām, kad varēsim dalīties ar jūsu attēliem un iedvesmot savus sekotājus.
Ar sveicieniem, Lampemesteren