Jauna tendence: Molekulārās lampas

Vai jūs ar tām jau esat iepazinušies? Šobrīd tās ir milzīgs pieprasījums, un, visticamāk, jūs tās redzēsiet Instagram un Pinterest. Daudzas interjera dizaina iedvesmas lapas ir norādījušas, ka tās šobrīd ir lielā dizaina tendence. Arī mēs uzskatām, ka tās ir brīnišķīgas, un tāpēc esam atraduši visas labākās no tām.

Termins "molekulārā lampa" attiecas uz piekaramiem un lustrām ar vairākiem gaismas avotiem, kas savienoti molekulārā rakstā. Tie ir neticami dekoratīvi neatkarīgi no tā, vai tie ir ieslēgti vai izslēgti, un tie jūsu interjera dizainam piešķir modernu un skulpturālu izteiksmi. Uzkariniet molekulāro lampu virs ēdamgalda vai virtuves salas, lai nekavējoties uzlabotu telpu.

Kombinējiet divas lielākās interjera dizaina tendences - misiņa un molekulārās lampas - un iegūstiet modernu izskatu


Franklin lustra misiņa krāsā no Menu piedāvā skaistu misiņa un molekulārā raksta kombināciju. Lampas forma ir pavisam īpaša, un tai piemīt industriāls izskats. Lampa ir liela un aizņem daudz vietas, tāpēc tā ir ideāli piemērota telpām ar augstiem griestiem un gariem ēdamgaldiem.
Molecular Pendant Lamp 5-bulb no House Doctor ir izgatavota no misiņa, un tai ir pieci gaismas avoti molekulārā rakstā. Piekaramajam gaismeklim ir antīks izskats, un tas ir īpaši skaists molekulārās lampas paraugs. Šo lampu var izmantot jebkurā vietā jūsu mājās, taču tā ir īpaši labi piemērota centrālajā dzīvojamā zonā.


Kombinējiet antīko izteiksmi ar modernām molekulārām lampām.
Pērciet šo skaisto piekariņu no House Doctor tieši šeit.
Ballroom Molecule Pendant Brass/Army sniedz jums iespēju patiesi izbaudīt mūsdienīgu dizainu apvienojumā ar roku darba kvalitāti. Papildus ar rokām pūstā stikla abažūriem lampas sastāvā ir arī spīdošs misiņa rāmis. Šis brīnišķīgais dāņu uzņēmuma Design by Us izstrādātais kulons ir inovatīvs un krāsains - un šobrīd neticami moderns.


Vai vēlaties lampu, kas noteikti piesaistīs uzmanību?
Izvēlies šo uzkrītošo piekariņu, kas pieejams dažādās krāsāsās un materiālos.
101 Copenhagen ir radījusi šo modernisma piekariņu, kurā apvienota arhitektoniska forma ar modernu molekulāro rakstu. Abažūrs ir izgatavots no matēta misiņa, tādējādi nodrošinot lampas vietu kā vienai no vismodernākajām molekulārajām lampām!

Kuru molekulāro lampu tu izvēlēsies?

Molekulārās lampas jau var atrast daudzās mājās visā pasaulē. Tās ir acīmredzama izvēle, ko piekārt virs ēdamgalda, jo vairāki gaismas avoti izgaismo gan pašu galdu, gan visu telpu - ideāls ēdamgalda apgaismojums. Ir viegli saprast, kāpēc tās ir tik populāras.

Iespējams, vissvarīgākais, kas jāpatur prātā, ir tas, ka izvēle ir milzīga un var būt gandrīz neiespējami izvēlēties. Mēs ceram, ka šis nelielais ceļvedis par dažām iespējām, ko var atrast šeit, Lampemesteren, palīdzēs jums atrast to, kas vislabāk atbilst jūsu iekārtojuma stilam - bet kuru no tām jūs izvēlēsieties?