Galerijas lampas

Šeit, Lampemesteren, mēs piedāvājam skaistu galerijas lampu izvēli, lai izgaismotu jūsu mākslas darbus. Galerijas lampas ir ideāla izvēle gleznu vai fotogrāfiju izgaismošanai. Šīs lampas bieži vien ir nelielas un neuzkrītošas, lai nepievērstu uzmanību no objekta, kuru tās apgaismo. Tās nodrošina skaidru un fokusētu gaismu, kas paredzēta, lai mākslas darbu parādītu pēc iespējas labāk.  

Neatkarīgi no tā, vai jums pieder mākslas galerija vai vienkārši vēlaties izcelt dažas gleznas savā mājoklī, galerijas lampa ir pareizā apgaismojuma izvēle. Mums ir plašs galerijas lampu klāsts dažādās formās un krāsās. Populārākajiem modeļiem ir neitrāla krāsa, piemēram, balta, melna vai alumīnija apdare - tas ļauj gaismas ķermeņiem izplūst fonā un ļauj mākslas darbiem izcelties priekšplānā.

Galerijas lampas visbiežāk tiek montētas griestos vai pie sienas atkarībā no izgaismojamā objekta izmēra un atrašanās vietas. Tās labi iederas gan modernos interjeros, gan tradicionālākos dizaina risinājumos. To forma mēdz būt tīra un vienkārša, kas palīdz tām nepalikt uzmanības centrā.
Mūsu sortimentā ir galerijas lampas no tādiem zīmoliem kā Fabbian, LIGHT-POINT, Luceplan, Oliga un daudziem citiem.
Tip 1 LED 3000K Griestu Lampa Balts - Light-Point
RRP EUR 161,00
Paredzams in: 3 - 5 dienas
Carronade Stāv Lampa Melns - Le Klint
RRP EUR 2 174,00
Paredzams in: 3 - 5 dienas
204 Double Sienas Lampa Melns - Lampe Gras
RRP EUR 568,00
Paredzams in: 10 - 14 dienas
Rādīt 36 no 45 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!