Laipni lūgti vietnē Lampemesteren.lv
Lampemesteren.lv esam apkopojuši ekskluzīvākās lampas no vadošajiem dizaineriem un ražotājiem visā pasaulē.
Klientu Apkalpošana
info@lampemesteren.lv+371 66 155 208
Informācija par klientu apkalpošanas dienestu un darba laiki:
Pirmdiena - piektdiena: 08:30-16:00 CET Sestdiena-svētdiena: Slēgts Pašlaik klientu apkalpošanas dienests var apstrādāt tikai angļu valodā nosūtītos pieprasījumus.
Informācija par uzņēmumu
Lampemesteren.lv Birkmosevej 18 DK-6950 Ringkøbing Dānija
Banka: HypoVereinsbank Niebüll Konta numurs: 15 14 56 80 IBAN nr.: DE12200300000015145680 Swift/BIC kods: HYVEDEMM300 PVN numurs: DK24210081
Iepazīstieties ar mūsu komandu
Lampemesteren komanda vienmēr ir gatava jums palīdzēt.
Kvalitāte un dizains
Mēs augstu vērtējam kvalitāti un dizainu, un mūsu aizraujošais produktu klāsts ir rūpīgi atlasīts. Tas nozīmē, ka jūs vienmēr varat atrast lampu, kas atbilst jūsu vajadzībām, lai kāds būtu jūsu stils - klasisks, moderns vai eksperimentāls. Jūs atradīsiet lampas, kas ir mūžīgas, kas jūs provocē, iedvesmo vai aizkustina - lampas, kas varētu būt kopā ar jums visu atlikušo dzīvi.
Pieredze
Mēs uzskatām, ka dizaineru lampu iegādei ir jākļūst par pieredzi, tāpēc esam snieguši informāciju par mūsu lampu vēsturi un to dizaineriem. Mēs vēlamies, lai jūs zinātu gan par lampu, gan tās vēsturi, lai jūs iegādātos unikālu priekšmetu, nevis tikai gaismas avotu. Jūs atradīsiet arī detalizētus aprakstus un tehnisko informāciju par visām mūsu lampām, kā arī daudz informācijas par dažādiem dizaineriem un ražotājiem.
Iepazīstieties ar mums sociālajos tīklos
Mēs jūs pastāvīgi informējam par jaunākajām tendencēm un jaunumiem apgaismojuma jomā. Sekojiet mums sociālajos tīklos, kur jums ir iespēja piedalīties konkursos un sekot līdzi labiem piedāvājumiem un akcijām. Iedvesmojieties no atmosfēriskiem attēliem ar apgaismojumu visam mājoklim.
vairāk lasiet šeit.
Tradīcijas un prasmes
Mūsu mātesuzņēmums Wiese A/S tika dibināts 1927. gadā Ringkēbingā, Dānijā, kur joprojām atrodas mūsu galvenā mītne un izstāžu zāle. Šī ilggadējā pieredze nozīmē, ka jūs varat būt droši, ka aiz katras pārdošanas ir apgaismojuma eksperts.
Jaunpienācēji
Mēs lepojamies ar to, ka piedāvājam saviem klientiem jaunākos produktus, kas pieejami visur, kā arī jaunumus un iedvesmu no dizaina apgaismojuma pasaules. Mēs pastāvīgi atjauninām mūsu vietnes sadaļu "Jaunumi", lai arī jūs varētu sekot līdzi jaunumiem.
Iepērkieties, kad vien vēlaties - lēti
Mūsu interneta veikalā jūs atradīsiet plašu dizaineru lampu klāstu par izdevīgām cenām - interneta veikalā, kuru varat brīvi izpētīt no mājām un kurā varat pasūtīt lampu, kas tiks piegādāta līdz jūsu durvīm.
Trustpilot
Skatiet daudzu mūsu klientu pozitīvo pieredzi un atsauksmes Trustpilot vietnē.
Daudzviet pasaulē


VAIRĀK NEKĀ 16 000 PRODUKTU

26 VALSTIS, T. SK. .COM VIETNE

VAIRĀK NEKĀ 70 DARBINIEKU

VAIRĀK NEKĀ 100 LABĀKIE ZĪMOLI
Lampemesteren nepārtraukti attīstās, lai kļūtu par dizaina lampu tirgus līderi.  
Lampemesteren.lv pamatvērtības
  • Mēs esam profesionāli un rūpējamies par kvalitāti un labu apkalpošanu
  • Mēs esam orientēti uz klientu un rezultātu
  • Mēs esam izpalīdzīgi
  • Mēs darām visu iespējamo saviem klientiem
  • Mēs esam iesaistīti un motivēti
Sazinieties ar mums
Sazinieties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi par lampām, gaismas avotiem, apgaismojumu kopumā vai citiem jautājumiem. Mēs esam gatavi palīdzēt saviem klientiem pirms, pirkuma laikā un pēc pirkuma. Pašlaik klientu apkalpošanas dienests var apstrādāt tikai angļu valodā nosūtītos pieprasījumus.  Pa tālruni: +371 66 155 208 Pa pastu: info@lampemesteren.sk
Lampemesteren.lv rūpējas par vidi! Mēs darām visu iespējamo, lai atkārtoti izmantotu kartonu un, ja iespējams, izvairītos no plastmasas iepakojuma materiāliem. Viss mūsu noliktavā saņemtais kartons tiek sasmalcināts un izmantots kā aizsargājošs pildījums mūsu nosūtītajos iepakojumos, tādējādi atvieglojot mūsu klientiem videi draudzīgu iepakojuma utilizāciju.