Jaime Hayon

dzimis: 1974. gadā Madridē
Populārākie darbi: Ikebana vāzes uzņēmumam Fritz Hansen un Formakami lampas &tradition. Jaime Hayon krēsli: Fritz Hansen atpūtas krēsls JH97 un Elefy krēsls &tradition.
Izglītība: Rūpnieciskais dizains Eiropas Dizaina institūtā.

Spāņu dizainers un mākslinieks Haimē Hajons dzimis 1971. gadā Madridē. Viņa izglītība rūpnieciskajā dizainā ir būtiski ietekmējusi viņa dizainu, sākot no vienkāršām Jaime Hayon mēbelēm līdz elegantākām lampām.

Viņš ir slavens ar to, ka vienmēr atrod jaunas perspektīvas un paplašina mākslas un dizaina robežas. Papildus tam, ka viņam piemīt talants apvienot priekšmetus ar funkcionalitāti, Jaime Hayonam izdodas radīt produktus ar personību un vēsturi. Runājot par savu darbu, viņš saka, ka ir svarīgi atcerēties, ka viņa dizainu veido cilvēki cilvēkiem. Pēc viņa domām, dizainparaugiem jābūt provokatīviem un jārada lietotājam patīkama sajūta.

Jaime Hayon Studio

1997. gadā, pabeidzis rūpnieciskā dizaina studijas, viņš devās uz Fabrica - Benetton atbalstīto dizaina un komunikācijas akadēmiju. Viņš ātri vien izauga no studenta līdz dizaina nodaļas vadītājam. Astoņus gadus vēlāk Jaime nolēma izmēģināt savus spēkus, atverot studiju, ko viņš nosauca par Hayon Studio. Neilgi pēc tam viņš guva panākumus - sākotnēji dizaina rotaļlietu, keramikas un mēbeļu jomā, bet vēlāk pārgāja pie dekoriem un instalācijām.

Hayon Studio atrodas Valensijā, Spānijā. Viņa darbi ir publicēti pasaules prestižākajos mākslas un dizaina izdevumos, un viņš ir ieguvis vairākus apbalvojumus, tostarp Elle Decoration starptautisko dizaina balvu. Žurnāls Time viņu ir nosaucis par vienu no 100 nozīmīgākajiem mūsu laikmeta radītājiem, savukārt žurnāls Wallpaper viņu ir atzinis par vienu no ietekmīgākajiem pēdējās desmitgades radītājiem.

Jamie Hayon un Fritz Hansen

Jaime Hayon dizains nevainojami iederas Fritz Hansen DNS, kas koncentrējas ne tikai uz kvalitāti un funkcionalitāti, bet arī uz estētiku. Apvienojumā ar augstu funkcionalitāti Hayons katram dizainam piešķir personību, piešķirot tam dvēseli, ar kuru lietotājs var kaut kādā veidā saskarties. Tas skaidri atspoguļojas Jaime Hayon vāzēs, kas ļauj sakārtot nogrieztus ziedus satriecošā pušķī. Pati vāze ir ļoti dekoratīva un izskatās brīnišķīgi neatkarīgi no tā, vai tā ir piepildīta ar ziediem vai pilnīgi viena pati. Ir vērts apskatīt arī Hayon's Happy Hook. Funkcionālajam āķītim ir čipsīša dizains, kas nepārprotami ir iedvesmojies no mums visiem zināmā un iemīļotā smaidiņa.

Ieejādiet Jaime Hayon mājas aksesuārus no Fritz Hansen šeit

Jaime Hayon un &tradition

&tradition sortimentā ietilpst dažas no populārajām Jaime Hayon Formakami lampām. Lampas ir iedvesmojušās no tradicionālajām rīspapīra lampām, kas visbiežāk tiek asociētas ar japāņu stilu. Pats dizainers saka, ka Formakami ir punkts, kurā "pagātne kļūst par tagadni". Lampa apvieno jauko, ērto gaismu, kas spīd caur plāno materiālu, ar mūsdienīgu skandināvisku izteiksmi.

Ievēlaties Jaime Hayon mājas aksesuārus no &tradition šeit
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!