Abažūri un piederumi

Ja jūsu lampas abažūrs ir saplīsis vai jūsu galda lampas kājiņa ir salūzusi, mums ir nepieciešamās rezerves daļas. Spēlēt futbolu iekštelpās ne vienmēr ir visprātīgākā ideja... tikai dziļi ieelpojiet, jo mēs esam šeit, lai palīdzētu ar mūsu plašo lampu abažūru un piederumu rezerves daļu klāstu. Neaizmirstiet veikt precīzus mērījumus, lai jūs varētu saņemt tieši tādu abažūru vai rezerves daļu, kāda jums nepieciešama. Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums - mēs esam gatavi palīdzēt. Jūs varat atrast abažūrus no Flos, Verpan un Le Klint, kā arī no tādiem dizaineriem kā Arne Jacobsen, Philip Bro Ludvigsen, , Kaare Klint.

Priecājieties, ka atradāt savu jauno lampas abažūru.
Spare Part Max 100 Euro
Paredzams in: 3 - 5 dienas
Rādīt 36 no 1119 produktiem

Lampu abažūri

Iepazīstieties ar mūsu daudzveidīgo dažādu zīmolu lampu abažūru kolekciju un atklājiet personalizēta apgaismojuma pasauli. Abažūri kalpo ne tikai kā praktiski gaismas avotu aizsegi, bet arī kā dizaina elementi, kas var pārveidot jebkuras telpas noskaņu. Izmantojot mūsu plašo materiālu, stilu un dizainu klāstu, jūs varat viegli pielāgot apgaismojumu jebkuram gadījumam.

Rīspapīra abažūri izplata siltu, izkliedētu apgaismojumu, kas telpā rada maigu, mirdzošu atmosfēru. Šie abažūri piešķir smalku eleganci un ir ideāli piemēroti atpūtai un mājīgumam. No otras puses, auduma abažūri rada mājīgu atmosfēru, jo tie spēj filtrēt gaismu maigā un patīkamā veidā. Plastmasas abažūri rada mūsdienīgu, asu apgaismojumu, kas lieliski piemērots darba telpām vai vietām, kur nepieciešama koncentrēta gaisma.

Mūsu klāsts ļauj jums paust savu estētiku neatkarīgi no tā, vai jums patīk minimālisma dizains vai krāsu eksperimenti. Ļaujiet izpausties savam radošumam, izvēloties no dažādām formām, izmēriem un materiāliem, lai panāktu vēlamo apgaismojuma efektu un estētiku jūsu mājās.

Plēvēti abažūri

Ienirstiet izsmalcinātas estētikas pasaulē ar mūsu hipnotizējošo plisēto abažūru klāstu. Šie abažūri pacels jūsu apgaismojumu jaunā līmenī, piešķirot tam smalku skaistumu un aizraujošu gaismas un ēnu spēli. Plisētie abažūri ne tikai pilda praktisku funkciju, bet arī pārvērš jūsu interjera dizainu vizuālā baudījumā.

Plisējumu strukturētais raksts rada unikālu vizuālo dziļumu un īpašu gaismas kvalitāti, kas filtrējas caur abažūru. Rezultāts ir mīksts, izkliedēts apgaismojums, kas telpā rada siltu un aicinošu atmosfēru. Neatkarīgi no tā, vai jūsu interjers ir moderns vai klasisks, plisētie abažūri piešķir lampu gaismekļiem pārlaicīgu eleganci un smalku greznuma pieskārienu.

Izpētiet mūsu plisēto abažūru klāstu dažādos toņos, izmēros un materiālos un iedvesmojieties, lai radītu savu personalizēto izskatu. Izvēloties perfektu plisētu abažūru savai gaismeklim, jūs varat izveidot unikālu apgaismojumu, kas izstaro gan funkcionalitāti, gan skaistumu. Piešķiriet savām telpām jaunu perspektīvu ar šiem satriecošajiem abažūriem, kas apvieno stilu un izsmalcinātu apgaismojumu.

Lukturu piekaramie dekori un kupoli

Iegremdējieties mūsu aizraujošajā lampu piekaramo dekoru un kupolu klāstā, kas ļauj piešķirt apgaismojumam personalizētu un estētisku dimensiju. Gaismeklis ir kas vairāk nekā tikai praktiska detaļa - tā ir iespēja eksperimentēt ar dizainu un radīt vizuālu paziņojumu jūsu mājās.

Mūsu gaismas ķermeņu klāstā ir gan mūsdienīgi metāla dizaini, gan dabīga koka izstrādājumi un smalki teksturēti materiāli. Metāla piekaramais gaismeklis var piešķirt telpai industriālu noskaņu, savukārt koka piekaramais gaismeklis piešķirs jūsu interjeram siltumu un organisku skaistumu. Izvēlieties krāsas un formas, kas papildina vai kontrastē ar jūsu esošo stilu, un izveidojiet apgaismojumu, kas izstaro raksturu.

Baldahīni ne tikai piešķir gaismekļiem strukturētu vietu, bet var arī eleganti izcelt jūsu interjeru. Izvēlieties vienkāršu jumtiņu, lai iegūtu minimālisma stilu, vai izsmalcinātu versiju, lai piešķirtu dekoratīvu izskatu. Izmantojot lampu piekaramos un jumtiņus, varat spēlēties ar augstumu un izkārtojumu, izveidot uzmanību piesaistošu kopu vai izcelt vienu lampu kā māksliniecisku centrālo punktu.

Izpētiet mūsu lampu stiprinājumu un jumtiņu klāstu un piešķiriet saviem gaismekļiem unikālu identitāti. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties piešķirt smalku eleganci vai radīt drosmīgu vizuālu paziņojumu, lampu piekariņi un jumtiņi ir ideāli instrumenti, lai veidotu savu apgaismojumu ar stilu un individualitāti.
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!