Michael Anastassiades

dzimis: 1967. gadā Kiprā
Zināmie darbi: B&O skaļrunis Beosound Edge, lampu lustra, IC Light, un String Light kolekcijas un Arrangement piekaramie gaismekļi no Itālijas Flos.
Izglītība: Būvinženieris, kas ieguvis Londonas Imperiālās zinātnes tehnoloģiju un medicīnas koledžas (Imperial College of Science Technology & Medicine) maģistra grādu rūpnieciskajā dizainā Karaliskajā mākslas koledžā (Royal College of Art).

Jau bērnībā Maikls bija aizrāvies ar pārsteidzošajiem Flos apgaismojuma risinājumiem. Viņš uzauga Kipras mazpilsētā, kurā atradās lampu veikals. Viņš bieži tur iegriezās, lai apbrīnotu daudzos itāļu zīmola apgaismojuma risinājumus.

Skaistās un drosmīgās lampas bieži vien ir iedvesmojušās no ikdienas mirkļiem - no žongliera, kas perfekti balansē ar bumbām, līdz tam, kā elektrības vadi savieno elektrības stabus ainavā. Elegantas lampas, kas gan rada patīkamu gaismu, gan ir skulpturālas izteiksmīgas, gan ieslēgtas, gan izslēgtas. No pirmā acu uzmetiena viņa dizaini ir neticami minimālistiski, taču bieži vien tie ir pārsteidzoši detalizēti, ar pūstu stiklu, pielāgotiem metāliem un elegantiem gaismas efektiem.
IC T1 Galda Lampa Low Misiņš - Flos
RRP EUR 530,00
Ir noliktavā tagad
Copycat Galda Lampa Zelts - Flos
RRP EUR 720,00
Ir noliktavā tagad
IC C/W1 Sienas Lampa/Griestu Lampa Hroms - Flos
RRP EUR 480,00
Paredzams in: 14 - 16 dienas
IC T1 Low Galda Lampa Matēts Melns - Flos
RRP EUR 530,00
Paredzams in: 14 - 16 dienas
IC F2 Stāv Lampa Misiņš - Flos
RRP EUR 1 150,00
Paredzams in: 14 - 16 dienas
Rādīt 36 no 79 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!