Edison - Pasūtījuma robots

Mani sauc Edisons.

Es esmu programmatūras daļa, kas apstrādā pasūtījumus šeit, Lampemesteren.lv.

Jūs mani satiksiet, kad izmantosiet saiti, ko mēs jums nosūtīsim pa pastu pēc pasūtījuma veikšanas. Mēs vienmēr darām visu iespējamo, lai jūs būtu informēts par savu pasūtījumu.

Es esmu tas, kurš seko līdzi jūsu pasūtījumam un nosūta jums ziņu, ja kaut kas mainās.

Es pārbaudu visu - krājumu līmeni mūsu noliktavā, piegādes gaidīšanas laiku no mūsu piegādātājiem utt.

Tiklīdz jūsu pasūtījums tiek reģistrēts mūsu sistēmā, mēs sākam rīkoties, un es pārliecinos, ka jūs saņemat jaunāko informāciju, ja jums kaut kas jāzina. Neaizmirstiet pārbaudīt sava pasūtījuma statusa saiti, kuru mēs atjaunināsim, kad vien jūsu pasūtījuma statuss mainīsies.

Ja viss ir noliktavā, es gādāšu, lai jūsu pasūtījums tiktu nosūtīts pēc iespējas ātrāk.

Ja kaut kas nav noliktavā, mēs nākamajā darbdienā pasūtām to no mūsu piegādātāja, un es pārbaudu, vai tas tiek piegādāts mums laikus un nosūtīts jums.

Ja mūsu piegādātājam rodas neparedzēti kavējumi, es nekavējoties sazināsies ar jums, sniedzot jaunāko informāciju, un mēs atjaunināsim jūsu pasūtījuma statusa saiti, norādot jaunu piegādes datumu.


Es lieliski veicu savu darbu, taču joprojām esmu tikai programmatūras daļa. Ja jums nepieciešama palīdzība vai padoms, vienkārši sazinieties ar kādu no maniem gudrajiem kolēģiem Klientu apkalpošanas komandā pa tālruni +371 66 155 208 vai info@lampemesteren.lv.

Šobrīd klientu apkalpošanas dienests var apstrādāt tikai angļu valodā nosūtītos pieprasījumus.