Dzīvojamās istabas lampas - izlasiet mūsu ceļvedi un izvēlieties pareizo

Ir visdažādākās viesistabas lampas, no kurām izvēlēties, un daudz jautājumu, uz kuriem jāatbild par izvietojumu, stilu, cenu un dažādu lampu kombinēšanu.

Kā pirmo soli ir labi sev uzdot precīzu jautājumu par to, kādas ir jūsu praktiskās vajadzības. Pēc tam varat pieņemt lēmumu par to, kā vēlaties, lai jūsu jaunā lampa/as izskatās - vai vēlaties konkrēta stila klasiska dizaina lampu, vai arī jūs vairāk interesē tas, kā vēlaties, lai jūsu dzīvojamā istaba būtu izgaismota?

Lai jums palīdzētu, sniegsim jums labākos padomus par viesistabas apgaismojumu, lai jūs varētu atrast tieši tādu viesistabas lampu, kas rotās jūsu mājokli.

Kādas sienas lampas var izmantot dzīvojamā istabā?

Kādas sienas lampas var izmantot dzīvojamā istabā?

Visu laiku parādās jaunas tendences, un, runājot par viesistabas sienas lampām, mēs redzam skaidru tendenci izvēlēties izmēru un elastīgumu.

Lampe Gras ir neticami populārs zīmols, un tā kolekcijā ir plašs sienas lampu klāsts. Jūs varat atrast lampas, kas ir piestiprinātas tieši pie sienas vai pie stieņa, kā attēlā. Tās ir pieejamas dažādos garumos un krāsās, un jūs varat izvēlēties, cik daudz savienojumu vēlaties uz sviras. Lampe Gras lampas ir pārsteidzoši elastīgas, tāpēc tās ir ļoti noderīgas dzīvojamā istabā, jo tās var regulēt, lai gaisma spīdētu tieši tur, kur nepieciešams.

Mūsu klienta @camillaathena attēla pieklājība, izmantojot Instagram
214 wall lamp no Lampe Gras ir modelis, ko mēs redzam daudzās mājās. Mēs domājam, ka tas ir tāpēc, ka tas ir neticami elastīgs un labi iederas ziemeļnieciska stila interjeros. Jūs varat regulēt lampu uz augšu un uz leju, kā arī pārvietot roku un lampas galvu, tādējādi jūs iegūstat noderīgu un elastīgu lampu stilīgā un pievilcīgā iepakojumā. (Un pamatformā nav skrūvju vai metināto savienojumu!)

Apskatiet mūsu Lampe Gras izvēli šeit un iedvesmojieties.

Attēlu ar mūsu klienta @lk.living pieklājību, izmantojot Instagram

Vēl viena populāra sienas lampa ir Mantis BS2 no Schottlander. Tā ir labi izstrādāta un nedaudz neparasta lampa, kas atbilst mūsdienu dekorēšanas tendencēm un interjera stilam.

Mantis BS2 ir daļa no aizraujošas lampu sērijas ar elegantu industriālu izskatu - dizainu, kas nekad neizskatīsies novecojis. Grūti noticēt, ka Mantis sērija tika radīta 1951. gadā, un, neraugoties uz tās vecumu, šodien tā ir populārāka nekā jebkad agrāk.

Izmantojot atsvaru sistēmu, lampu var viegli un eleganti iestatīt četrās dažādās pozīcijās, un atkarībā no konkrētā modeļa galvu var noliekt un pagriezt par 180º līdz 360º.  
Mantis ir elegants un stilīgs, un mēs to redzam arvien biežāk. Mēs domājam, ka tas ir tāpēc, ka ir kļuvis pieņemamāk atteikties no tradicionālā stila, tāpēc lielāki sienas lampas ir tik populāri. Mēs nesakām, ka mazie sienas lampas ir izgājušas - mēs redzam arī daudz AJ sienas lampas, Caravaggio Reads, mazākus sienas modeļus no Lampe Gras un citus - bet nav noslēpums, ka mūsdienu modernā sienas lampas izvēle ir liela, skaista un uzkrītoša.

Attēlu ar mūsu klienta @palettenoir pieklājību, izmantojot Instagram

Trešais populārais sienas lukturis ir 265 no Flos. Šī ir patiesi skaista un noderīga lampa, kas nodrošina kvalitatīvu tiešu gaismu un ko var viegli izmantot virs kafijas galdiņa.

Viena lieliska lieta par 265 ir tā, ka tam nav nepieciešams daudz vietas pie sienas. Tās montāžas aparatūra ir ļoti maza šāda izmēra lampai, un galu galā jums ir neticami elastīga lampa, kas var apgaismot pārsteidzoši lielu platību. Tā garais roku garums nozīmē, ka lampas galvu var novietot tieši tur, kur nepieciešams, un pretsvars padara lampas kustības vieglas un elegantas.

Attēlu ar mūsu klienta @mittlillehjerte pieklājību, izmantojot Instagram

Dzīvojamās istabas lampas - vai lēta izvēle ir slikta izvēle?

Mums bieži jautā, vai lētākas lampas ir slikta izvēle. Bet kas ir lēts un kas ir dārgs? Lampemesteren mūsu veikalā ir tikai kvalitatīvas lampas, taču vairākos dažādos cenu līmeņos!

Tas lielā mērā ir jautājums par to, kādas ir jūsu vajadzības. Vai jums ir nepieciešama lampa, ko var aptumšot, vai tikai kaut kas tāds, ko varat ieslēgt un izslēgt? Vai tai jābūt ar iebūvētu enerģiju taupošu LED moduli, vai arī gaismas avotam nav nozīmes? Daži klienti meklē klasiska dizaina lampas, taču arī tās ir pieejamas dažādos cenu līmeņos, tāpēc vienmēr var atrast tādu, kas ir lētāka par citām.

Tas ir grūts jautājums, bet mēs esam pārliecināti par vienu - mūsu kvalitatīvās lampas ir pieejamas par dažādām cenām - mēs varam apmierināt gan jūsu vajadzības, gan budžetu.

Kur dzīvojamā istabā var izmantot piekaramos un piekaramos gaismekļus?

Kur dzīvojamā istabā var izmantot piekaramos un piekaramos gaismekļus?

Apgaismojums ir viens no svarīgākajiem apsvērumiem, kad runa ir par viesistabas iekārtojumu. Tam ir liela ietekme uz to, kā jūs sajūtat telpu, un jūs varat viegli mainīt noskaņu, mainot apgaismojumu. Mūsdienās viesistabas lampas ir skaisti dizaina objekti - tās gan rotā, gan rada atmosfēru, tāpēc nav nepieciešams aprobežoties tikai ar to iekāršanu virs galda.

Piemēram, šajā attēlā virs dīvāna karājas Tom Dixon Etch piekariņš no misiņa. Tikpat labi to var novietot virs bufetes vai stūrī kopā ar krēslu un nelielu galdiņu. Jūs varat izveidot "hygge stacijas" visā savā viesistabā!
Otrajā attēlā redzami divi Etch mini piekariņi, arī no Tom Dixon. Tie ir piekārti tieši sienas vidū - netradicionāla pozīcija, bet, mūsuprāt, efektīva un izskatās lieliski. Tikai atcerieties, ka tie ir jānovieto harmonijā ar apkārtējo vidi, gandrīz kā veidojot kluso dabu. Šādā veidā vislabāk varēsiet novērtēt to kā priekšmetu skaistumu, kā arī to, kā tie skaisti izgaismo jūsu dzīvojamo istabu.

Estrādes piekaramie gaismekļi met visskaistākās ēnas un ir lieliska izvēle, ja meklējat noskaņas apgaismojumu. Ja vēlaties tiešāku gaismu bez ēnām, vienkārši izvēlieties citu spuldzi. Piemēram, Etch virs kafijas vai ēdamgalda vislabāk darbotos ar spuldzi, kas projicē gaismu uz leju uz galda virsmas.

Izņēmuma autors: mūsu klients @krea_pernille, izmantojot Instagram

 Foršas viesistabas lampas - kas šobrīd ir aktuāls?

Foršas viesistabas lampas - kas šobrīd ir aktuāls?

Šobrīd aktuāli ir ziemeļnieciski iedvesmoti interjeri, un jūs varat atrast daudz gudru, skaistu un funkcionālu viesistabas lampu, kas papildina šo stilu. Tā kā jau esam apskatījuši sienas lampas un piekaramos gaismekļus, vēlamies ieteikt dažas no karstākajām galda un stāvlampām, ko izmantot savā viesistabā.

Pirmais ieteikums ir klasiska PH lampa. Šeit jūs varat redzēt PH 3/2 galda lampu un PH 3½-2½ grīdas lampu divās dažādās mājās, kurām ir līdzīgs stils - pelēkas sienas un minimālisma un stila interjers. Mēs esam dzirdējuši, ka daži cilvēki domā, ka šīs lampas ir paredzētas vecākajai paaudzei, taču patiesībā tās ir ārkārtīgi populāras visās vecuma grupās. Tikpat bieži mēs tās redzam jauniešu mājās, jo dzīvojam laikā, kad cilvēki ir gatavi tērēt nedaudz vairāk naudas par kvalitāti un lielisku dizainu.
Abas lampas pieder pie 3 abažūru saimes, kurā šodien ir 20 modeļi, tostarp trīs āra lampas. Pouls Henningsens izstrādāja 3 abažūru sistēmu 1925.-1926. gadā, kad viņš projektēja lampas Louis Poulsen vajadzībām, lai tās varētu parādīt starptautiskajā izstādē Parīzē. Visu mūžu Henningsens strādāja pie tā, lai radītu neapžilbinošu apgaismojumu, un viņa darbs beidzās nevis ar vienu lampu, bet gan ar veselu sistēmu - skaistajām PH lampām, kuras mēs pazīstam šodien. PH lampas numurs norāda uz tās abažūra izmēru - PH 3½/2½ lampas abažūra diametrs ir aptuveni 35 cm.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par klasiskajām PH lampām, visu sēriju varat atrast šeit..

Izņēmumu autori ir @bytved un mūsu klients @valdealma, kā arī ar Instagram starpniecību

Vēl viena populāra lampu sērija ir AJ no Louis Poulsen. Šīs lampas ir pazīstamas kā seni draugi, un tās var atrast daudzās mājās, jo ir klasiskas un stilīgas.

AJ galda lampa neaizņem daudz vietas, tāpēc tā ir īpaši labi piemērota pie sānu skapja vai palodzes. Abažūru var regulēt uz augšu un uz leju, lai jūs varētu izstarot gaismu tieši tur, kur nepieciešams. AJ var izmantot arī birojā vai guļamistabā, tāpēc, iegādājoties AJ lampu, vienmēr atradīsiet ideālu vietu, kur to novietot.
Lampemesteren mēs praktizējam to, ko sludinām - šeit jūs varat redzēt AJ galda lampu un AJ grīdas lampu mūsu sociālo mediju guru Jannijas viesistabā. Skaidrs, ka - to vienkāršības dēļ - vienā telpā var izmantot dažādus šīs sērijas modeļus, un tas pārāk daudz netraucē. Jannija tikko pārcēla AJ galdu uz savu mājas biroju un nomainīja to pret PH 3/2 - AJ patiešām bieži pārvietojas, kas ir vēl viens pierādījums tam, ka šīs lampas darbojas daudzās dažādās vidēs.

Tā ir arī lieliska ideja, ja domājat, ka telpā ir nepieciešams atsvaidzinājums. Jauna un atšķirīga gaisma rada lielu atšķirību, tāpēc pamēģiniet nomainīt dažas no savām lampām, ja ir pienācis laiks pārmaiņām.

Izņēmumu autors: @bytved, izmantojot Instagram
Lūk, vēl viena AJ Floor - jauka lampa, kas iederas daudzās dažādās iekārtojuma shēmās. Tā brīnišķīgi izskatās blakus Kabe krāsainajai ģipša sienai, skaistajiem pelēkajiem Kähler svečturiem un AC2 krēslam no Andersen Furniture. Dekors ir pabeigts, un AJ Floor papildina interjeru.

Izņēmuma autors: @solgt_til_stanglakrids, izmantojot Instagram


Panthella MINI no Louis Poulsen ir vēl viena ļoti populāra viesistabas lampa. Tas ir salīdzinoši jauns modelis, taču jau tagad ir atrodams daudzās mājās. Panthella MINI diametrs ir tikai 25 cm, un, pateicoties tās nelielajam izmēram, to var izmantot daudzās dažādās situācijās.

Tā ir pieejama rozā, sarkanā, violetā, zilā, oranžā, dzeltenā, divu toņu zaļā, baltā, melnā, mirdzošā jaunā hroma un opāla akrila krāsā, kā redzams attēlā.

Tajā ir iebūvēts LED gaismas avots un 3 pakāpju reostats, tāpēc šī dizaina lampa no Louis Poulsen ir gan superskaista, gan patiešām noderīga.

Panthella MINI ir izgatavota ar metāla ekrānu, kas bija Vernera Pantona sākotnējā ideja ar lampu 1971. gadā, taču to nevarēja izgatavot ar tolaik pieejamo tehnoloģiju. Metāla abažūrs no iekšpuses ir balts, kas atstaro gaismu uz leju, virzienā uz kāju, un tad uz augšu telpā - patiešām jauka lampa, kas noderēs visur.
Panthella MINI opāla krāsā, kā redzams šeit, patiešām izceļas no pārējo lampu klāsta, jo pārējā klāstā tiek izmantoti metāla abažūri. Ja izvēlaties opāla akrilu, tiks izgaismots viss ekrāns, tāpēc pirms izlemjat, kādu Panthella MINI iegādāties, ir labi pārdomāt savas apgaismojuma vajadzības.

Izņēmuma autors ir mūsu klients @homehappydk, izmantojot Instagram

Kad runa ir par populārajām viesistabas lampām, mēs nevaram aizmirst saldo Flowerpot VP3 no &tradition.  Tas ir bestsellers, kas nekad neizies no modes. VP3 ir Vernera Pantona (Verner Panton) izstrādāts dizains, un tas ir pieejams arī kā piekaramais gaismeklis divos dažādos izmēros un dažādās krāšņās krāsās. Šeit, Lampemesteren, nepārprotams bestsellers ir matēta gaiši pelēka krāsa, un arī jaunā matētā melnā krāsa ir veiksmīga - to var apskatīt šeit.

Izmanto Flowerpot dzīvojamā istabā, uz naktsskapīša vai bērnu istabā - ar šo jauko dizaina klasiku iespējas ir bezgalīgas.

Apskatiet visu Flowerpot klāstu šeit.

Izņēmuma autors ir mūsu klients @_bylilli, izmantojot Instagram