Gultas lampas

Pēc garas dienas nav nekā labāka kā ielīst zem segas un uzlādēt spēkus. Guļamistaba ir viena no svarīgākajām mājokļa telpām, vieta, kur baudīt mieru, komfortu un atpūtu. Gultā jūs pavadāt aptuveni 1/3 savas dzīves, tāpēc, atrodoties tajā, jums varētu būt arī dažas skaistas lampas, uz kurām skatīties! Svarīgs lēmums ir izvēlēties lampu virs vai blakus gultai, un ir daudz iespēju. Vai pirms gulētiešanas jūs lasāt labu grāmatu, atpūšaties ar tālruni vai skatāties iemīļotā seriāla epizodi? Neatkarīgi no tā, ko izvēlaties, jauno gultas lampu izvēlieties rūpīgi. Vai tai jābūt vienkāršai vai sarežģītai? Klasiska vai neordināra? Liels vai mazs? Ar piemērotu gultas lampu jūs varat padarīt savu guļamistabu par mājīgāko istabu mājā!
Nessino Galda Lampa Oranžs - Artemide
RRP EUR 206,00
Ir noliktavā tagad
Ellen 20 Sienas Lampa Misiņš - Nordlux
RRP EUR 70,00
Ir noliktavā tagad
Mostrid Sienas Lampa Melns - Lucande
RRP EUR 56,00
Ir noliktavā tagad
Amrei Sienas Lampa Nickel - Lindby
RRP EUR 61,00
Ir noliktavā tagad
Rādīt 36 no 1883 produktiem

Gultas naktslampas


Naktslampa ir ļoti praktisks un funkcionāls apgaismojuma risinājums, kas paredzēts lietošanai guļamistabā. Tā ir ideāli piemērota, lai nodrošinātu nepieciešamo gaismas daudzumu gan pirms gulētiešanas, gan no rīta. Naktslampa nodrošina gaismu, kas nepieciešama grāmatas vai avīzes lasīšanai gultā, samazinot acu nogurumu un radot mājīgu atmosfēru vakara lasīšanai. Pateicoties gaismas aptumšošanas funkcijai, naktslampa var arī radīt mājīgu un relaksējošu atmosfēru guļamistabā. Tas ir ideāli piemērots atpūtai pirms gulētiešanas vai mājīgas atmosfēras radīšanai, kad vēlaties atpūsties dienas laikā. Naktslampas nodrošina arī koncentrētāku un lokālāku apgaismojumu salīdzinājumā ar vispārējo apgaismojumu telpā. Tas ir noderīgi, ja vēlaties koncentrēties uz konkrētu darbību, piemēram, lasīšanu, rakstīšanu vai portatīvās ierīces lietošanu. Naktī, kad vēlaties samazināt vispārējo apgaismojumu guļamistabā, naktslampa var nodrošināt pietiekamu apgaismojumu, lai orientētos telpā, netraucējot savu miega partneri. Papildus to praktiskajam pielietojumam naktslampas ir arī stilīga interjera izvēle. Tās var palīdzēt noteikt guļamistabas estētiku un piešķirt telpai dekoratīvu dimensiju. Kopumā naktslampa ir daudzpusīgs un noderīgs apgaismojuma avots, kas palīdz radīt mājīgu atmosfēru un atbalstīt dažādas darbības guļamistabā.
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!