Swedish Ninja Lampas

Swedish Ninja nav tikai zīmols, tas ir stāsts par radošumu, formu un krāsu, kas skaisti ieausts katrā viņu radītajā izstrādājumā. Zviedru Ninja, ko vada aizraušanās ar skandināvu dizainu un talantīgi dizaineri, unikālā veidā apvieno tradīcijas un inovācijas. Swedish Ninja radošums ir visa, ko viņi dara, pamatā. Viņu izstrādājumi apvieno funkcionālo un estētisko aspektu, un viņiem izdodas domāt ārpus rāmjiem, radot unikālus dizainus, kas izceļas. Katrā dizainā ir redzams, ka viņi koncentrējas uz krāsām un formām, spēlējoties ar kontrastiem un niansēm, lai radītu vizuālu baudījumu.

Skaties arī izsmalcinātos Swedish Ninja mājas piederumus šeit
Rādīt 36 no 205 produktiem

Little Darling - Daudzveidības svinēšana

Little Darling - atšķirību svinēšana Viens no ikoniskākajiem produktiem ir Little Darling, ko iedvesmojusi pārsteidzošā auguma atšķirība starp dizaineri un zviedru Ninja dibinātāju Mariju Gustavsoni un viņas vīru Magnusu - viņa ir maza auguma, bet viņš - augsts. Šis izstrādājums simbolizē ne tikai abu mīlestību, bet arī Swedish Ninja spēju rast iedvesmu tuvplānā.

Papildus Little Darling Swedish Ninja piedāvā arī plašu izstrādājumu klāstu, sākot no Big Darling līdz Pluto piekariņam vai sienas lampai Candy, kurus visus raksturo unikālas formas, funkcijas un, kas nav mazsvarīgi, krāsas. Katrs izstrādājums ir rūpīgi izstrādāts, apvienojot funkcionalitāti un skaistumu, kas atspoguļo labāko skandināvu dizainu.

Mākslas izgatavošana Smolendā, Zviedrijā

Swedish Ninja augstu vērtē vietējo amatniecību un ar lepnumu ražo savus gaismas ķermeņus vēsturiskajā mēbeļu reģionā Smolendā, Zviedrijā. Šis reģions, kas pazīstams ar senām mēbeļu ražošanas un amatniecības tradīcijām, sniedz uzņēmumam unikālas priekšrocības kvalitātes un meistarības ziņā.

Uzņēmums cieši sadarbojas ar šajā reģionā esošiem maziem, ģimenēm piederošiem piegādātājiem, kurus novērtē par to dziļo amatniecības zināšanu un apņemšanās saglabāt tradicionālās ražošanas metodes. Šāda pieeja ne tikai nodrošina, ka katrs lukturis atbilst stingriem kvalitātes standartiem, bet arī palīdz atbalstīt un stiprināt vietējo kopienu.

Swedish Ninja uzticība vietējai ražošanai un sadarbībai ar vietējiem amatniekiem sniedzas tālāk par vienkāršu skaistu produktu radīšanu. Tas ir veids, kā uzņēmums kopj Smolandes unikālās amatniecības tradīcijas un veicina tās ekonomisko izaugsmi. Šī apņemšanās veicināt vietējo amatniecību ir uzņēmuma identitātes galvenā sastāvdaļa, un tā skaidri atspoguļojas uzņēmuma aizrautībā radīt mūžīgas un funkcionālas gaismas, kas atspoguļo zviedru dizaina un amatniecības būtību.

Šeit jūs varat atrast arī sienas lampas, griestu lampas un galdiņa lampas no Swedish Ninja.
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!