Biroja lampas - forma un funkcijaKANCELĀRIJAS LAMPAS

Jums ir nepieciešams labs apgaismojums neatkarīgi no tā, vai birojā sēžat visu dienu vai tikai dažas stundas. Ir jāņem vērā divi faktori - efektīvs apgaismojums telpā, kurā plānojat strādāt, un pareizā apgaismojuma izvēle atbilstoši darba veidam, ko veiksiet.

Jūsu darba vietai jābūt skaidri un praktiski apgaismotai - labs sākums ir augstas kvalitātes elastīga galda lampa. Vēl viena ļoti laba ideja ir kombinēt dabisko un mākslīgo apgaismojumu, ja tas ir iespējams jūsu birojā. Ja lielāko darba dienas daļu pavadāt, strādājot ar datoru, jums darba vietā būs nepieciešams vēl vairāk gaismas - centieties panākt vienmērīgu pāreju starp darba gaismu un ekrānu.

Forma un funkcija iet roku rokā, veidojot labu apgaismojumu, un labs apgaismojums ir būtiska pareizas darba vides izveides sastāvdaļa.


LED galda lampa?

LED biroja apgaismojums rada labāku darba vidi un ietaupa jūsu naudu. LED gaismas avots nodrošinās visefektīvāko darba telpas apgaismojumu, un ir arī vairākas citas LED priekšrocības, kuras ir vērts ņemt vērā, iegādājoties jaunu biroja lampu.

LED spuldzēm ir ilgs kalpošanas laiks - no 10 līdz 25 gadiem -, tāpēc paies diezgan ilgs laiks, līdz jums nāksies kādu no tām nomainīt. Tās arī patērē daudz mazāk enerģijas nekā parastās kvēlspuldzes, un jūs pamanīsiet atšķirību elektrības rēķinā. Pēdējā LED spuldžu priekšrocība ir tā, ka tās neizdala siltumu, tāpēc tās neietekmēs jūsu biroja iekštelpu klimatu.

Esam apkopojuši dažus ieteikumus par lampām, kas ir labi piemērotas gan rakstāmgaldu un biroju vajadzībām, gan ar LED spuldzēm, gan bez tām. Galda lampām nav obligāti jāizmanto LED, taču mēs uzskatām, ka tās ir optimāla izvēle.

Kelvin galda lampa no itāļu zīmola Flos ir ideāla lampa birojiem un darba telpām. Tās iebūvētais LED gaismas avots visu gaismas plūsmu projicē uz leju uz jūsu darba vietu, kas ir tieši tur, kur to vēlaties.

Šai elegantajai un funkcionālajai galda lampai ir arī noliektā galviņa, kas vēl vairāk atvieglo lampas regulēšanu atbilstoši jūsu vajadzībām. Kelvin lampa ir aprīkota arī ar 3 pakāpju skārienjutīgo reostatslēgu. Tā ir pieejama divos izmēros un četrās neitrālās krāsās - melnā, baltā, hroma un antracīta.

Izņēmums no Pinterest
Šo lampu iedvesmojušas koka lapas - lampas forma mainās, noliecot galviņu, tāpat kā lapas maina formu, dejojot vējā. Leaf galda lampa no dāņu zīmola Muuto ir lieliski piemērota lietošanai uz rakstāmgalda un labi darbojas gan kā darba lampa, gan kā lasāmvieta.

Leaf ir iebūvēts dimmējams LED gaismas avots, lai jūs varētu pielāgot gaismas intensitāti atbilstoši situācijai. Tā ir pieejama gan kā galda lampa, gan stāvlampa, un ir pieejama baltā, melnā, zaļā un pelēkā krāsā.

Izņēmums no Pinterest
Muuto Muuto koka galda lampa ir klasiskās un populārās arhitektu lampas mūsdienīga interpretācija. Šī unikālā lampa izstaro mūsdienīgu ziemeļniecisku vēsumu un ir ideāli piemērota gan kā lasāmlampa, gan kā darba lampa.

Wood lampas komplektācijā ir iekļauta halogēna spuldze, taču jūs varat tās vietā iegādāties LED spuldzi, ja vēlaties to. Šī krāšņā lampa ir izgatavota no kaltētas un balti eļļotas priedes, un tai ir balts PVC kabelis.

Izņēmums no Pinterest

Lampas un biroja griesti - kas jums jāzina

Pirms izvēlaties griestu lampu vai piekaramo lampu savam birojam, apsveriet savu rakstāmgaldu. Vienmēr ir ieteicams maksimāli izmantot telpā esošo dabisko gaismu, tāpēc galds jānovieto tā, lai dienas gaisma nāktu no sāniem - tas palīdz izvairīties no atspīdumiem uz datora ekrāna. Tas pats princips attiecas uz mākslīgo apgaismojumu. Ja griestu lampu vai piekaramo gaismekli novietosiet virs vai tieši ekrāna priekšā, tas radīs atspīdumus, tāpēc mēs iesakām to novietot uz sāniem. Eksperimentējiet ar dažādām atrašanās vietām, pirms izņemat darbarīku kastīti un uzstādāt lampu uz pastāvīgu vietu. Arī augstums ir svarīgs faktors. Mēs iesakām piekarināt piekaramo gaismekli vismaz 120 cm virs darba virsmas, bet, ja jūsu birojā ir augsti griesti, jūs varat piekārt lampu tik augstu, cik vēlaties.

Mēs esam apkopojuši dažus lieliski izskatīgu biroja piekaramo un griestu lampu piemērus.

PH 5 kulons no Louis Poulsen ir īsta dizaina klasika. Šī mežonīgi populārā lampa birojā darbojas tikpat labi kā pārējā mājoklī. Pateicoties tās vairāku toņu sistēmai, PH 5 nodrošina izkliedētu apgaismojumu un 100% novērš atspīdumus.

Šis jaukais piekaramais gaismeklis ir pieejams plašā krāsu klāstā, kas atbilst mūsdienu dekorēšanas tendencēm, kā arī ir pieejams dažādos izmēros. PH 5 rada augstas kvalitātes darba gaismu, efektīvi nosedzot jūsu darba vietu, bet neapžilbinot. PH 5 lampas ir Poula Henningsena izstrādātas.

Izņēmums no Pinterest
Being no Philips Hue ir vienkārša un stilīga griestu lampa, kas ir lielisks papildinājums birojam. Tā projicē gaismu tieši uz leju telpā, kā arī sāņus uz sāniem, kas atstarojas no griestiem un izplūst telpā. Šī gudrā lampa ir aprīkota ar Hue White Ambiance sistēmu, kas ļauj regulēt tās intensitāti un krāsu atbilstoši vajadzīgajam līmenim.

Optimālai darba gaismai iestatiet krāsu temperatūru aptuveni 4000 kelvīnu; lai iegūtu papildu enerģijas devu, palieliniet to līdz 6500 kelvīniem. Šai griestu lampai ir daudz citu praktisku funkciju, kas padara to īpaši noderīgu birojā. Being ir pieejams melnā un baltā krāsā.
Lexine Pendant Silver no Arcchio ir klasiska griestu lampa lieliem birojiem. Lampa ir ar jauku un vienkāršu dizainu, kas, iekārtojoties pie griestiem, nevainojami iederas jebkurā apkārtējā vidē. Lexine ir aprīkots ar integrētu LED gaismu un matētu virsmu, kas gaismu izplata vienmērīgi, ērti un bez atspīdumiem. Var pat novietot vairākus piekaramos gaismekļus kopā, lai iegūtu plašāku gaismu, kas sasniedz visus biroja stūrus.
Flat S1 kulons no LIGHT-POINT ar elegantu un vienkāršu dizainu ir vēl viena lieliska izvēle birojam. Tam ir iebūvēts LED gaismas avots, kas samazina tā profilu un ļauj to piekārt zemāk nekā citus piekaramos, netraucējot redzamības līnijas. Tas nodrošina maigu, komfortablu un neapžilbinošu gaismu, kas ir ideāli piemērota izmantošanai birojā.

Piekaramais gaismeklis Flat S1 ir pieejams melnā un baltā krāsā. Tā vienkāršība un nepretenciozais dizains nozīmē, ka to ir viegli iekļaut jebkurā dizaina shēmā un jebkurā mājoklī.

Darba lampa, ergonomika un jūs

Labs apgaismojums ir obligāta prasība, kad sēžat pie rakstāmgalda un cītīgi strādājat. Ja šis apgaismojums ir galda lampa, ir svarīgi, lai apgaismojums būtu no sāniem un zem acu līmeņa - tas ir labākais veids, kā izvairīties no atspīdumiem uz datora ekrāna un apžilbšanas no lampas. Mēs iesakām novietot lampu pretējā pusē jūsu dominējošajai rokai, t. i., ja esat labrocībnieks, novietojiet lampu kreisajā pusē utt. (Pēdējais padoms, kā izvairīties no atspīdumiem ekrānā - ja strādājat pie loga, novietojiet ekrānu 90° leņķī pret logu.).

Laba ideja ir izvēlēties elastīgu/regulējamu galda lampu, lai to varētu novietot tieši tur, kur nepieciešams. Vēl viena praktiska izvēle ir lampa ar asimetrisku gaismas sadalījumu, jo tā palielina apgaismojumu, kas tiek projicēts uz sāniem uz darba virsmas.

Lai gan galda un galda lampas ir visizplatītākā izvēle darba vietas apgaismošanai, galvenokārt to elastīguma un pārnēsājamības dēļ, arvien vairāk birojos redzam sienas lampas. Tirgū ir daudz praktisku, regulējamu sienas lampu, kas ir ideāli piemērotas izmantošanai birojā - mēs ceram, ka jūs iedvesmos piemēri, kurus esam iekļāvuši tālāk kopā ar dažām lieliskām galda lampām.

Tolomeo galda lampa no Artemide ir viena no pasaulē populārākajām galda lampām, kurai ir liela gaismas jauda un izcila elastība.

Viss lampas korpuss ir regulējams, nodrošinot pilnīgu kontroli pār tās gaismu. Tolomeo dizains ir stilīgs un vienkāršs, un ir skaidrs, ka forma seko funkcijai. Šī krāšņā galda lampa ir pieejama alumīnija, melnā un baltā krāsā, un tā viegli iederēsies gandrīz jebkurā birojā. Lielākajā Tolomeo lampu klāstā ir arī citi galda/rakstāmgalda modeļi dažādos izmēros un krāsās.

Izņēmums no Pinterest

Ja vēlaties patiesi klasisku galda lampu, meklējiet AJ galda lampu no Louis Poulsen. Šīs elegantās un skaistās lampas unikālo formu ir radījusi dizaina leģenda Arne Jakobsens. Tā ir ideāla galda lampa, kas nodrošina asimetrisku gaismas sadalījumu, kas ir optimāls darbam.

Izteiksmīgā lampas galva ir arī noliekama, lai jūs varētu virzīt gaismu precīzi tur, kur jums tā nepieciešama.

AJ ir pieejama 10 krāšņās krāsās - attēlā redzamā lampa ir petrolejas krāsā.

Izņēmums no Pinterest
265 sienas lampa no itāļu zīmola Flos ir izcili noderīga lampa - tā var aizstāt galda lampu, stāvlampu un piekaramo lampu. Gaismeklim 265 ir 2 metrus gara roka, kas nodrošina milzīgu elastību un precizitāti biroja apgaismojuma ziņā.

265 ir izteiksmīga un ļoti pievilcīga lampa, kuras krāšņais dizains rotās jebkuru biroju. Gan ergonomikas, gan regulējamības ziņā tā ir ārkārtīgi praktiska. Šī sienas lampa nodrošina perfektu līdzsvaru starp estētiku un veiktspēju un, iespējams, pat palīdzēs palielināt jūsu produktivitāti! 265 ir pieejama melnā un baltā krāsā.

Izņēmums no Pinterest
Bestlite BL6 sienas lampa no dāņu ražotāja GUBI ir mūžīga klasika ar skaisti stilīgu dizainu. Tā ir elastīga lampa, jo gan lampas galva, gan roka ir regulējama. BL6 ir ideāli piemērota lietošanai birojā, jo jūs varat precīzi regulēt apgaismojumu savā darba vietā.

Savas ilgās pastāvēšanas laikā BL6 ir bijis arhitektu un dizaineru iecienīts un padarījis viņu darba stundas patīkamākas un produktīvākas. Šī jaukā sienas lampa ir pieejama deviņās dažādās krāsu kombinācijās, un tā noteikti atdzīvinās jūsu biroju.
Kimya galda lampa Brass/Marble no Lindby ir neticami eleganta un dekoratīva dizaina lampa, kas spēj pārveidot jebkuru garlaicīgu rakstāmgaldu. Lampa ir izsmalcināta kombinācija, kas apvieno jauku marmora pamatni, izsmalcinātu misiņa ietvaru un skaistu lodveida abažūru ar redzamu spuldzīti, kas papildina lampas vizuālo izteiksmi. Jūs varat izmantot dekoratīvu spuldzīti ar matētu virsmu, lai samazinātu atspīdumu, kā arī varat izvēlēties aptumšojamu spuldzīti, lai jūs varētu kontrolēt spilgtumu. Ja vēlaties funkcionālu gaismas avotu un estētisku elementu savam birojam, Kimya ir ideāls risinājums.
Jaukais dizains ir pieejams arī kā stāvlampa atrodiet to šeit!

Eleni galda lampa balta no Lindby ir ar vienkāršu un modernu dizainu, nemaz nerunājot par augsto funkcionalitāti, kas padara šo lampu par absolūti nepieciešamu jūsu rakstāmgalda piederumu. Jūs varat pārslēgt četrus iestatījumus no 3000 līdz 6200 Kelvīniem, kas svārstās no silti baltas līdz vēsai gaismai. Varat arī mainīt spilgtumu pēc saviem ieskatiem, lai jums vienmēr būtu ideāla gaisma. Jūs pat varat iestatīt lampu, lai tā automātiski izslēgtos pēc 60 minūtēm. Turklāt gan roka, gan galva ir ļoti elastīgas, tāpēc tās var noliekt un pielāgot, lai tās būtu vērstas vajadzīgajā virzienā. Šī modernā, enerģiju taupošā lampa uzlabos jūsu rakstāmgaldu.

Profina galda lampa bronzas krāsā no Lindby ir klasiska dizaina mūsdienīgs un stilīgs izdevums. Lampai ir pārlaicīga un ekskluzīva izteiksmība, kas izgaismo jūsu biroju. Lampa sastāv no pulēta bronzas vai rūsas krāsas rāmja, kas nodrošina satriecošu kontrastu ar neapstrādātu baltu abažūru, kuru var regulēt pēc saviem ieskatiem. Neapstrādāts balts stikla abažūrs izstaro maigu un patīkamu gaismu visos virzienos, un, lai to izslēgtu, jūs pavelkat vilkšanas slēdzi, kas jūs aizvedīs atpakaļ uz vecajiem laikiem. Ikoniskais dizains ir izturējis laika pārbaudi, tāpēc estētiskā un pārlaicīgā lampa ir gatava rotāt jūsu biroju gadiem ilgi.

Nameklējiet Profina lampu skaistajā rūsas tonī šeit!

Ja jums ir kādi jautājumi vai nepieciešams padoms, nekautrējieties sazināties ar mūsu draudzīgo un zinošo klientu apkalpošanas komandu pa pastu, tālruni vai tērzēt - viņi labprāt palīdzēs!
ATRODIET MŪSU BIROJA LAMPU KLĀSTU ŠEIT