Atgriešana

Ja esat pārdomājis savu pirkumu un vēlaties izmantot mūsu 100 dienu atgriešanas politiku, varat atvērt atgriešanas pakalpojumu, izmantojot pasūtījuma saiti, ko mēs jums iepriekš nosūtījām. Saiti var atrast jebkurā no vēstulēm, ko saņēmāt no Edison, mūsu pasūtījumu robota. Noklikšķiniet uz "Skatīt manu pasūtījumu", izvēlieties "Atgriešana" un šīs lapas apakšā izpildiet norādījumus. Pēc tam līdz nākamās darba dienas beigām mēs nosūtīsim jums atgriešanas etiķeti atsevišķā vēstulē.

Atgriešanas sūtījuma cena parasti ir 15 eiro par paku, taču lielgabarīta paku un palešu sūtījumu izmaksas var būt lielākas. Ja jums ir kādi jautājumi, aicinām sazināties ar Klientu apkalpošanas dienestu.

Ja vēlaties veikt atgriešanu pats, sūtiet paku(-as) uz adresi:
nosūtiet sūtījumu uz adresi: Lampemesteren
Odinsvej 6 - Port 32-35
DK-6950 Ringkøbing
Dānija

Mēs iesakām sūtīt paku(-as) ar paku pastu. Tas nodrošina, ka paku(-as) var izsekot, un novērš jebkādas šaubas par to, vai mēs esam saņēmuši paku(-as).

PIEZĪME: Paku(-as) jānosūta atpakaļ uz Lampmasters adresi - pakas, kas nosūtītas uz pasta nodaļu vai paku sūtījumu veikalu, netiks saņemtas.

Nerakstiet uz oriģinālā iepakojuma!

Ja uz oriģinālā iepakojuma uzrakstāt vai kā citādi to sabojājat, jūs samazināt produkta tālākpārdošanas vērtību. Tas samazinās jums atmaksājamās naudas summas apmēru.

Mēs atskaitīsim vismaz 27,50 € no atmaksas summas, ja oriģinālais iepakojums būs bojāts, vai līdz pat 40 % no lampas vērtības, ja, piemēram, lampa netiks atgriezta oriģinālajā iepakojumā vai ja tā nebūs derīga pārdošanai.

Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai, sūtot produktu atpakaļ mums, jūs to ievietojat oriģinālajā iepakojumā kartona pārvadāšanas kastē. Burbuļplēves izmantošana palīdzēs līdz minimumam samazināt iespējamos bojājumus sūtīšanas laikā.

Iesaiņojot atgriešanai paredzētās preces, izmantojiet tikai caurspīdīgu lenti! Citu veidu līmlentu izmantošana uz oriģinālā iepakojuma var ietekmēt atmaksājamās naudas summas apmēru.

Vēl kādi jautājumi par atgriešanu?

Vēl kādi jautājumi par atgriešanu?

Sazinieties ar mūsu Klientu apkalpošanas komandu pa e-pastu info@lampemesteren.lv vai +371 66 155 208- mēs labprāt palīdzēsim. Šobrīd klientu apkalpošanas dienests var apstrādāt tikai angļu valodā nosūtītos pieprasījumus.