Antonio Citterio

Radies: 1950. gadā
Izplatītākie darbi: Viesnīca HafenCity Hamburgā, Neumühlen projekts, Ferrante Aporti renovācija, Kelvin lampa, Lastra lampa.
Izglītība: arhitekts, Milānas Politehniskā universitāte

Izglītība
Antonio Citterio dzimis 1950. gadā Medā, Itālijā, un, cita starpā, ir izstrādājis arī Flos lampu Kelvin un Lastra projektus. Kā rūpnieciskais dizainers Citerio ir strādājis gan Itālijas, gan starptautiskiem uzņēmumiem, piemēram, Italia, Flexform, Flos, Iittala, Axor-Hansgrohe, Hermès, Kartell un Vitra.

Viņš ieguva arhitekta izglītību Milānas Politehniskajā universitātē un 1972. gadā atvēra savu arhitektūras un interjera dizaina studiju. Viņš ir starptautiski atzīts arhitekts un ir uzvarējis vairākos arhitektūras konkursos.

No 1987. līdz 1996. gadam viņš strādāja kopā ar Teriju Dvanu (Terry Dwan), un viņi kopā veidoja ēkas gan Eiropā, gan Japānā.

Kopā ar Patricia Viel 1999. gadā viņš nodibināja Antonio Citterio Patricia Viel starpdisciplināru arhitektūras, rūpnieciskā dizaina un grafikas biroju.

Praksē tiek izstrādāti dzīvojamo un daudzdzīvokļu kompleksu, viesnīcu, tirdzniecības centru, rūpniecisko ēku, sabiedrisko ēku pārbūves, biroju un izstāžu zāļu plānošanas un korporatīvās komunikācijas projekti.

Antonio Citterio Patricia Viel 2005. gadā uzvarēja konkursā par viesnīcas projektēšanu HafenCity rajonam Hamburgā un ieguva otro vietu konkursā par viesnīcas projektēšanu jaunajam izstāžu kompleksam Rho-Pero Milānā.

Tajā pašā gadā viņu projekts Neumühlen projektam ieguva otro vietu konkursā Hamburg Architektur Preis un atzinību konkursā Deutscher Architektur Preis.

Tāpat 2005. gadā birojs ieguva otro vietu konkursā par Parco Levante Cesenatico projekta izstrādi un uzvarēja starptautiskā konkursā par Ferrante Aporti ēkas atjaunošanu Milānā, kurā agrāk atradās Itālijas pasta dienests.

Savukārt 2007. gadā viņu projekts Diocesano Musem Milānā ieguva otro vietu citā starptautiskā konkursā. Tajā pašā gadā Londonas Karaliskā mākslas, ražošanas un tirdzniecības veicināšanas biedrība (Royal Society for the encouragement of Arts, Manufactures & Commerce) piešķīra Citterio nosaukumu "Karaliskais dizainers rūpniecībā".

Kopš 2006. gada Antonio Citterio ir profesors Accademia di Architettura dell'Università della Svizzera Italiana. 2007. gadā viņš kļuva par Itālijas Dizaina padomes locekli.
Kelvin Galda Lampa LED Antracīts - Flos
RRP EUR 430,00
Paredzams in: 14 - 16 dienas
Kelvin Edge Galda Lampa Balts - Flos
RRP EUR 430,00
Ir noliktavā tagad
Kelvin Galda Lampa LED Balts - Flos
RRP EUR 430,00
Paredzams in: 14 - 16 dienas
Kelvin LED F Stāv Lampa Antracīts - Flos
RRP EUR 520,00
Paredzams in: 14 - 16 dienas
Kelvin Galda Lampa LED Melns - Flos
RRP EUR 430,00
Paredzams in: 14 - 16 dienas
Kelvin LED F Stāv Lampa Balts - Flos
RRP EUR 520,00
Paredzams in: 14 - 16 dienas
Kelvin LED F Stāv Lampa Melns - Flos
RRP EUR 520,00
Paredzams in: 14 - 16 dienas
Kelvin Edge Galda Lampa Melns - Flos
RRP EUR 430,00
Paredzams in: 14 - 16 dienas
Rādīt 9 no 9 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!