Marc Sadler

Radies: 1946. gadā
Izplatītākie darbi: Tite piekaramā lampa, Mite grīdas lampa, Giga Lite lampa, Mega Kite lampas, Twiggy lampas, Tress lampas, Jamaica piekaramā lampa
Izglītība: dizainers no E.N.S.A.D. Parīzē

Vēsture
Marc Sadler ir dzimis Austrijā 1946. gadā, bet ir Francijas pilsonis.
Pašlaik dzīvo Milānā, kur strādā par konsultantu mēbeļu, sporta aprīkojuma un apgaismojuma tirdzniecības uzņēmumos. Visos viņa karjeras aspektos darbs ar plastmasu ir ļoti svarīgs.

Viņš ir absolvējis École Nationale Supérieure des Arts Décoratifs - Nacionālo augstāko dekoratīvās mākslas un dizaina skolu Parīzē 1968. gadā. Septiņdesmito gadu sākumā viņš izstrādāja pirmos slēpošanas zābakus no termosa plastmasas, kurus ražoja uzņēmums Lotto. Šis projekts deva viņam daudzus projektus ar sporta uzņēmumiem visā pasaulē.

Deviņdesmito gadu beigās Marks Sadlers sāka projektēt lampas, un sākās sadarbība ar Foscarini. Slavenākā lampa ir skaistā Twiggy lampa, kas tika izstrādāta 2006. gadā.
Rādīt 36 no 42 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!