Topošie Zīmoli

Katrs lukturis savā dzīves laikā ir bijis jauns un nezināms. Pat lielākajām leģendām lampu vēsturē bija kaut kur jāsāk, un pat visskaistākajiem izstrādājumiem var paiet vairāki gadi, līdz tie nostiprinās un iegūst pelnīto atzinību. Spuldžu nozare var būt grūta un konkurētspējīga, tāpēc mēs vēlamies sniegt palīdzīgu roku topošajiem dizaineriem.

Mēs varam piedāvāt uzglabāšanas vietu un atpazīstamību 15 valstīs, izmantojot mūsu tīmekļa vietni, un vairāk nekā 20 000 apmeklētāju dienā, izmantojot mūsu veikalu, un mēs varam iekļaut jūsu dizainus savā mārketingā - līdzās jau zināmiem zīmoliem.

Kas mums no tā iznāk? Mēs varam pārdot dažus no visaizraujošākajiem jaunajiem produktiem un nodrošināt labu startu rītdienas vadošajiem dizaineriem. Darot to, ko mēs darām vislabāk, mēs dodam dizaineriem vairāk laika darīt to, ko viņi dara vislabāk - dizainēt.

Mums Lampemesteren ir vairāk nekā 10 gadu pieredze dizaina lampu un mājas piederumu ražošanā, un vairāk nekā 12 000 produktu mūsu vietnē ir viens no plašākajiem sortimentiem Ziemeļvalstīs. Vēlaties, lai mūsu piedāvājumā būtu arī jūsu lietas? Tad sazinieties ar mums pa e-pastu upcomingbrands@lampemesteren.com, un mēs kaut ko izdomāsim!
Ceramic Narrow Pendant Terracotta - Moebe
RRP EUR 135,00
Ir noliktavā tagad
Tube Pendant Small Beige - Moebe
RRP EUR 189,00
Ir noliktavā tagad
Tube Pendant Large Beige - Moebe
RRP EUR 239,00
Ir noliktavā tagad
Hooked 3.0 Piekaramā Lampa 2m Brass - Buster+Punch
RRP EUR 604,00
Paredzams in: 10 - 14 dienas
Rādīt 36 no 129 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!