Topošie Zīmoli

Katrs lukturis savā dzīves laikā ir bijis jauns un nezināms. Pat lielākajām leģendām lampu vēsturē bija kaut kur jāsāk, un pat visskaistākajiem izstrādājumiem var paiet vairāki gadi, līdz tie nostiprinās un iegūst pelnīto atzinību. Spuldžu nozare var būt grūta un konkurētspējīga, tāpēc mēs vēlamies sniegt palīdzīgu roku topošajiem dizaineriem.

Mēs varam piedāvāt uzglabāšanas vietu un atpazīstamību 15 valstīs, izmantojot mūsu tīmekļa vietni, un vairāk nekā 20 000 apmeklētāju dienā, izmantojot mūsu veikalu, un mēs varam iekļaut jūsu dizainus savā mārketingā - līdzās jau zināmiem zīmoliem.

Kas mums no tā iznāk? Mēs varam pārdot dažus no visaizraujošākajiem jaunajiem produktiem un nodrošināt labu startu rītdienas vadošajiem dizaineriem. Darot to, ko mēs darām vislabāk, mēs dodam dizaineriem vairāk laika darīt to, ko viņi dara vislabāk - dizainēt.

Mums Lampemesteren ir vairāk nekā 10 gadu pieredze dizaina lampu un mājas piederumu ražošanā, un vairāk nekā 12 000 produktu mūsu vietnē ir viens no plašākajiem sortimentiem Ziemeļvalstīs. Vēlaties, lai mūsu piedāvājumā būtu arī jūsu lietas? Tad sazinieties ar mums pa e-pastu upcomingbrands@lampemesteren.com, un mēs kaut ko izdomāsim!
Ceramic Narrow Pendant Olive - Moebe
RRP EUR 135,00
Ir noliktavā tagad
Toppu Tray Caramel - OYOY Living Design
RRP EUR 68,00
Ir noliktavā tagad
Ceramic Wide Pendant Terracotta - Moebe
RRP EUR 175,00
Ir noliktavā tagad
Tube Pendant Small Beige - Moebe
RRP EUR 189,00
Ir noliktavā tagad
Lasi Vase Large Rose - OYOY Living Design
RRP EUR 150,00
Ir noliktavā tagad
Tube Pendant Small Deep Blue - Moebe
RRP EUR 189,00
Ir noliktavā tagad
Rādīt 36 no 151 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!