ferm LIVING Kids

Ja vēlaties izveidot iedvesmojošu, praktisku un, galvenais, mājīgu bērnu istabu, ferm LIVING bērnu kategorija ir unikālu un stilīgu produktu paradīze. Sākot ar visizdomas bagātākajām ferm LIVING lampām bērniem un beidzot ar praktiskām uzglabāšanas ierīcēm, paklājiem un rakstāmgaldiem bērniem, iedvesmojošām rotaļlietām, plauktiem, mēteļu pakaramajiem, sienas piekaramajiem, sienas piekaramiem, atmiņu spēlēm un daudz ko citu. Neuztraucieties, ferm LIVING ir viss, kas nepieciešams, lai radītu piedzīvojumiem bagātu un izglītojošu visumu saviem bērniem!
Isola Storage Table Natural - ferm LIVING
RRP EUR 199,00
Ir noliktavā tagad
Critter Memory Game Multi - ferm LIVING
RRP EUR 29,00
Pašlaik ir noliktavā
Toro Play Kitchen Natural - ferm LIVING
RRP EUR 239,00
Ir noliktavā tagad
Braided Ark Natural - ferm LIVING
RRP EUR 119,00
Ir noliktavā tagad
Apple Braided Storage Large Natural - ferm LIVING
RRP EUR 99,00
Paredzams in: 4 - 6 dienas
Pear Braided Storage Large Natural - ferm LIVING
RRP EUR 99,00
Atgriezts noliktavā uz: 05-08-2024
Settle Table Cloth House Off -Balts - ferm LIVING
RRP EUR 105,00
Paredzams in: 4 - 6 dienas
The World Pouf Off -Balts - ferm LIVING
RRP EUR 169,00
Paredzams in: 4 - 6 dienas
Bird Sienas Lampa Eļļas Ozols - ferm LIVING
RRP EUR 99,00
Atgriezts noliktavā uz: 26-06-2024
Tent Beetle Embroidery Dark Olive - ferm LIVING
RRP EUR 139,00
Paredzams in: 4 - 6 dienas
Cloud Sienas Lampa Eļļas Ozols - ferm LIVING
RRP EUR 99,00
Paredzams in: 4 - 6 dienas
Tent Ladybird Natural - ferm LIVING
RRP EUR 139,00
Paredzams in: 4 - 6 dienas
Walrus Cushion Smilšu - ferm LIVING
RRP EUR 55,00
Paredzams in: 4 - 6 dienas
Critter Nesting Lelles Multi - ferm LIVING
RRP EUR 39,00
Atgriezts noliktavā uz: 14-06-2024
Apaļa Dorm - ferm LIVING
RRP EUR 189,00
Paredzams in: 4 - 6 dienas
Pear Bean Bag Dusty Rose - ferm LIVING
RRP EUR 149,00
Paredzams in: 4 - 6 dienas
Rādīt 36 no 50 produktiem

ferm LIVING āķīši un plaukti - organizēšana ar stilu


Bērniem patīk izpaust savu personību apkārtējā vidē, un ar ferm LIVING āķiem un plauktiem viņi to var darīt jautrā un funkcionālā veidā. Iedomājieties krāsainu āķīšu rindu pie sienas, kas ne tikai rada smaidu uz sejas, bet arī ļauj jūsu bērnam pakārt savu iecienītāko tērpu, drēbes vai somas, lai uzturētu tīru un kārtīgu grīdu. Šie āķīši ir ne tikai praktiski, lai uzturētu istabā kārtību, bet arī piešķir telpai šarmu.

Arī plaukts no ferm LIVING ir lielisks papildinājums jebkurai bērnu istabai. Tas ne tikai nodrošina papildu uzglabāšanas vietu grāmatām, rotaļlietām vai dekoratīviem priekšmetiem, bet arī rada skaistu vidi jūsu bērna mīļākajām lietām. Iedomājieties nelielu plauktu virs rakstāmgalda, kur jūsu bērns var izlikt savas mīļākās grāmatas vai mazus dārgumus - tas ir gan praktiski, gan dekoratīvi!

ferm LIVING paklāji - maigums un radošums


ferm LIVING paklājs ir ne tikai veids, kā sildīt kājas, bet arī dekoratīvs dekora elements bērnu istabai. ferm LIVING piedāvā unikālu paklāju klāstu, kas ir ne tikai estētiski pievilcīgi, bet arī izglītojoši, iedvesmojot stundām rotaļu un iztēles pilnu piedzīvojumu. Iedomājieties skaistu gobelēnu ar jautriem rakstiem un krāsām, kas var pārvērst istabu maģiskā ainavā, kuru bērns var pētīt un sapņot. Arī bērnu paklājs no ferm LIVING nav tikai praktisks risinājums, tas ir aicinājums radošām rotaļām un mājīgiem mirkļiem uz grīdas.

Unikālo sienas un grīdas paklāju vidū ir Meža gobelēns, dzīvnieku šūtie paklāji Polārlāču un Putnu gobelēns. Kamēr Meža gobelēns aizvedīs jūsu bērnus piedzīvojumiem bagātā pastaigā pa mežu, dzīvnieku šūtā paklāja Polārlācis aicina bērnus rotaļāties, vienlaikus iepazīstot savvaļas dzīvniekus un vidi. Ar krāsainiem putniem rotātais putnu gobelēns papildina ne tikai skaistas krāsas, bet arī dod iespēju sarunām par dažādiem putniem un to īpašībām. ferm LIVING paklāji ir portāli uz spēļu, mācību un iztēles pasauli, kas jēgpilni bagātinās jūsu bērna ikdienu.

ferm LIVING mantu uzglabāšana - kārtība ar vieglumu


Ar ferm LIVING inovatīvajiem uzglabāšanas risinājumiem jūs varat viegli sekot līdzi sava bērna rotaļlietām, grāmatām un citām mantām. No skaistiem groziņiem līdz stilīgām uzglabāšanas kastēm - ir daudz iespēju, lai eleganti radītu kārtību. Iedomājieties rotaļlietām veltītu istabas stūrīti, kur visam ir sava vieta skaistās glabāšanas kastēs ar jautriem rakstiem. Tas ne tikai palīdz uzturēt istabu sakoptu, bet arī ļauj bērnam jautrā veidā mācīties atbildību un organizēt.

Ar ferm LIVING bērnu kategoriju jūs varat izveidot bērnu istabu, kas ir ne tikai funkcionāla, bet arī personības un radošuma pilna. No nakts lampiņām līdz rakstāmgaldiem, no rotaļlietām līdz paklājiem bērnu istabai - katrs produkts ir pārdomāti izstrādāts, lai padarītu jūsu bērna telpu par mājīgu un iedvesmojošu vietu.

Izņēmīgus mājas piederumus bērniem no tādiem zīmoliem kā Bloomingville, OYOY Living Design un daudziem citiem atradīsiet arī šeit.
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!