Benjamin Hubert

Radies: 1984. gadā
Izglītība: Rūpnieciskais dizains un tehnoloģijas Loughborough Universitātē.
Apbalvojumi:
Bendžamins Huberts ir talantīgs britu dizainers, kurš, neraugoties uz savu jauno vecumu, par savu darbu jau ir saņēmis virkni iespaidīgu apbalvojumu. Huberts 2006. gadā pabeidza Loughborough Universitāti un nodibināja Londonā bāzētu studiju LAYER, kas specializējas industriālo mēbeļu un lampu dizainā un kas ir aizsākusi sadarbību ar starptautiskiem ražotājiem Eiropā un Āzijā. Savā uzņēmumā Huberts ir izstrādājis virkni lielu, mazu un ierobežotu tirāžu projektu privātai un publiskai lietošanai, kas savukārt ir nodrošinājuši starptautisku atzinību un virkni prestižu apbalvojumu.

Turklāt LAYER sadarbojas ar tādiem lieliem un progresīviem uzņēmumiem kā Nike, Google, Bang & Olufsen, Samsung un Braun, lai radītu produktus, kas palīdzēs noteikt, kā mēs dzīvosim, strādāsim un sazināsimies nākotnē. Zīmols strādā, analizējot cilvēku uzvedību, lai radītu produktus, kas jēgpilni sadarbojas ar lietotājiem un viņu pieredzi. Huberts saka: <"Lai attaisnotu jauna produkta ieviešanu pasaulē, tam ir jābūt kādam taustāmam ieguvumam no tā būtības, kaut kam, kas to izceļ un pārspēj tā priekšgājējus". Viņš izstrādā produktus ne tikai tāpēc, lai tos izstrādātu, bet gan pievēršot uzmanību funkcionalitātei, lietojamībai un nepieciešamībai.

Bez sava zīmola Benjamīnam Huberam ir arī dažādas ienesīgas sadarbības ar slaveniem starptautiskiem zīmoliem, tostarp &Tradition, kam viņš izstrādāja Spinning serien; itāļu Kundalini, kam viņš radīja Frame sienas lampa, somu zīmolu Muuto, kuram viņš radīja unikālo un mūžīgo Strand kolekcija, nemaz nerunājot par itāļu uzņēmumu Fabbian, kam viņš radīja unikālo Roofer dizainu. Viņš ir arī īslaicīgi sadarbojies ar dāņu zīmolu Fritz Hansen, lai radītu vienkāršu un stilīgu Magazine Holder.

Savos darbos Hubertu ļoti iedvesmo dažādu veidu amatniecības vienkāršība, ko viņš izmanto savos dizainos, izmantojot tādus netradicionālus materiālus kā korķis, betons un papīrs, priekšplānā liekot funkcionalitāti. Viņš ir slavens arī ar savu dzīvīgo pieeju dizainam un detaļu izjūtu attiecībā uz katru dizaina procesa aspektu. Ikreiz, kad Benjamins Huberts iesaistās projektēšanā, rezultāts ir unikāls, estētisks un ļoti funkcionāls dizains.
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!