Joan Gaspar

Radies: 1966. gada 23. septembrī
Darbi: The Ginger
un Plaff-on lampu kolekcijas
izglītība: rūpnieciskais dizains Artes y Oficios Barselonā

Sadarbība starp Žoanu Gasparu un Marset aizsākās 1996. gadā, un kopš tā laika Gaspars ir izstrādājis jaunus produktus un vadījis dizaina uzņēmumu jaunos virzienos. Jau vairākus gadu desmitus uzņēmums ir pazīstams ar to, ka tas nav tikai parasts lampu uzņēmums, bet gan inovatīvs dizaina uzņēmums, kas piedāvā ekskluzīvus, izsmalcinātas kvalitātes produktus. To Joans Gaspers vienmēr ir augstu vērtējis, runājot par apgaismojumu un dizainu.

Joans Gaspers dzimis 1966. gadā Barselonā. Šeit viņš uzauga, un viņa interese par lampu dizainu un radīšanu sāka attīstīties 1988. gadā, kad viņš sāka strādāt ar VAPRO SA. Savas karjeras laikā viņš ir sadarbojies ar dažādiem dizaina uzņēmumiem, tostarp Roca, Resol, Made Design un Marset. Lai gan viņa dizaina stils ir nepārtraukti attīstījies, viņš ir palicis uzticīgs savam minimālisma stilam.

Starp viņa darbiem ir populārais Plaff-on sienas lampa .
kas radīta Marset. Sienas lampa izgatavota no augstas kvalitātes alumīnija un ar rokām pūsta opāla stikla. Lampas kompaktā forma to izceļ un nodrošina maigu apgaismojumu jebkurā gaitenī.
Rādīt 36 no 62 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!