Philips Hue - ienāciet pilnīgi jaunā gaismas pasaulē!



PHILIPS HUE - ROKASGRĀMATA

Produktu klāsts Philips Hue piedāvā pilnīgi jaunu veidu, kā apgaismot jūsu mājokli. Agrāk, lai uzstādītu modernu apgaismojuma vadības sistēmu, bija nepieciešams dārgs elektriķis - tagad viss, kas jums nepieciešams, ir Hue spuldzīte, Bridge un lietotne Philips Hue. Philips Hue produkti patiešām ir jauns veids, kā domāt par apgaismojumu. Izmantojiet Hue, lai uzlabotu savu ikdienas dzīvi. Varat to ieprogrammēt, lai jūs pamodinātu, nodrošinātu optimālu darba gaismu, sniegtu jums enerģiju, izslēgtu apgaismojumu, kad no rīta izejat no mājām, un atkal ieslēgtu, kad vakarā atkal esat ceļā uz mājām.

Tas var šķist sarežģīti, bet tā nav. Lai palīdzētu jums sākt pareizi, mēs esam sagatavojuši šo nelielo ceļvedi. Tajā atradīsiet izstrādājumu aprakstus, svarīgu informāciju un padomus, kā uzstādīt jauno Philips Hue. Mēs ceram, ka tas palīdzēs jums izvēlēties jūsu mājai piemērotu produktu un iedvesmos jūs spert pirmo soli pilnīgi jaunā gaismas pasaulē.



Kas ir tik īpašs Philips Hue?

Philips Hue ir jaunākais un modernākais izstrādājums apgaismojuma pasaulē. Nav gandrīz nekādu ierobežojumu tam, kur šīs spuldzes un lampas var izmantot un kādu atmosfēru tās var radīt. Tāpat kā spēlēšana, dārzkopība vai kolekcionēšana, Philips Hue var kļūt par jaunu hobiju! Vienam starta komplektam var pievienot līdz pat 50 Hue spuldzītēm, var izvēlēties no 16 miljoniem dažādu krāsu un Hue var sinhronizēt ar televizoru vai mūzikas sistēmu, lai apgaismojums atbilstu skaņai.

Hue produktus ir neticami ātri un vienkārši uzstādīt, lietot un paplašināt. Varat ieprogrammēt lampas tā, lai tās izslēgtos, kad aizbraucat, un atkal ieslēgtos, kad atrodaties noteiktā attālumā no mājām. Varat tās aptumšot, kombinēt Hue baltās un krāsainās spuldzes un likt tām vienlaikus projicēt vairākas dažādas krāsas - un to visu varat kontrolēt ar vienu viedierīci. Varat spēlēties ar dažādiem krāsu toņiem un radīt ideālu noskaņas apgaismojumu, un, kas ir pats labākais, varat izmantot Hue spuldzes klasiskajās, plaši izplatītajās E27 ligzdās.


Darba sākšana - kā iestatīt jauno Philips Hue

Jūsu Philips Hue sistēmas "smadzenes" ir milznis. Vienkārši pievienojiet to savam WiFi tīklam - šis process ir detalizēti aprakstīts rokasgrāmatā, kas ir pievienota jūsu Bridge, - un jūs esat gatavs darbam. Tas nevar būt vieglāk! Pēc tam lejupielādējiet Philips Hue lietotni savā viedierīcē, un jūs varat ieprogrammēt Hue spuldzītes, lai tās darītu tieši to, ko vēlaties.

Lietotne jūs soli pa solim vedīs cauri šim procesam - mēs bijām pārsteigti par to, cik ātri un vienkārši tas ir izdarāms.

Philips Hue Bridge ir saderīgs ar Apple HomeKit tehnoloģiju, tāpēc jūs pat varat lūgt Siri, lai tā ieslēdz un izslēdz apgaismojumu jūsu vietā!

Ja nevēlaties izmantot viedierīci, lai vadītu Hue sistēmu, varat iegādāties tālvadības pulti, kas darīs to pašu. Jūs varat viegli uzstādīt Philips Hue dimmer slēdzi pie sienas, izmantojot skrūves vai abpusējas līmlentes. Pats slēdzis ar magnētiem ir savienots ar pamatni, lai jūs to varētu paņemt līdzi jebkurā mājas vietā. Tālvadības slēdzis darbojas ar baterijām - nav nepieciešama cita instalācija!
<hr><font size="+2">Philips Hue Bluetooth</font>


Philips Hue Bluetooth

2020. gadā Philips Hue ir sākuši pievienot Bluetooth savās lampās un gaismas avotos. Viņu pamatojums ir vienkāršs: viņi vēlas piedāvāt vieglāku alternatīvu lietotājiem, kuriem ir grūti pārvaldīt Philips Hue. Pateicoties Bluetooth, lietotājiem ir vienkāršāk - un līdz ar to arī vieglāk - sākt lietot Philips Hue.

Bluetooth funkcija ļauj uzreiz pieslēgt lampas un gaismas avotus, tādējādi novēršot nepieciešamību pēc Philips Hue Bridge. Viss, kas jums jādara, ir jālejupielādē Philips Hue Bluetooth lietotne savā viedtālrunī, jāieslēdz Bluetooth, un viss.

Lai gan Hue produkti ir aprīkoti ar iebūvētu Bluetooth, tos joprojām var izmantot ar Hue Bridge. Ja jums jau ir Bridge, Bluetooth funkcija jums un jūsu sistēmai neko nemaina.

Kam varētu patikt Bluetooth Hue?


Bluetooth Hue ir paredzēta jauniem klientiem, kuri vēlas ienirt un nav ieinteresēti masveida uzstādīšanā. Jūs varat sākt, iegādājoties dažus gaismas avotus un izmēģinot tos savās jau esošajās lampās.

Iespējams, laba ideja būtu izmantot Bluetooth arī bērnu istabās, lai nodrošinātu viņiem tiešu piekļuvi gaismas avotam no viedtālruņa vai planšetdatora. Jūs ietaupīsiet rūpes par jauno gaismas avotu pieslēgšanu kopējai Hue sistēmai, tāpēc bērni kontrolēs gaismu tikai savās istabās.

Bluetooth Hue var būt arī lieliski piemērots vecākās paaudzes pārstāvjiem, kuri prot lietot viedtālruni, bet kuriem nav nepieciešama pilnīga Hue konfigurācija. Bluetooth funkcijai nav nepieciešams wi-fi savienojums. Jums tikai jāatrodas aptuveni 12 metru attālumā no lampas, un lietotne ļauj vienlaicīgi kontrolēt līdz 10 ierīcēm (pilnā konfigurācija ļauj sistēmai pievienot 50 ierīces).


Philips Hue starter komplekts - kas tas ir?

Iegādājoties Philips Hue White Ambiance starter kit, jūs saņemsiet 2 pilnfunkcionālas E27 spuldzes, dimmera slēdzi un Bridge, kas savienojas ar jūsu WiFi un ļauj jums kontrolēt visu iestatījumu no viedierīces. Jūs varat iegādāties arī starta komplektu bez dimmera slēdža, ja vēlaties visam izmantot viedtālruni vai planšetdatoru.
Philips Hue White and Color Ambiance starter kit, līdzīgi kā White komplektā, ietver trešo E27 spuldzīti, nevis dimmeri. Krāsu komplekts var radīt 16 miljonus dažādu krāsu toņu, kurus varat kombinēt un saskaņot, kā vien vēlaties.

Jaunums Hue kolekcijā ir spuldzes GU10 ligzdām, un jūs varat iegādāties starta komplektu ar 3 GU10 krāsu spuldzēm un tiltu. Gan E27, gan GU10 spuldzes ir pieejamas arī Ambiance, kas rada pilnu balto toņu diapazonu no silti balta garastāvokļa apgaismojuma līdz vēsai un asai darba gaismai - viss vienā spuldzē!
<hr><font size="+2">Kas ir Philips Hue LightStrips?</font>


Kas ir Philips Hue LightStrips?

Ja jums patīk spēlēties ar gaismu, eksperimentēt ar iespējām un izklaidēties, aplūkojiet Philips Hue LightStrip Plus 2 metru starta komplektu. LightStrips ir garas plastmasas sloksnes ar iebūvētām gaismas diodēm - lieliski piemērotas interesantu efektu radīšanai uz kāpnēm, skapjos vai pat aiz televizora. Varat mainīt to garumu un krāsu, un, tā kā tās ir piestiprinātas ar līmi, tās ir viegli pārvietot, neatstājot neglītus skrūvju caurumus sienās.