Margit Brandt

Margita Brandta bija pasaulē pazīstama dāņu dizainere. Kopā ar vīru Ēriku Brandtu viņa 1966. gadā atvēra dizaina studiju, un kopš tā laika Brandt universs ir paplašinājies ar filiālēm Šveicē, Japānā, Honkongā, Vācijā un Ņujorkā. Viņa ir vislabāk pazīstama ar savu darbu modes industrijā, kur viņa izstrādājusi vairākus dāņu olimpisko spēļu tērpus, bet ir arī autore virknei mājas aksesuāru un lampu. Luksus, elegance un kvalitāte raksturo viņas vienmēr tendencēm atbilstošo portfolio - un viņa ir devusi toni neatkarīgi no tā, vai viņa ir radījusi svečturus vai svinīgus tērpus.

Margita Brandta 2007. gadā tika iecelta par Dannebrogas bruņinieci.

Margit Brandt Bāra grozs un bāra galds

Margit Brandt bāra ratiņi ir optimāls risinājums tiem, kas vēlas gudru uzglabāšanu, nemazinot kvalitāti vai dizainu. Šim Margit Brandt bāra ratiņiem ir divi plaukti, plāni rokturi abos galos un četri riteņi, kas padara tos neticami praktiskus lietošanai dzīvojamā istabā. Vienlaikus glītā zelta apdare un elegantais rāmis ar maigām līknēm piešķir ratiņiem greznu estētiku, kas padara visu, kas tajā atrodas, iespaidīgu.

Ratiņi ir arī ļoti elastīgi un viegli pārvietojami, jo tie ir aprīkoti ar riteņiem, nevis fiksētām kājām. Vienam no riteņiem ir pat bremzes, kas atvieglo ratiņu novietošanu. Lai gan ratiņi galvenokārt ir paredzēti pudelēm un dzērieniem, tos var nevainojami integrēt arī kā papildu konsoles galdiņu jūsu mājās vai kā elegantu ziepju ratiņu vannas istabā. Ar MB bāra ratiņiem ar zeltītu pārklājumu jūs vienā gaumīgā risinājumā iegūsiet gan funkcionalitāti, gan estētiku.

Margit Brandt sveču turētājs


Margit Brandt sveču turētāji ir izteiksmīgs un elegants jebkura interjera papildinājums. To dizains apvieno funkcionalitāti ar estētiku un izceļ Margit Brandt spēju radīt pārlaicīgus un greznus produktus.

Šie svečturi ir dažādu stilu un materiālu, sākot no moderniem un minimālisma līdz klasiskākiem un dekoratīvākiem. Lai kāds būtu jūsu interjera dizaina stils, jūs atradīsiet Margit Brandt sveču turētājus, kas būs piemēroti jūsu mājoklim.

Margit Brandt dizaina izstrādājumiem svarīga ir materiālu un amatniecības kvalitāte, kas nodrošina, ka svečturi ir izturīgi un skaisti izgatavoti. Bieži vien tie ir izgatavoti, pievēršot uzmanību detaļām, un tie piešķir eleganci jebkurai telpai.

Margit Brandt svečturi piešķir mājoklim noskaņu, un to pārlaicīgais dizains padara tos par skaistu dekoratīvu elementu pat tad, ja tie netiek izmantoti. Tos var novietot uz ēdamgalda, kamīnā vai jebkurā citā vietā mājās, kur tie piešķirs izsmalcinātības un mājīguma auru.

Neatkarīgi no tā, vai izmantojat tos ikdienas apgaismojumam vai īpašiem gadījumiem, Margit Brandt svečturi ir gaumīgs veids, kā uzlabot atmosfēru jūsu mājās un radīt siltu un aicinošu noskaņu.

Margit Brandt lampas


Margit Brandt lampas ir stila, funkcionalitātes un pārlaicīgas elegances apvienojums. Šīm lampām piemīt dizaineres raksturīgā estētika, un tās ir radītas ar uzmanību pret detaļām, lai apmierinātu gan apgaismojuma vajadzības, gan mūsdienu interjera dizaina estētiskās prasības.

Margit Brandt gaismekļu kolekcijas ir daudzpusīgas un daudzveidīgas, bieži vien ietverot gan modernus un minimālisma, gan klasiskus un dekoratīvus dizainus. Tas ļauj jums izvēlēties apgaismojumu, kas atbilst jūsu personīgajai gaumei un interjera dizaina stilam.

Margit Brandt gaismekļu materiālu kvalitāte un meistarība raksturo to izturību un skaistumu. Dizainere cenšas izmantot augstas kvalitātes materiālus, kā rezultātā tiek radītas ne tikai funkcionālas, bet arī skaisti veidotas lampas.

Šie gaismekļi piedāvā apgaismojuma risinājumus dažādām vajadzībām, sākot no garastāvokļa apgaismojuma un beidzot ar uzdevumu apgaismojumu. To dizainu bieži vien raksturo harmoniskas proporcijas un rūpīga uzmanība gaismas sadalījumam, radot patīkamu un funkcionālu apgaismojumu.

Neatkarīgi no tā, vai Margit Brandt lampas tiek izmantotas kā griestu lampas, galda lampas, stāvlampas vai sienas lampas, tās piešķir greznību jebkurai telpai. Tie ir ne tikai apgaismojuma avoti, bet arī mākslinieciski elementi, kas var uzlabot dekoru un radīt siltu atmosfēru mājās.
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!