Tobia Scarpa

Radies: 1935. gadā
Izplatītākie darbi: Biagio galda lampa, Foglio sienas lampa, Papillona stāvlampa un daudzas mēbeles un ēkas.
Izglītība: arhitekts un dizainers

Izcelsme
Itāļu dizainers Tobias Scarpa ir arhitekta Carlo Scarpa dēls. Sadarbībā ar sievu Afru viņš ir radījis daudzus produktus tādiem starptautiskiem ražotājiem kā Flos, Cassina, Knoll un B&B Italia. Kopā viņi ir izstrādājuši noderīgu luksusa dizainu, kas balstīts uz kvalitatīvām tehnoloģijām un aizraujošiem materiāliem.

Tobia un Afra Scarpa pagājušā gadsimta piecdesmito gadu beigās mācījās Instituto Universitario di Architettura Venēcijā un sāka savu karjeru Venini stikla fabrikā. 1960. gadā viņi atvēra savu studiju Montebelluna, kur tika ražotas tādas mēbeles kā krēsls Cassina Model 917.

Tobia Scarpa un Pjērs Kastiljoni projektēja dažas no pirmajām lampām Dino Gavina jaunajam uzņēmumam Flos, un šodien gan uzņēmums, gan lampas ir labi pazīstamas visā pasaulē. Flos lampa Papillon (1973) bija viena no pirmajām lampām, kurā tika izmantota tolaik jaunā halogēna tehnoloģija.
Foglio Sienas Lampa Balts - Flos
RRP EUR 300,00
Ir noliktavā tagad
Foglio Sienas Lampa Melns - Flos
RRP EUR 300,00
Ir noliktavā tagad
Foglio Sienas Lampa Hroms - Flos
RRP EUR 640,00
Paredzams in: 14 - 16 dienas
Ariette 1 Sienas Lampa - Flos
Paredzams in: 14 - 16 dienas
Biagio Galda Lampa - Flos
RRP EUR 6 200,00
Paredzams in: 14 - 16 dienas
Ariette 2 Sienas Lampa - Flos
Paredzams in: 14 - 16 dienas
Rādīt 7 no 7 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!