Dāvanu karte Lampemesteren

Nezināt, ko uzdāvināt dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, kāzās, kristībās vai citā īpašā gadījumā? Tad Lampemesteren dāvanu karte varētu būt lieliska izvēle!

Dāvanu karti var izmantot visā interneta veikalā, kur atradīsiet visu - no galda lampām līdz paklājiem. Katram atradīsiet kaut ko piemērotu, neatkarīgi no tā, vai jums patīk dāņu dizains, itāļu dizains vai kaut kas pavisam cits. Lampa, neliels dekoratīvs priekšmets vai neliela mēbele ir lieliska dāvana, kas var palīdzēt izplatīt prieku un radīt atmiņas uz visu mūžu.

Ieprieciniet savu mammu, tēti, māsu, brāli, draugu, draudzeni vai draugu ar lielisku iepirkšanās pieredzi pie mums. Neatkarīgi no gadījuma, dāvanu karte noteikti būs trāpījums.

Mūsu sortimentā ir vairāk nekā 20 000 preču lampu, mājas piederumu, spuldžu un rezerves daļu kategorijās, un mūsu cenas ir ļoti dažādas, tāpēc noteikti atradīsiet kaut ko sev piemērotu.

Ja vēlaties iegādāties Lampemesteren dāvanu karti, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu pa e-pastu info@lampemesteren.lv vai +371 66 155 208.

Šobrīd klientu apkalpošanas dienests var apstrādāt tikai angļu valodā nosūtītos pieprasījumus.

Dāvanu karte būs derīga 3 gadus no tās izdošanas dienas, dāvanu kartes nevar apmainīt pret naudu.