Blomus Mājas Piederumi

Minimālistisks un funkcionāls dizains modernām mājām. Blomus jau kopš 1961. gada rada mājas piederumus, ko raksturo kvalificēta meistarība un nevainojama kvalitāte. To izstrādājumi ir eleganti, moderni un stilīgi, un tie iederas jebkurā interjera stilā. Jau kopš pirmās dienas ģimenes zīmols ir koncentrējies uz mūžīgiem interjera izstrādājumiem, kas kalpos nākamajām paaudzēm. Blomus dizains sakņojas vācu tradīcijās ar godīgiem materiāliem, vienkāršām formām un kaislīgu pieeju katram produktam.

Skatiet mūsu Blomus lampu klāstu šeit
Modo LED Vanity Mirror Balts - Blomus
RRP EUR 149,00
Ir noliktavā tagad
Ponto Wall Hooks 4 gab. ColouSarkans - Blomus
RRP EUR 43,95
Atgriezts noliktavā uz: 26-07-2024
Sono Soap Dispenser Melns - Blomus
RRP EUR 34,95
Ir noliktavā tagad
Sono Toilet Brush Melns - Blomus
RRP EUR 49,95
Ir noliktavā tagad
Sono Soap Dispenser Balts - Blomus
RRP EUR 34,95
Ir noliktavā tagad
Koreo Magnet Board H97 Moonbeam - Blomus
RRP EUR 189,00
Ir noliktavā tagad
Sono Toilet Brush Balts - Blomus
RRP EUR 49,95
Ir noliktavā tagad
Leta Vase M Coffee - Blomus
RRP EUR 29,95
Pašlaik ir noliktavā
Sono Vanity Mirror Melns - Blomus
RRP EUR 47,95
Ir noliktavā tagad
Leta Vase M Dūmi - Blomus
RRP EUR 29,95
Pašlaik ir noliktavā
Lungo Water Carafe S Coffee - Blomus
RRP EUR 54,95
Pašlaik ir noliktavā
Rādīt 36 no 160 produktiem

Izsmalcināti Blomus mājas aksesuāri


Blomus ir pazīstams ar saviem elegantajiem un funkcionālajiem dizaina izstrādājumiem, kas mājoklī ienes vācu kvalitāti un minimālisma estētiku. Viņu plašais mājas piederumu klāsts nodrošina, ka ikviena gaume un stils atradīs kaut ko piemērotu, un katrs izstrādājums ir veidots, domājot gan par skaistumu, gan praktiskumu.

Praktiski un stilīgi ziepju dozatori un pedāļu spaiņi mājai


Blomus piedāvā virkni praktisku un stilīgu risinājumu vannas istabai, tostarp ziepju dozatorus un pedāļu spaiņus. Blomus ziepju dozators apvieno minimālisma dizainu un funkcionalitāti, atvieglojot izlietnes zonas uzturēšanu tīrībā un kārtībā. Arī pedāļu spaiņi ir izstrādāti, pievēršot uzmanību gan estētikai, gan ērtai lietošanai, padarot tos par elegantu papildinājumu jebkurai vannas istabai vai virtuvei.

Papildiniet ēdamgaldu ar elegantām vāzēm un funkcionālām glāzēm un dekanteriem


Blomus vāžu kolekcija ir ideāli piemērota svaigu ziedu izstādīšanai vai kā dekoratīvs elements mājās. Tām ir dažādas formas un izmēri, tāpēc jūs varat atrast vāzi, kas vislabāk atbilst jūsu interjeram. Blomus piedāvā arī stilīgas glāzes un karafes, kas dzērienu pasniegšanu padarīs par īstu baudījumu. Karafes ir veidotas ar tīrām līnijām un izturīgiem materiāliem, padarot tās gan praktiskas, gan skaistas uz skata.

Piegādājiet savam interjeram āķus un spoguļus


Blomus sortimentā ir arī plašs āķu un spoguļu klāsts, kas jūsu mājoklim piešķirs gan funkcionalitāti, gan stilu. To mēteļu āķīši ir veidoti vienkāršu un elegantu formu, tāpēc tie ir ideāli piemēroti priekšnamam, vannas istabai vai guļamistabai. Blomus piedāvājumā ir iekļauti arī spoguļi, jo īpaši kosmētikas spoguļi, kas izstrādāti, ņemot vērā funkcionalitāti un estētiku, padarot tos par neaizstājamu līdzekli ikdienas skaistumkopšanā.

Apmetņi un paklāji komfortam un stilam


Lai mājās radītu mājīgu un stilīgu atmosfēru, Blomus piedāvā metamo segu, paklāju un paklāju izvēli. Šie izstrādājumi ir izstrādāti, domājot gan par komfortu, gan estētiku, tāpēc tie ir ideāls papildinājums viesistabai, guļamistabai vai gaitenim. Blomus paklāji un paklāji ir pieejami dažādās krāsās un izmēros, tāpēc varat atrast dizainu, kas vislabāk atbilst jūsu interjeram.

Paklāji praktiskai servēšanai un skaistai dekorēšanai


Blomus paliktņi ir gan praktiski, gan dekoratīvi. Blomus paplāti var izmantot dzērienu un uzkodu pasniegšanai vai kā elegantu pamatu dekoratīviem priekšmetiem. Paplātes ir izstrādātas, domājot par izturību un stilu, tāpēc tās ir gan funkcionāls, gan skaists jūsu mājas papildinājums.

Blomus dizains - funkcionalitātes un estētikas apvienojums


Blomus plašais mājas piederumu klāsts atspoguļo Blomus apņemšanos radīt produktus, kas apvieno funkcionalitāti un estētiku. No praktiskiem risinājumiem, piemēram, ziepju dozatoriem un pedāļu kastēm, līdz dekoratīviem elementiem, piemēram, vāzēm, spoguļiem un paplātēm, Blomus piedāvā visu, kas nepieciešams, lai izveidotu stilīgu un organizētu mājokli. Pievēršot uzmanību kvalitātei un dizainam, Blomus ir acīmredzama izvēle tiem, kas vēlas interjeram piešķirt eleganci un funkcionalitāti.
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!