Viedais Apgaismojums

Šeit atradīsiet mūsu viedo produktu klāstu jūsu viedajām mājām! Iegādājieties viedās spuldzes un lampas, kuras varat kontrolēt, izmantojot lietotnes un tālvadības pultis, un pievienojiet savu apgaismojumu plašajam lietu internetam. Ieslēdziet, izslēdziet, iestatiet laiku, mainiet spilgtumu, temperatūru un krāsu un daudz ko citu - vienīgais ierobežojums ir jūsu iztēle. Mums ir plašs produktu klāsts visos cenu diapazonos no daudziem zīmoliem. Apskatiet tos visus šeit!
Lavinja Griestu Lampa Balts/Hroms - Lindby
RRP EUR 111,00
Ir noliktavā tagad
AlVīns Griestu Lampa Balts - Lindby
RRP EUR 273,00
Ir noliktavā tagad
Everly Stāv Lampa Balts/Niķelis - Lindby
RRP EUR 182,00
Ir noliktavā tagad
Alessa Stāv Lampa Balts/Koks - Lindby
RRP EUR 319,00
Pašlaik ir noliktavā
Rādīt 36 no 156 produktiem

Bluetooth VS. WiFi spuldze

Ja esat iesācējs viedo ierīču pasaulē, vienmēr ir vērts sākt ar spuldzēm. Tās ir viegli uzstādāmas, viegli kontrolējamas un sniedz ātru pārskatu par to, kas ir iespējams, bet kāda veida spuldzes jums vajadzētu izvēlēties?

Aktīvs lasītājs jau būs atklājis, ka ir divu veidu spuldzes: WiFi un Bluetooth. Abas ir laba izvēle, taču ir svarīgi zināt atšķirību. Bluetooth spuldzes un Wi-Fi spuldzes ir divu veidu viedā apgaismojuma risinājumi. Tie izmanto dažādas bezvadu tehnoloģijas, lai izveidotu savienojumu un kontrolētu apgaismojumu. Kopumā atšķirības var izskaidrot šādi:

Bluetooth spuldzes:

 • Bluetooth spuldzes ir spuldzes, kas paredzētas tiešai saziņai ar ierīcēm, piemēram, viedtālruņiem vai planšetdatoriem, izmantojot Bluetooth savienojumu.

 • Tām parasti nav nepieciešams ārējs tilts vai centrmezgls, jo tās ir tieši savienojamas ar vadības ierīci, kurai ir Bluetooth funkcionalitāte.

 • Bluetooth spuldzes ir piemērotas mazākām platībām un telpām, jo to darbības rādiuss parasti ir ierobežots līdz aptuveni 30 metriem.

 • Tas ir viegli iestatāmas un pārvaldāmas, izmantojot lietotnes mobilajās ierīcēs.

  Wi-Fi spuldzes:

  • Wi-Fi spuldzes pieslēdzas jūsu esošajam Wi-Fi tīklam un ļauj kontrolēt apgaismojumu gandrīz no jebkuras vietas, kur ir piekļuve internetam.

  • To darbībai bieži vien ir nepieciešams centrālais centrmezgls vai tilts, kas var būt atsevišķa ierīce vai integrēta spuldzes sastāvdaļa.

  • Wi-Fi spuldzēm ir lielāks darbības rādiuss salīdzinājumā ar Bluetooth spuldzēm, jo tās ir atkarīgas no jūsu Wi-Fi tīkla.

  • Tās ļauj izveidot grafikus, automatizēt apgaismojumu un kontrolēt to, izmantojot lietotnes mobilajās ierīcēs vai balss palīgus, piemēram, Amazon Alexa vai Google Assistant.

   Tātad, īsumā, atšķirība ir tāda, ka Bluetooth spuldzītes tiek savienotas tieši ar jūsu ierīci un to darbības rādiuss ir ierobežots, savukārt Wi-Fi spuldzes ir savienotas ar jūsu Wi-Fi tīklu, tām ir lielāks darbības rādiuss un vairāk vadības iespēju. Wi-Fi spuldzes var kontrolēt no jebkuras vietas, kur ir interneta pieslēgums, tāpēc jūs varat, piemēram, izslēgt apgaismojumu mājās no darba vai likt spuldzēm ieslēgties tieši pirms ieiešanas durvīs.

   Upilnveidojiet savu viedo māju ar viedajām lampām!
   Ir daudzi iemesli, kādēļ modernizēt savu mājokli - šeit sniegts pārskats par dažām lietām, ko varat darīt ar viedo apgaismojumu:

   • Distances vadība: Viena no acīmredzamākajām viedā apgaismojuma priekšrocībām ir iespēja to vadīt attālināti. Jūs varat ieslēgt, izslēgt, regulēt spilgtumu un mainīt spuldžu krāsas, izmantojot viedtālruni, planšetdatoru vai tālvadības pulti, neatkarīgi no tā, kur atrodaties. Tas nodrošina ērtības un elastību apgaismojuma kontrolē.

   • Enerģijas taupīšana: Daudzi viedā apgaismojuma risinājumi ļauj iestatīt grafikus un automatizēt apgaismojumu. Tas var palīdzēt samazināt enerģijas patēriņu, izslēdzot apgaismojumu, kad tas netiek izmantots. Varat arī regulēt spilgtumu pēc vajadzības, lai taupītu enerģiju.

   • Pielāgošana: Viedais apgaismojums ļauj pielāgot apgaismojumu atbilstoši jūsu vēlmēm. Varat mainīt gaismas krāsas, radīt dažādas noskaņas un pat iestatīt apgaismojumu tā, lai tas atbilstu jūsu ikdienas gaitām. Tas ir īpaši noderīgi, lai mājās radītu atbilstošu atmosfēru.

   • Integrācija ar balss palīgiem: Daudzi viedā apgaismojuma produkti ir integrējami ar balss palīgiem, piemēram, Amazon Alexa, Google Assistant un Apple HomeKit. Tas atvieglo apgaismojuma vadību, vienkārši izmantojot balss komandu.

   • Drošība: Viedais apgaismojums var palielināt jūsu mājas drošību. Jūs varat iestatīt grafikus, kas ļauj gaismai ieslēgties un izslēgties pat tad, kad neesat mājās, kas var atturēt potenciālos zagļus.

   • Atjauninājumi un nodrošinājums nākotnē: Daudzi viedā apgaismojuma produkti tiek regulāri atjaunināti ar jaunām funkcijām un uzlabojumiem, izmantojot programmatūras atjauninājumus. Tas nozīmē, ka jūsu ieguldījums būs aktuāls un atjaunināts gadiem ilgi.

   • Monitorēšana un patēriņa dati: Daži viedā apgaismojuma produkti nodrošina piekļuvi enerģijas patēriņa un apgaismojuma modeļu monitoringam. Tas var palīdzēt jums pieņemt pamatotus lēmumus par energoefektivitāti un izmaksu pārvaldību.

   • Kreativitāte: Viedais apgaismojums paver radošas iespējas, jo jūs varat eksperimentēt ar dažādām krāsām un gaismas rakstiem, lai radītu unikālu apgaismojuma pieredzi.

    Rezumējot, viedais apgaismojums sniedz jums lielāku kontroli, ērtības un iespēju pielāgot apgaismojumu jūsu mājās. Šī tehnoloģija var uzlabot jūsu dzīves kvalitāti, samazināt enerģijas patēriņu un palielināt drošību.

Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!