Fritz Hansen Mājas Piederumi

Kopš Fritz Hansen dibināšanas 1872. gadā šis zīmols ir bijis unikāla dizaina un amatniecības simbols, neatkarīgi no tā, vai runa ir par lampām, mēbelēm vai mājas piederumiem. Plašajā kvalitatīvu produktu klāstā atradīsiet visu, sākot no vāzēm līdz dekoratīviem spilveniem, pulksteņiem un svečturiem. Neatkarīgi no tā, kuru telpu vēlaties iekārtot, no Fritz Hansen atradīsiet šim nolūkam piemērotu izstrādājumu.

Fritz Hansen ir pārliecināti, ka vienkārša mēbele var uzlabot visu telpu vai ēku un ietekmēt cilvēkus, kuri tur dzīvo, strādā vai pat vienkārši pavada laiku. Viņu kolekcija ir sinonīms labai meistarībai, elegancei un ekskluzivitātei. Katrs izstrādājums ir rūpīgi pārdomāts līdz pēdējai detaļai. Ja vēlaties piešķirt savam interjeram ekskluzīvu izskatu, varat būt pārliecināti, ka ar Fritz Hansen mājas piederumiem iegūsiet ko neparastu.
Rādīt 36 no 141 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!