Kartell Lampas

Kartell 1949. gadā Itālijā dibināja ķīmijas inženieris Džulio Kastelli. Castelli sāka ražot plastmasas izstrādājumus automobiļu rūpniecībai. Vēlāk uzņēmums sāka ražot plastmasas izstrādājumus mājsaimniecībai un visbeidzot arī dizaina lampas. Kartell profilu un vēsturi raksturo moderns dizains un augstās tehnoloģijas saistībā ar revolucionāru plastmasas izstrādājumu ražošanu. To izstrādājumu klāstā ir garš saraksts ar pasaulē atzītiem dizainparaugiem, ko radījuši tādi leģendāri vārdi kā Rons Arads, Antonio Citterio, Michele De Lucchi, Ferruccio Laviani, Piero Lissoni, Vico Magistretti, Enzo Mari, Alberto Meda, Paolo Rizzatto un Philippe Starck. Visi šie dizaineri novērtēja Kartell bagātīgās zināšanas par plastmasas tehnoloģijām un inovatīvajiem veidiem, kā plastmasa var veicināt mūsdienu dzīvesveidu. Kartell dizaineru lampu kolekcijā ir arī neticami skaistā Bourgie - absolūts bestsellers. Tās baroka stils lieliski iederas daudzās mājās - tā skaisti izgaismo telpu, un lampa pati par sevi ir dekors.

Pēdējos gados FL/Y lampa ir iekarojusi bestselleru sarakstus. FL/Y ir piekarināmā lampa ar lielu caurspīdīgu abažūru dažādās krāsās, kas iederas jebkurā situācijā un katrā mājoklī.
Rādīt 36 no 256 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!