SLAMP

SLAMP ir itāļu dizaina uzņēmums, kas, pateicoties mīlestībai pret dizainu un estētiku, ir radījis dažas no lielākajām mūsdienu lampu klasikām. Katra uzņēmuma izlaistā lampa piedāvā savdabīgu izteiksmi, kas veicina funkcionalitāti un uzlabo apkārtējās vides izskatu. Katrā izstrādājumā ir kaut kas unikāls.

Lentiflex, Opalflex un CrystalflexDaudzos Slamp produktos tiek izmantoti materiāli Crystalflex, Opalflex un Lentiflex. Šie ir Slamp izgudroti un patentēti materiāli. Dažādie "Flex" materiāli ir tehnopolimēri - plastmasas, kas ir pilnveidotas, lai panāktu īpašības, kuras parasti plastmasām nav raksturīgas. Slamp patentētos materiālus var raksturot kā stingrus, bet elastīgus, neticami izturīgus un pārstrādājamus.

Lentiflex ir Slamp caurspīdīgs materiāls, kas ir tikpat caurspīdīgs kā stikls. Opalflex, kā norāda nosaukums, ir Slamp daļēji caurspīdīgs materiāls, kas imitē opalizēta stikla izskatu. Crystalflex ir caurspīdīgs kā Lentiflex, bet ar nelieliem lūzumiem kā kristāla stikls.
Flora Stāv Lampa Varš - SLAMP
RRP EUR 1 433,00
Ir noliktavā tagad
Rādīt 36 no 188 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!