Space Copenhagen

Nosaukums: Signe Bindslev Henriksena
Izglītība: Dānijas Karaliskā arhitektūras akadēmija

Nosaukums: Peter Bundgaard Rützou
Izglītība: Dānijas Karaliskā arhitektūras akadēmija

Space Copenhagen ir salīdzinoši jauns zīmols, ko 2005. gadā dibināja Signe Bindslev Henriksena un Pēters Bundgārds Rucou. Abi dizaineri ir ieguvuši izglītību Dānijas Karaliskajā arhitektu akadēmijā. Viņi ir slaveni (un bēdīgi slaveni) ar to, ka ķildojas ar status quo un rada dažādu dimensiju produktus ar godīgu un personisku redzējumu par savu dizainu.
Space Copenhagen ir izmēģinājuši savus spēkus visdažādākajos produktos, tostarp interjera dizainā, mēbelēs, izsmalcinātos praktiskos izstrādājumos un mākslinieciskās instalācijās, un duets ir strādājis arī par mākslas direktoriem. Šie plašā spektra uzdevumi skaidri parāda dueta prasmju dziļumu un ilustrē viņu spēju pacelties dažādu uzdevumu risināšanā, risinot tos visus ar tādu pašu aizrautību un nepielūdzamu apetīti.
Space Copenhagen neticamajā sadarbības portfolio ir vērts pieminēt arī &Tradition. Sadarbības rezultātā ir tapusi jauna, jauka, klasiska Como SC53 Portable un ceļā ir ikoniskā Copenhagen Pendant lampa SC6 - un neaizmirsīsim pieminēt arī mājas aksesuāru kolekciju Collect SC, kas nāk uz Space Copenhagen podiem, karafēm, vāzēm un glāzēm.
Bez &Tradition Space Copenhagen ir sadarbojusies arī ar GUBI, lai radītu Howard, un jaunākā sadarbība bija ar Mater, kuras rezultāts ir krāšņie Mater Stool bāra krēsli.
High Stool H74 Melns Stained Ozols - Mater
RRP EUR 1 296,00
Ir noliktavā tagad
Collect Vase SC37 Dūmi - &Tradition
RRP EUR 357,00
Pašlaik ir noliktavā
Rādīt 36 no 80 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!