Friis & Moltke

Ir 1954. gads. Frenks Sinatra skan no gramofoniem visā pasaulē, Rietumvācijai tiek piedāvāta dalība NATO, un Knuds Friis un Elmārs Moltke dibina savu leģendāro studiju FRIIS & MOLTKE. Orhūsā bāzētais uzņēmums ir radījis virkni sabiedrisko un privāto ēku Dānijā un ārzemēs, tostarp Ankarā, Turcijā, un Nuukā, Grenlandē. Kopš dibināšanas zīmols ir atstājis ievērojamu iespaidu uz Dānijas un starptautisko dizainu un arhitektūru. FRIIS & MOLTKE pieder astoņiem partneriem, un to vada astoņi partneri, un zīmols projektē visu - no milzīgām sabiedriskām ēkām līdz mazām, elegantām lampām.
Šajā lapā jūs varat atrast Friis and Moltke lampas, kas tapušas zīmola sadarbībā ar Frandsen, tostarp neticamo Minneapolis kolekciju, kurā ir viss, sākot no piekaramajiem un galda lampām līdz sienas lampām, nemaz nerunājot par mūžīgi elegantajām FM 1954 un FM 2014. Apskatiet tos zemāk! Mēs esam pārliecināti, ka jūs iemīlēsiet leģendāro dizaineru dizainu.
Rādīt 36 no 40 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!