DybergLarsen Lampas

Kopš 2011. gada sākuma pats īpašnieks Tomass Dībergs Larsens (Thomas Dyberg Larsen) ir piedalījies dizaina un ražošanas procesā. Īpaši jaunākajā DL kolekcijā viņš ir atstājis savu zīmi, kurā skaidri iezīmējas DybergLarsen vērtības. Atšķirīgās un unikālās lampas ir veidotas ar skandināvisku izteiksmi, lai radītu aha-pieredzes lampas funkcijā, materiālā, izskatā, ražošanas metodēs vai tamlīdzīgi.

Starp daudzām populārajām DybergLarsen lampām īpaša uzmanība jāpievērš PineApple un Illumen. Tās tika radītas sadarbībā ar dizaineru Franku Kertilu, kura dizaina DNS bez piepūles iekļaujas DybergLarsen kolekcijā - vienkārša, saprotama un skaista, ar "asumu", kas padara to atšķirīgu.

DybergLarsen stāsts sākās ar lampu Magazin, kas pirmo reizi tika atklāta izstādē Formland 2011. gada rudenī - divus mēnešus vēlāk uzņēmums izlaida kolekciju PineApple, ko raksturo balti PP abažūri. DybergLarsen komanda dēvē Magazin lampu par "mātes lampu", jo tieši šī lampa bija iemesls, kāpēc viss sāka attīstīties. Kopš tā laika lampa ir izlaista dažādās formās un krāsās. Katra kolekcijas lampa ir izgriezta ar lāzergriezi, montēta un samontēta Dānijā.

Attīstoties tiešsaistes iepirkšanās un eksporta tirgum, DybergLarsen izstrādāja un attīstīja jaunu lampu kolekciju, kurai tika dots nosaukums ILLUMIN. Ja uzmanīgi aplūkojat logotipu, redzēsiet, ka tajā ir arī uzraksts "11 min", kas aptuveni atbilst laikam, kas nepieciešams, lai samontētu izstrādājumu.
Ocean Stāv Lampa Curry - DybergLarsen
RRP EUR 155,00
Ir noliktavā tagad
DL12 Sienas Lampa Balts - DybergLarsen
RRP EUR 52,00
Ir noliktavā tagad
Denver Sienas Lampa - DybergLarsen
RRP EUR 52,00
Ir noliktavā tagad
DL31 Opāls Galda Lampa - DybergLarsen
RRP EUR 219,00
Ir noliktavā tagad
Stockholm LED Galda Lampa Melns - DybergLarsen
RRP EUR 103,00
Pašlaik ir noliktavā
Futura Sienas Lampa Melns - DybergLarsen
RRP EUR 103,00
Ir noliktavā tagad
Rādīt 36 no 322 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!