Arhitekta lampa

Lampemesteren jūs atradīsiet plašu elastīgu un praktisku lampu klāstu. Arhitekta lampa ir viens no populārākajiem praktiskā apgaismojuma variantiem, un tāpēc pastāv neskaitāmas versijas. Katra lampa nodrošina elastību saliekama stieņa formā, kas apvienota ar koncentrētu darba gaismu un bieži vien ar dizainu, kas atsaucas uz retro stilu. Neatkarīgi no tā, vai jūsu mājoklim ir raksturīgs klasisks vai moderns interjers, arhitektūras lampa noteikti iederēsies.

Viena no populārākajām arhitektu lampām ir Artemides Tolomeo kolekcija, kurā ietilpst viss, sākot no dažāda izmēra galda lampām līdz stāvlampām un sienas lampām. Kopš pirmās Tolomeo galda lampas iznākšanas 1987. gadā kolekcija ir ieguvusi dažādas balvas, un šī lampa ir gan slavena, gan populāra.

Britu zīmols Anglepoise piedāvā šo arhitekta lampu sienas, galda, grīdas un griestu versijās, un visām tām ir mūsdienīgs un industriāls izskats. Ievērojiet, ka 2014. gadā viņi no jauna piedāvāja Anglepoise Type 75 pievilcīgās krāsu kombinācijās, kas radās sadarbībā ar britu modes dizaineri Paulu Smitu. Ideāls kontrasts skandināvu interjera sienām vai kā bērnu rakstāmgalda vai naktslampiņa.
JJ Mid Stāv Lampa LED Rust Brūns - Leucos
RRP EUR 814,00
Pašlaik ir noliktavā
JJ Mid Stāv Lampa Matt Melns - Leucos
RRP EUR 591,00
Pašlaik ir noliktavā
JJ Mid Stāv Lampa LED Mica Zils - Leucos
RRP EUR 775,00
Pašlaik ir noliktavā
Vipp530 Galda Lampa Melns - Vipp
RRP EUR 325,00
Ir noliktavā tagad
Vipp521 Galda Lampa Melns - Vipp
RRP EUR 455,00
Ir noliktavā tagad
Tolomeo Sienas Lampa Alu LED - Artemide
RRP EUR 411,00
Ir noliktavā tagad
Tolomeo MINI Galda Lampa Melns - Artemide
RRP EUR 375,00
Ir noliktavā tagad
Rādīt 36 no 163 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!