Norm Architects

Norm Architects 2008. gadā Kopenhāgenā nodibināja Jonass Bjerre-Poulsens un Kaspers Renns. Norm Architects ir mājvieta radošai dizaineru un arhitektu grupai, kas apvieno amatniecību un materiālus ar skaistumu, vēsturi un pārlaicīgu vienkāršību. Starpdisciplinārā dizaina studija nodarbojas ar arhitektūru, interjera dizainu un fotogrāfiju, nemaz nerunājot par zīmolvedību un māksliniecisko vadību. Viņu projekti aptver vairāk nekā 10 valstis, un viņi strādā ar visu, sākot ar arhitektūru un beidzot ar produktu dizainu.

Studijā viņi cieši strādā ar tekstūrām, materiāliem un arhitektūras un dizaina uztveri. Viņu dizainparaugi tiek veidoti tā, lai tos varētu uztvert ne tikai ar acīm, bet arī ar pārējām maņām. Viņu darbos īpaši izceļas skandināvu dizaina principi, kas apvieno pārlaicīgu estētiku un dabiskus materiālus ar ekskluzivitāti un vienkāršību.
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!