Norm Architects

Norm Architects 2008. gadā Kopenhāgenā nodibināja Jonass Bjerre-Poulsens un Kaspers Renns. Norm Architects ir mājvieta radošai dizaineru un arhitektu grupai, kas apvieno amatniecību un materiālus ar skaistumu, vēsturi un pārlaicīgu vienkāršību. Starpdisciplinārā dizaina studija nodarbojas ar arhitektūru, interjera dizainu un fotogrāfiju, nemaz nerunājot par zīmolvedību un māksliniecisko vadību. Viņu projekti aptver vairāk nekā 10 valstis, un viņi strādā ar visu, sākot ar arhitektūru un beidzot ar produktu dizainu.

Studijā viņi cieši strādā ar tekstūrām, materiāliem un arhitektūras un dizaina uztveri. Viņu dizainparaugi tiek veidoti tā, lai tos varētu uztvert ne tikai ar acīm, bet arī ar pārējām maņām. Viņu darbos īpaši izceļas skandināvu dizaina principi, kas apvieno pārlaicīgu estētiku un dabiskus materiālus ar ekskluzivitāti un vienkāršību.
Soap Pump Wall Balts - Audo Copenhagen
RRP EUR 70,00
Ir noliktavā tagad
Toilet Roll Holder Balts - Audo Copenhagen
RRP EUR 95,00
Pašlaik ir noliktavā
Hashira Galda Lampa Ø18 Raw - Audo Copenhagen
RRP EUR 430,00
Atgriezts noliktavā uz: 23-08-2024
Hashira Stāv Lampa Ø30 Raw - Audo Copenhagen
RRP EUR 870,00
Atgriezts noliktavā uz: 31-07-2024
Rādīt 28 no 28 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!