Rasmus Larsson

Zīstami darbi: Kolekcija Ballroom, piekaramais gaismeklis Pollish un New Wave.
Izglītība: Dizainere Dānijas Karaliskajā tēlotājmākslas akadēmijā, 1999. g.

Dāņu lasītājs varētu atpazīt dizaineru Rasmus Larsson no sērijām Herre i eget hus un Flyt eller forny. Larsons vienmēr ir bijis radoši noskaņots. Kad viņš bija jaunāks, tēvs ļāva viņam izmēģināt savas idejas darbnīcā, kur viņš metināja un darināja koka darbus. Vēlāk Larsons strādāja krēslu rūpnīcā Vācijā, bet pēc tam devās uz Angliju, kur viņam izdevās iestāties Camperwell mākslas un dizaina skolā Londonā.

Deviņdesmito gadu beigās viņš kopā ar savu māti un viņas brāli nodibināja Design By Us. Šobrīd Larsons ir uzņēmuma līdzīpašnieks kopā ar Lisetu Bernhoftu, kura strādā par tirdzniecības pārstāvi. Uzņēmumu veido inovatīva dizaina komanda, kas sadarbojas katras kolekcijas radīšanā. Design By Us ir atzīts par vienu no 10 veiksmīgākajiem dizaina uzņēmumiem pasaulē, un tas ir minēts tādos žurnālos kā Elle Decor un Wallpaper.

Rasmus Larsson cenšas apvienot estētiku un tehnoloģiju, vienlaikus metot izaicinājumu tradicionālajam dizainam: "Jau no paša sākuma mūsu filozofija bija būt rotaļīgiem - ka tajā jābūt mazliet humora. Mēs nekad neesam izvairījušies no krāsām. Protams, esam piedzīvojuši periodus, kad vairāk tika izmantota melnā, baltā un pelēkā krāsa, jo tādas bija tā laika tendences, taču mēs nekad neesam novirzījušies no mūsu DNS, kas ir krāsas."

Viņa jaukā Ballroom kolekcija lieliski ilustrē viņu DNS, kas galvenokārt attiecas uz to, ka viņi nebaidās izmantot krāsas. Krāsainais stikls tiek pūsts, izmantojot koka veidni. Pēc tam atveri notīra un nokrāso zelta vai sudraba krāsā. Izteiktā zelta/sudraba mala atkārtojas 2017. gadā dizainera izstrādātās New Wave Optic kolekcijas dizainā. Ideja bija apvienot trīs stikla lampu stilus, lai izveidotu piekarināmo lampu. Rezultātā radās ļoti dekoratīva lampa ar dizainu, kas atgādina aci.

Viņš ir pazīstams ar savām novatoriskajām lampām un mēbelēm ar humoristisku piesitienu, kas bieži redzamas saistībā ar interjera dizaina uzdevumiem veikaliem un saloniem - īpaši Stella Nova, Mads Nørgaard, Miss Sixty un Bjørn Borg.

Viņš ir precējies ar interjera dizaineri Andreu Larssonu, kuru dāņu skatītāji varētu pazīt no Fra skrot til slot un Vores genbrugshjem. Viņu mājoklis ir apliecinājums pāra radošumam un spējai apvienot smalkas nianses un skaistas formas, kā arī apvienot veco un jauno - un, protams, ir daudz stilīgu Design By Us lampu.
Rādīt 36 no 85 produktiem
Kopīgojiet savus attēlus ar @lampemesteren
Iedvesmojieties un ļaujieties iedvesmai no vienas unikālas mājas uz otru. Atzīmējiet savas bildes ar #jāLampemesteren, un, iespējams, jūs šeit ieraudzīsiet savu mājvietu!